Re:Yamb - D2JSP. Win 7

SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

filmbezsiujet wrote: Имам проблем с пускането под Win 7 , na XP върви добре . Има ли шанс с някаква добавка или нова версич да върви и на Win 7
Не голи разбрахте , че под win7 неможе да тръгне d2jsp!
filmbezsiujet
Newbie
Newbie

Не го разбрах за това питам !
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Използвайте Windows Virtual PC and XP Mode ...

Microsoft Windows Virtual PC и Virtual Windows XP Mode за Windows 7 дава възможност на потребителите да пускат безпорблемно стари приложения, работещи само под Windows XP, както и да използват виртуалната среда на Windows XP SP3. Например можете едновременно да пуснете Internet Explorer версии 8 и 6 директно в Windows 7 без нуждата от пусната виртуална машина. Финалната версия на Windows Virtual PC и Virtual Windows XP ще бъдат достъпни за безплатно ползване във версиите на Windows 7 - Professional, Enterprise и Ultimate.
iRRegulars
Newbie
Newbie

Infection wrote: Използвайте Windows Virtual PC and XP Mode ...
Като цяло няма нужда да товариш допълнително машината си за да пуснеш въпросното D2JSP. Предполагам, че повечето хора искат да пуснат само тази програма, следователно няма смисъл от Virtual PC.
По късно ще го напиша подробно как се пуска.

Поздрави!
filmbezsiujet
Newbie
Newbie

iRRegulars wrote: Като цяло няма нужда да товариш допълнително машината си за да пуснеш въпросното D2JSP. Предполагам, че повечето хора искат да пуснат само тази програма, следователно няма смисъл от Virtual PC.
По късно ще го напиша подробно как се пуска.

Поздрави!
Чакам с голяма нетърпение :D
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

А аз да не казвам голяма дума,утре ако имам малко повечко свободно време,ще си поиграя да направя една обща тема с Въпроси и отговори като ще прелистя темите доста назад и ще вмъкна решенията на проблемите в една тема (пост) и там ше се пише ако някой има някакъв по-различен проблем...дано не остана само с намерението си :)

ПП.:а я сподели...има ли разлика в двете ОС?Смисъл по-добре ли върви на 7-цата (забива ли,лагва ли повече/по-малко)
....
filmbezsiujet
Newbie
Newbie

Ако може линк за този crackwhore , че на мен ми липсва този крак може там да ми е проблема
iRRegulars
Newbie
Newbie

Mickie_Mouse™ wrote: ПП.:а я сподели...има ли разлика в двете ОС?Смисъл по-добре ли върви на 7-цата (забива ли,лагва ли повече/по-малко)
Поне аз невиждам разлика, D2JSP-то върви без абсолютно никакъв проблем. Ако под забиване искаш да кажеш нещо от рода да насича или направо да си даде (Not Responding) го няма това. Бях си пуснал 2 x Paladin \ 1 Barbarian \ 1Assassin \ 2 x Sorceress и няма забиване или лагване.

Дано съм помогнал на някой! Искам да кажа на потребителите, който се мъчат да пуснат помощното приложение да имат малко търпение просто. Успех!
DragoN
Jr. Member
Jr. Member

filmbezsiujet wrote: Ако може линк за този crackwhore , че на мен ми липсва този крак може там да ми е проблема
и аз го нямам този crackwhore , моля те да качиш някъде твоята версия на d2gsp-то от където можем всички да я изтеглим :cool:

п.с.

моля админите да вземат точно това d2jsp от iRRegulars и да го качът във форума всички да имаме достъп до него !
DragoN
Jr. Member
Jr. Member

Намерих този крак и го копнах при стария бот направих нов кеy file но пак старата грешка diablo II not loaded ..... Еднакви са ми cd-key-вете на диаблото и d2jsp-то. Какво да правя ?

п.с.
Някой подкарал ли го е освен iRRegulars???
missing
Full Member
Full Member

И при мен е тази грешка diablo 2 not loaded...
Сд-кей-овете са ми еднакви не е от там проблема... кракнат е бота преди си ми движеше... :(
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И сега малко да подразня :P
От вчера и аз съм с WIN 7 (за хубаво или за лошо времето ще покаже) и....И!....след няколко часа борба и доста нерви разбрах къде е грешката която допускаме и защо не можем да го подкараме :laugh: :punish: А в интерес на истината е много проста причината :mda:
Ще го почовъркам още малко бота да видя как ще върви и ще дам линк за теглене :secret:
....
iRRegulars
Newbie
Newbie

Mickie_Mouse™ става без проблем :)
Снощи на поредния потребител с Win7 направих по-горе описаната процедура и тръгна без проблем.
DragoN
Jr. Member
Jr. Member

Евала Mickie_Mouse™ въобще не бях се сетил за това, но най-важното е че работи сега...

п.с.
На 7цата нещо крак-а за 1.10 неиска да го подкара и постоянно трябва да имам зареден в deamon tools-a expansion disk за д2-то за да работи, работещ крак да имате ?
missing
Full Member
Full Member

Старата грешка diablo II not loaded се премахна с тази версия... Но сега вече е unknown game version... а съм си направил кей фаил и всичко както си му е реда...
На Хп си ми движеше всичко да му се невиди... :(
EDIT: Разбрах си грешката.. имам 2 диаблота 1 с оригиналните цд-кейс и 1 с някакви измислени... Краквам с оригиналните а избирам д2то с измислените... Така се премахнаха всички грешки като си избрах другото диабло2.ехе но сега пак съм до никъде.. не пише ацц и пасс :(
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Отвори папката на бота от който взе ексето....копирай d2jsp.dll предпогам знаеш къде и пак опитай :)
....
missing
Full Member
Full Member

Тва съм го направил ... :) Не е от това...
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

предполагам че си го направил и си с DLL-a от стария бот...само,че двата DLL-а (на стария и на новия) са различни :)
....
missing
Full Member
Full Member

Мне... До сега с 5 бота пробвах и винаги си копирам ДЛЛ на този бот който се опитвам да подкарам... :) И от това не е ... Всичко го правя по план конспекта на iRRegulars.
Изтеглих сега версия 50.нещо (не помня точно) и с нея не тръгва... Даже ми изписва unknown game version а съм го кракнал (там както си му е реда makecdkayhash.exe & crackwhore.exe тази версия е с crackwhore) и ауто ехе-то ми е 0.7.2 ...
Ще се побъркам вече :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

На Бх бота ми дърпа до 500 мб рам ако работи 1 час някаде.... При вас как е . Става въпрос за под уин 7.