Re:Как да "подкараме" D2JSP на Windows 7-Дискусия

Guest

Имам следният проблем.

Пускам D2JSP Hammer Baal bot + 2xFollow Bot-a. Много често, водача прави игра, паразитите влизат, но той или не им дава парти или дава само на единия follow. И така в повечето случаи или бие сам или само с единия от паразитите. Някой има ли някаква идея как може да се оправи това и дали въобще може?

Благодаря предварително.
Guest

Brightside wrote: Това е типичен проблем при тоя скрипт и често се случва на всички ни. Моите наблюдения са, че проблемът се корени в момента, в който паразитите се джойнват, че водачът прави нещо (в почето случаи минава през уейпойнт ) и може и от това да е. пробвай паразитите да са с различен аутостартер скрипт при който имат по-голям дилей преди да влязат в игра или пък всеки от тях да има различен дилей преди да се стартира скрипта в играта (това вече се прави от конфиг файла). Дано помогне.
Ще го пробвам. Благодаря
Guest

Имам и друг проблем. Много често ми дава "Lifewatch_Xp - Cheking due to low life". Бота прави 10 ръна примерно и след това му дава това нещо постоянно и неможе да бие нормално. Някакви идеи как може да се оправи?
Guest

alex93 wrote: Ако си го направил да пие колби на много малко кръв..или просто са свършили...
Пробвай така:

\D2JSP\scripts\libs\YAMB\configs:
YAM_LifeWatchConfig_NICKNAME на героя

var LW_LifeThresh = на колко кръв да пие колба\
var LW_LifeRejuvThresh = на колко кръв да пие Fulka\

D2JSP\scripts\settings:
snagit_xp

натискаш CTRL+F и пишеш "Potions and Gold"
Правиш тези така:
[Full Rejuvenation Potion]
Code="rvl"
log=0

[Rejuv]
code="rvs"
log=0

[Super Healing Potion]
code="hp5"
pickup=1
log=0

Сега ще вдига Fulki и колби Кръв - не би трябвало да имаш вече проблеми :)
Всичко това съм го направил, но пак ми го дава това. Много е странно, защото примерно прави следното.

Прави игра, влиза в wp-то, отива до Throne, отваря телепорт и излиза. И в лог-а дава като причина "Lifewatch_Xp - Cheking due to low life".
Guest

Force wrote: Имам и друг проблем. Много често ми дава "Lifewatch_Xp - Cheking due to low life". Бота прави 10 ръна примерно и след това му дава това нещо постоянно и неможе да бие нормално. Някакви идеи как може да се оправи?

Идеи? :secret:
Guest

Ето го.
Guest

Brightside wrote: LW_ChickenLife = 60\ = This is your chicken life percentage. If you go below this life total,
// the game will exit. Value > 100 is interpreted as the actual amount of life.

Ботът ти излиза от играта, когато падне под 60% живот. Тук си пише - под 100 = процент.

Не го бях забелязал. Ще пробвам и ще споделя.

Благодаря
Guest

Brightside wrote: А относно въпроса с мистериозните крашове, и мен ме интересува някой да даде инфо за решение, или къде по скрипта да се пипа да ни ориентира, щото от 2 седмици се опитвам да го оправя моя да прави по 200+ ръна без краш и нещо се без успех. Нека Мазо или Димо, хората с "най-добрите скриптове" да дадат някакъв съвет поне за нашите, ако не желаят да споделят техните :)

На Windows 7 няма как да прави по толкова рънове без да крашва. Решението е Windows Xp + добър скрипт.
Guest

SkylineGTR wrote: Проблема не е в самия "Windows"
Имах предвид Windows 7. На седмицата ти дава много повече грешки и крашове.

SkylineGTR wrote: Проблема не е в самия "Windows" , а как работи самия бот .Смисъл , ако "пц" се използва за други неща , нормално е да има крашове . Дори малко да се пренатовари "пц" пак крашва.

И точно това исках да кажа, всичко е до настройките на бота. Има хора с ботове, които правят по 1000 ръна без да крашнат, има и с такива, които крашват на всеки 10 ръна.