Re:Как да "подкараме" D2JSP на Windows 7-Дискусия

BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По горе описания начин, бота върви без проблем.
Аз лично го пробвах.

Айде със здраве (h) (h) (h) (h) (h) (h)
memoris
Jr. Member
Jr. Member

искам да пусна бота за бал рънове а нещо ми куца ако може да кажете как

ПП:иначе съм кракнал бота и сичко е ок до там от кадето тря го пусна за бр-та
missing
Full Member
Full Member

topic2315.html
Погледни тази тема... И ако не разбереш нещо питай в нея... :)
frosty
Newbie
Newbie

моля помагаите с error на д2йсп дябло II not лоадет, run game before инсталлинг
dismissed
Newbie
Newbie

Някой може ли да ми даде готов скрипт за фире сорс за мепфисто че немога да го направя плеаасе :)
missing
Full Member
Full Member

Del..
frosty
Newbie
Newbie

ох кажете да подкарам 2 д2йсп а иначе пускам 1 ния сичко чук а пускам 2 рия и си седи на acc и пас и ниш не прай кАК да го опрааа
:cool:
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

kiro10 wrote: На мен ми излиза Error-2.Влиза в Диаблото и стига до писането на паролата и дотам.За CD Key-a ми излзиа някаква грешка от самия Windows че приемал само бинарни регистри пък този не бил такъв?
Остави регистрите.. Изтегли си ново Диабло и сложи друг сд-кей.. и нещата би трябвало да ти тръгнат.
vladkyyy
Newbie
Newbie

imam vypros sled kato ubie Pindle stoi okolo 3 min dokato napravi nova igra ot kade moga da go promenq
denisemil1
Newbie
Newbie

priatel dai originalnoto d2.exe 4e i as imam problem :D
denisemil1
Newbie
Newbie

MOLQ VI DAITE ORIGINALNIQ D2 EXE. ZA EVROPA 4E I AS IMAM STRA6EN PROBLEM. SKYPE DENISEMIL1
Agent
Newbie
Newbie

Мързи ви да гледате и да четете, а искате някой да ви помогне, е няма как да стане. Точно тази грешка *спиро е коментирана хиляди пъти в форума. Силно се надявам никoй да не ти помогне и след месец два да успееш, за това държавата ни е на това дередже, защото всеки го мързи и разчита на другия да помогне.
Приятен ден.
cnupo
Newbie
Newbie

Agent wrote: Мързи ви да гледате и да четете, а искате някой да ви помогне, е няма как да стане. Точно тази грешка *спиро е коментирана хиляди пъти в форума. Силно се надявам никoй да не ти помогне и след месец два да успееш, за това държавата ни е на това дередже, защото всеки го мързи и разчита на другия да помогне.
Приятен ден.
Щях ли да пиша ако не бях пробвал нещата , които са описани в другите теми ? Ти въобще прочете ли ми поста ? Силно се съмнявам ... и по - полека с нападките ...
Agent
Newbie
Newbie

Мммм добре, искаш ли да ти дам точно 3 линка, с който да си оправиш проблема - съответно три теми и ако стане да ми заплатиш едно Jahче, малко от сърце или на по пет дена бан? Защото пак ще кажа, леко ви намръзва да гледате.
terminal
Newbie
Newbie

моля ви помогнете ми за follow bota немога да го настроя скаип minata8020 моля ви намерете ма и ми помогнете! Благодаря
Guest

Линкът в началото на темата не работи. Оправете го :)

Ето ви една версия на бота,която според мен е най-добра.

d2jsp45+YAMB 0.9.5.9

:click:
Guest

unless wrote: Моят бот стига до акаунта и пише на ацц-то:"account name" и някакъв друг пас, в настройките на бота съм си написал ацц-то и паса правилно ... някакви идеи?
Виж да не си превключил на друг сървър и да не ти приема акаунта и паролата от Dreaming.
Guest

Така, имам следният проблем. С Уин7 съм, оригинален, Sp1, Ентърпрайзинг и се опитвам да пусна d2jsp. Преди да пусна поста четох във форума, но не можах да намеря контретен отговор на въпросът със "Diablo II not loaded, run game before installing". Всичко от темата " Как да подкараме д2джсп на Уиндоус 7" съм прочел, плюс всичките постове в нея. Също така и от търсачката, всичките теми за бота, но не можах да намеря отговор. Лоадър имам, кракната е играта, файловете съм ги сложил в папките. Чакам предложения.

Благодаря предварително
Guest

Doping wrote: А това d2jsp за Win7 ли е?Ако искаш пиши ми в скайп да ти пратя моя..
Остави ми скайпа ти на лично, че мисля че съм те махнал или ти мене :Д

Guest

Свали си версия 0.7.2 на бота и няма да имаш проблеми. :)