Пръсна ми се трупа на бот-а

izrudass
Newbie
Newbie

Здравейте. Пръсна ми се трупа на бота. Има ли смисъл да пиша на админите за да ми върнат итемите или не?
Надявам се да си ги получа обратно понеже играя само от 2 седмици и малко. Ако ли не лошо. Даже много лошо.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ние нямаме никаква вина за случилото се и не носим ни най-малка отговорност :)
Кажи какво ти е изчезнало за да видя дали мога да ти помогна с нещо (не оставай с впечатление,че това е редовна практика да възстановяваме изчезнали предмети,правя го по собствена воля)
....
izrudass
Newbie
Newbie

Ами най ценнтото ми беше ХОТО - макс. Направих го преди 3-4 дена. За първи път правя хото и излезе макс. Много се радвах но вече го няма. Другите итеми ще ги намеря но ако решите да ми върнете и тях те са следните:

ХОТО - макс
Випер макс - не е ъпгрейднат и няма руни на него
Спирит на меч - не помня колко беше но не беше макс
Амулет - 2 паладин 2 деф аурас
СОЖ
Бул - макс

това са.
Надявам се да си ги получа и повече няма да пускам тъпи ботове.
От няколко дена пускам бот паладин и не знаех че има такъв вариант.
Но сте прави че вие нямате никаква вина.

Решението е ваше ако може може ако ли не здраве. :)

Мерси предварително.
izrudass
Newbie
Newbie

Забравих да пиша акунт и име на герои
Акаунт: ralica
Име: hammer_ss
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма да стане така както си я измислил...как си носел хем ХОТО МАКС хем СПИРИТ НА МЕЧ...нас ли лъжеш или себе си ?

A и като ти гледам акаунтите не играеш от 2 седмици и имаш достатъчно акаунти които ще ти облекът отново паладина...следващия опит да "намажеш" нещо по този начин,ще ти спечели само един бан...
....
izrudass
Newbie
Newbie

Не те лъжа. ХОТО макс бесше на основното оръжие а спирита на меч беше на другото. Акаунтите ми са ппълни основно с боклуци. Ако ти се занимава провери от колко време играя. А това че си мислиш че те лъжа е доста кофти. Не бих почнал да пиша ако нямах проблем и ако наистина не беше се случило. По акаунтите нямам нищо кои знае колко ценно. Все пак карайното решение е твойто но държа да знаеш че не съм лъгал, нямам намерение да лъжа. Просто не съм на 15-20 години за да се опитвам да прецакам системата ви.
Това е което исках да кажа. Не смятам че е редно да оставаш с кофти впечатление че се опитвам да излъжа или да ви прецакам нещо.
В крайна сметка това е игра. Яд ме е за хотото но съдба. Всеки сам носи последствията от действията си.
Щях да се радвам ако ми бяхте възстановили поне хотото но такъв е живот. Трябва да се прецакаш сам за да осъзнаеш че не трябва да пускаш проти ботове. :)
Мерси за отделенето време все пак.
Просто исках да изясня това в което ме обвиняваш. НЕ ЛЪЖА и не съм имал намерение да го правя.