Re:Dreaming търси администратори

haha
Newbie
Newbie

izvinqvaite 4e pi6a na angliiski prosto ne6to na kompa nemoga da instaliram bulgarskiq v tozi server igraq ot 1 godina spiral sum da igraq po 2 3 meseca zaradi qdosvane v duel ! i dupe hack mnogo hora v tozi server taka sa zabogatqli sega za kandidaturata na 12 sum no brat mi igrae ot 2002 tazi igra az ot 5 godi6en praih br-ta v headofa geroi Spirol nivo 88 light sors po4ti nqma6e koi da me ubii iam opit v tazi igra no zasajalenie neska neska ne kazah 1 g v duel i polu4ih 10 dneven ban nadqvam se tova da ne se odrazi na kandidaturata
BiGMetaL
Newbie
Newbie

BiGMetaL wrote: Кандидат администратор

Име: Александър Красимиров Петков
Никнейм: BiGMetaL
Възраст: 21 (22) години.
Предишни постижения: Администратор на World Of Warcraft - 6 месеца.
Модератор на форум група: 1 година.
Хоби - Игра карти "4 белот" , Компютри - софтуер , хардуер , четене на бисери по форуми , игрите Diablo II и WarCraft III.

Мотивационно писмо

Веднага започвам с въпроса-Защо точно дреаминг ? Отговора се крие в друг въпрос и той е:
- Защо пък не ?
Кандидатите могат да прочетат всяка кандидатура за това ще дам малко повече светлина върху администраторската позиция, тя се състои в това, че да бъдеш администратор не е превилегия, а е товар, с който се справяш единствено и само с принципи изградени както и във виртуалното пространство така и във реалния живот, едни от най-важните са: коректност , дисциплина, самоконтрол, честност, човечност. На администратора не са позволени следните привилегии : самоволно нарушаване на правилата, неразгледани факти при нарушители и дадени наказания без доказателства, надменно поведение към другите играчи и всичко свързано с цел някакъв вид измама.
За играта Diablo II няма какво да коментирам една от вечните игри на жанра, играя я повече от 10 години и винаги може да намериш нещо ново и привлекателно в нея.
Мисля, че притежавам тези качества и за момента имам свободното време и желание за тази позиция, имам много предложения и тяхните приложения във сървъра .
SleeP
Newbie
Newbie

Здравейте и от мен, казвам се Андрей!
Само на 19 години съм...

Едва ли ще кажа нещо което не е написано все още от останалите кандидати :/
Все пак сървъра се разраства...и то не малко и не бавно, което говори само по себе си що за сървър е. Забелязвам доста често случаи, в които се налага непременната намеса на някой от "управата", но уви...няма към кого да се обърнеш, било то за помощ, било то за да се оплачеш или каквото и да било. Конкретен пример: Днес влизам в игра за трейд на аних на Normal, обаче момчето с аниха най-нагло ни излъга и ни взе руните...не ми стана особено приятно поради простата причина, че няма как да докажа каквото и да било-моята дума срещу неговата въпреки, че съм го видял с очите си :/, а ако имаше администартор в играта нещата щяха да стоят по друг начин.

Не бих имал нищо против, ако ми бъде дадеда възможност да следя играта на останалите дали е честна спрямо другите, да се старая да помагам когато мога и с каквото мога стига да е свързано със сървъра, да следя дали всичко е както трябва в дуелите, да не бъда пристрастен и прочие... (да не се повтарям и аз с другите)

Да не се изхвърлям много, но мога да отделям не малко време за сървъра... е все пак и аз съм човек и ще има моменти, в който ще бъда няма да мога да играя, но уви ще се постарая да са по-малко.

