Re:Dreaming търси администратори

Jab4y
Full Member
Full Member

офф//Еми като писахте преди че търсехте всеки искаше ама като питате с какво ще подпомогнем за сървара...
Darkman
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Като знам,че след време ще намери Волфа темата,чак се притеснявам,че ще ми стане неудобно.
Писаното си е писано един път.
Нека да не се притесняват момчетата,всеки има право да се пробва. :punish:
mycontrolisback
Newbie
Newbie

да земете да напраите някои админ ли кво писнами в дуел сяка втора сорка да е ауто хит
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

А и ако си мислиш,че някой може да отделя по толкова много време в действителност.. :D та както и да е де...далеч съм от мисълта да споря с когото и да било.Просто изразих свое виждане и никого не задължавам с него :)
....
dr0m
Hero Member
Hero Member

Zloto_0000 wrote: Здравейте.Казвам се Кристиан на 15 години съм от град София.
Мисля, че мога да допринеса на сървъра с редовна игра в него
и същоттака редовно наблюдение на играчите в него :).Няма какво повече
да кажа надали ще кажа нещо по - различно от останалите кандидати...
Емайл: [email protected]
Знам, че нямам право на глас, но така като гледам човека има акъл на 30 годишен, не на 15.Сериозен е и го подкрепям!Ако е нужно - нека мнението ми бъде изтрито.
ChalgaBoy
Jr. Member
Jr. Member

DoIt wrote: Повечето оттук ме познават - Емил ( прослувутия тип, който нахрани яко бившия админ НоСенсе, за глупости ... Променил съм се \) :secret: ).
На години съм на 14, но не смятам, че и акъла ми е на толкова.
Смятам да се предложа като МОДЕРАТОР ( подчертавам, модератор, не администратор ) 1во за да докажа на един админ ( конкретен админ ), че заслужавам да бъда уважаван и да не ме мисли за идиот.2ро за да покажа на сървъра и потребителите в него, че има и 14годишни достойни за административен пост.Най-вече обаче искам да подпомогна развитието на сървъра, към добро естествено.
Електронната ми поща е : [email protected] .

Ако вземете пък ми дадете шанс - няма да останете разочаровани както минали път.Зарекъл съм се, че повече идиотски постъпки няма да правя.
Аз съм против него... ще посоча само един негов коментар относно проблема на играч ,който неможе да си влезе с героя :)

Re:Problem s Acc "kzteam
« Отговор #3 -: Юли 15, 2010, 11:50:49 pm »
ААХАХААХАХААХАХАХАХА
сйа сириозну ам такос ас... ни са обийдаи ама ... алке пиц нисто не ти распиран .... писи на грамотен балгарски изик...
Моля ви, админи, забранете им достъпа на такива до форума :nenormalniste: :punish:
DarkKiss
Administrator
Administrator

Темата все още е актуална.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

vasetouu wrote: Казвам се Васил, на 13 сам играя Д2 от 9 годишен, а в този сървар от месец (дори вече ме обраха един път :D ).Смятам че има с какво да допринеса на сървара.Ще помагам на новите ще следя за нередности. Няма да исползвам привилегийте си като амдминистратор за лична облага.Ще дам всичко от себеси!

за връзка: skype - vasenceto6194
e-mail [email protected]

С много респект \\// от Powerdin
ПРОТИВ!
Сам си казваш,че вече са те обрали...а ако беше админ и ти знаеха паролата?
А и годинките са ти малко.Тоест...забрави :)
....
dr0m
Hero Member
Hero Member

хЪх!Може ли да знам кой е тоя най-голям в БГ сървър на който си бил администратор? :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
Liverpool_fc
Newbie
Newbie

Конкретно ти - не, не може.

П.С. - говоря в минало време, следователно този сървър вече не е от най-титолуваните.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Сегаа, ако пък кажееш Хедоф те признавам! :nenormalniste: :nenormalniste: спирам дотука, някой да ми изтрие постовете.
Liverpool_fc
Newbie
Newbie

Няма да кажа Хеадоф, там даже никога не съм играл. Доволен ли си ?
Juek
Newbie
Newbie

xoce wrote: Казвам се Николай на 21 години съм.
Играя д2 в батъл нет от 2003 година според мен най важното с което мога да допринеса е това че имам много свободно време и мога да съм на линия сутрин от 9-10 вечер до 11-12.

е-майл : [email protected]
, малко извън темата , Хосесито много си ми Активен ти бре . Поздрави от пиерчу :*
Juek
Newbie
Newbie

Здрасти и от мен , Пиер Борисов ( Jueka ) 22г гр.софия , играя от как се помна и много ме понат ( с добро ) , та ще допринеса с каквото мога желание имам и разбирам нещата .сметнах да не повтарям другите хорица с какво ще допринеса за готиното царство което ме зариби отново . Надявам се някой познат от екипа да ме подкрепи в кантидатурата ми Мерси и успешен ден :*
Juek
Newbie
Newbie

Juek wrote: Здрасти и от мен , Пиер Борисов ( Jueka ) 21г гр.софия , играя от как се помна и много ме понат ( с добро ) , та ще допринеса с каквото мога желание имам и разбирам нещата .сметнах да не повтарям другите хорица с какво ще допринеса за готиното царство което ме зариби отново . Надявам се някой познат от екипа да ме подкрепи в кантидатурата ми Мерси и успешен ден :*
dr0m
Hero Member
Hero Member

Приятел, хостер едва ли ще станеш - знам политиката на сървъра.Просто машината е по-хубаво да е при собствениците на сървъра.За администратор по-може, но за хостер - едва ли. Иначе ми изглеждаш свестен и ти давам моя глас :).
ev0lu7i0n
Newbie
Newbie

Zdraveite!Az sum nov i spored mene naistina servera ima nujda ot takuv choveka koito da se zanimava samo s HARDCORE :)
xxdrakarxx
Newbie
Newbie

:nenormalniste: ! ! ! Misla che shamana e praw ima dosta hora koito se prawat na interesni , takiwa koito ne spazwat pravilata na serwera i takiwa koito se opitwat prosto da si naprawat igrata zabawna hard core ima nujda ot adnimistrator koito da sledi kak e "Havata" tam .... Kato cqlo ekipa na Dreaming-bg ima powod za razmisal na tazi tema ! Enjoy and all play h-c :D!
lisko1
Newbie
Newbie

Az sam na 21 godini igraia tozi sarvar ot godina i polovina niakade moga da otdeliam po 5 do 6 4asa na den zapoznah se s pravilata i smitam 4e do niakade sa spravedlivi mislia da pomagam po vsi4ki vazmojni na4ini
dhk20
Jr. Member
Jr. Member

AceR-TeaM wrote: Здравейте.
Името ми е Лъчезар от град Пловдив.
На 18 години съм.
Искам да помогна на сървъра да няма лаг, но понеже немога да дам дарение за нова машина, предлагам аз да хоствам от моя компютър.Но разбрах че неможе ако не съм админ и воала пиша в тази тема :)

компютъра е с характеристики :
амд athlon 630 II х4 2.8 ГХз
4 ггб рам
ОС Windows Xp

много ще се радвам ако стана хостер и лага в сървъра намалее за по-пълноценна игра :)

Email : [email protected]
За да хостваш сървар е нужно малко позная по Линукс,тей като 99% от сърварите са на платформа линукс за по-добра защита и изключително голямо намаляване на лага.Но все пак успех.Аз няма да си подавам мойта заявка тей като има вече достатъчно хора и едвали ще ме вземе мене някой :) .