Email: [email protected]
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

TheExorcist™ wrote: Здравейте и от мен-Дидо!
Само на 21 години съм...
Хмм..едва ли ще кажа нещо което не е написано все още от останалите кандидати :/
Все пак сървъра се разраства...и то не малко и не бавно,което говори само по себе си що за сървър е :) Забелязвам доста често случаи в които се налага непременната намеса на някой от "управата",но уви...няма към кого да се обърнеш,било то за помощ,било то за да се оплачеш или каквото и да било.Конкретен пример:Днес влизам в игра за кравички на Hell,даваме си party всички,влизаме да бием,бием,бием,бием и в един даден момент се оказва,че един от играчите е с Pickit и просто "смуче" къде и какво падне...не ми стана особено приятно поради простата причина,че няма как да докажа каквото и да било-моята дума срещу неговата въпреки,че съм го видял с очите си :/
Та по въпроса-1.10 Classic.Не бих имал нищо против ако ми бъде дадеда възможност да следя играта на останалите дали е честна спрямо другите,да се старая да помагам когато мога и с каквото мога стига да е свързано със сървъра,да следя дали всичко е както трябва в дуелите,да не бъда пристрастен и прочие... (да не се повтарям и аз с @K473r4ch4 :D )

p.s.:да не казвам голяма дума но мога да отделям не малко време за сървъра...но ще има моменти когато няма да мога да вляза разбира се поради една или друга причина-хора сме все пак :)

e-mail:Deleted
Честито :)
SleeP wrote: Здравейте и от мен, казвам се Андрей!
Само на 19 години съм...

Едва ли ще кажа нещо което не е написано все още от останалите кандидати :/
Все пак сървъра се разраства...и то не малко и не бавно, което говори само по себе си що за сървър е. Забелязвам доста често случаи, в които се налага непременната намеса на някой от "управата", но уви...няма към кого да се обърнеш, било то за помощ, било то за да се оплачеш или каквото и да било. Конкретен пример: Днес влизам в игра за трейд на аних на Normal, обаче момчето с аниха най-нагло ни излъга и ни взе руните...не ми стана особено приятно поради простата причина, че няма как да докажа каквото и да било-моята дума срещу неговата въпреки, че съм го видял с очите си :/, а ако имаше администартор в играта нещата щяха да стоят по друг начин.

Не бих имал нищо против, ако ми бъде дадеда възможност да следя играта на останалите дали е честна спрямо другите, да се старая да помагам когато мога и с каквото мога стига да е свързано със сървъра, да следя дали всичко е както трябва в дуелите, да не бъда пристрастен и прочие... (да не се повтарям и аз с другите)

Да не се изхвърлям много, но мога да отделям не малко време за сървъра... е все пак и аз съм човек и ще има моменти, в който ще бъда няма да мога да играя, но уви ще се постарая да са по-малко.

Email: [email protected]
ЖАЛЪК СИ !!!

:nenormalniste: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: WTF? :punish: :punish:
....
dr0m
Hero Member
Hero Member

И на мене ми се стори, че копира от някой, но видях само последните 1-2 страници и не видях, че копира всъщност от тебе :nenormalniste: :nenormalniste:
kuhataleika
Full Member
Full Member

иее мнгого адаши ле :laugh:
Хайде да се разпиша и аз. Ангел на 17 години от Пазарджик, да не се изхвърлям както всички по 6 часа мога да отделям за сървъра(които са и достатъчни) занимавам се с диабло от 6 години знам почти всичко за играта имал съм собствен сървър(който нямаше успех :laugh:) ще помагам на всеки изпаднали в беда(аз друго и не правя в момента) в сървъра съм от 2 месеца и доста ми харесва, нямам провинения.Имам доста други познания като html програмиране и други които също могат да са от полза, общо казано е това :)
за възки skype: kuhataleika1
acc: kuhataleika
нека най добрия да спечели :cool:
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

GilGallad wrote: Привет!
Тъй като гледам куцо и сакато се пробва, тогава защо не и аз?!
Казвам се Владо на 25. В момента имам свободно време и мога да отделям по голямата част от него за ... да речем вашият сървър. Играл съм тук преди време. Сървъра ми допадна. Сега искам пак да играя тук, но старите ми акк са локната.
С какво мога да допринеса ? Идея си нямам честно казано. Няма да ви помогна в развитието на сървъра, но мога да изпълнявам ролята да кажем на facecontrol на класик, където смятам да играя. Познания по програмиране = 0.Не съм 'бос' в компютрите като цяло.
Честно казано нямам аргумент с който да ви спечеля, така да се каже. Мисля че съдейки по възрастта ми може да си направите извода , че ще съм сериозен.

email:[email protected]
Е това е човека :laugh: . Просто ако не го изберете , незнам кой ще избирате... :D

ПС : Извинявам се за офтопика , но просто неможах да се сдържа :laugh:
Pray
Newbie
Newbie

Добър вечер, малко късен час, но какво да се прави дойде ми музата и те това си е :)
Мисля, че е безсмислено да се повтарям с другите "какви чудеса" ще правя.
Мога да помагам на потребителите да следя за нарушения и прочие... Доверие.
От днес играя в сървъра ви, харесва ми като цяло.
Не мисля, че трябва да играеш от определено време, било то година, месец или както ще да е.
Според мен човек е уникален сам по себе си, независимо дали играе от днес или ще играе от утре или играе от един месец.
Тук стигаме до въпроса дали даден човек е коректен, безпристрастен, реалист, точен и куп епитети, които ми идват на кратунката.
Предполагам това мога да го покрия, главно защото играя от сега буквално и не познавам никой и пристрастие, приятели, "авери" не ме засягат.
Лека вечер. Успех на всичките в начинанието :)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Абсолютно си давам гласа за Муто, ако това изобщо има значение!!!
Момчето е неоспорим професионалист в областта на диабло и знае какво прави. Играем с него от близко 5 години и мога да кажа, че това е човека, който е губил най-много време в помагане на останалите, по-слабите!
Моля кандидатурата му да се вземе на сериозно.
iordek
Newbie
Newbie

muto президент!!!
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В първия пост трябваше да пише 18+ :mda:
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

~Up.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
ilko9091
Newbie
Newbie

:)
iskam
Pincher
Newbie
Newbie

Аз съм Човека . :punish:
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Raich0 - научи се да пишеш , пак после се кандатира .
Raich0
Full Member
Full Member

оО завиждаш ?
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

не те знам, не те познавам и мога да ти кажа, че тези които обиждам и некрия, че мразя са далеч от този сървър. Не знам защо си мислиш, че ти смешко можеш да ме коментираш. :secret:
danielkatev1
Full Member
Full Member

Pray wrote: Ех какви сте позьорчета, Gareth(Марто) от кога се казваш Преслав?
Dontmezanimavaite, ти първо обиждаш администарторите, после сървъра и накрая искаш да си администратор?
GoshoOtPochivka от Германия, но с Испанско ИП :)
Vinsyn - sXe... всички те мразят, но администратор се раздаваш?
DanielTakev1 - като Dontmezanimavaite.
Sweex1 - Наглоста на българина е безочливо нещо.

Така, а сега относно моята кандидатура, имам време, що годе съм технически грамотен. Не съм бил администратор, но мога да се науча на това, онова и да помагам.

Няма какво да афиширам име и години, ако решите винаги може един чат да завържем.

Не мисля да казвам "колко ви е добър сървъра" или тем подобно, за да пиша и играя тук, значи съм счел, че си заслужава.

Успехчета (h)
Aй научисе да пишеш и после ма коментирай ма путко такава да ти еба мамата смотана и педерас гаден и се научи да пишеш да ти еба путката майчина педерас аз само псувам тея който тряя да псувам псе мрусно дано майкати от рак да пукне педерас!

[admin]Този път прекали със нагостта си. Предупредих те няколко пъти.Като толкова ти знае устата получаваш една хубава почивка.[/admin]
sensational
Full Member
Full Member

danielkatev1 wrote: Aй научисе да пишеш и после ма коментирай ма путко такава да ти еба мамата смотана и педерас гаден и се научи да пишеш да ти еба путката майчина педерас аз само псувам тея който тряя да псувам псе мрусно дано майкати от рак да пукне педерас!
Заслужаваш перм банн чесно много дразниш !
Doping
Sr. Member
Sr. Member

И ако тоя го напраят админ си режа вените :D