Ban Request (#2)

HandOfJustice
Full Member
Full Member

http://prikachi.com/images.php?images/12/3626012C.jpg

Използване на atx (или друга подобна програмка включена към plugin), която не позволява писането на $$ и .
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Andrioy
Newbie
Newbie

...
[admin]\Баннат е още онзи ден.\[/admin]
DonGrigorio
Newbie
Newbie

Guest

искам да попитам на какво уснование са заключени ацц-та invictus ,rewahy .. какво сьм направил ,искам причина или unlock :)
Guest

батка ...пьрво незнаех че е заранено добре грешката е моя но чак прем бан едва ли е толкова наказуемо нито съм ругал нито грабил явно просто ме мразиш
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Първо се държиш нагло по дуелите най-вече. Всеки втори те "описва" "цветно".
Продажбата е напълно забранена и всеки се банва по този начин.

След 1 месец може да ме потърсиш, евентуално, пак казвам, евентуално може да ти сваля бана на ип адреса. За акаунтите и 2-та джаха, Добрич - забрави.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Guest

виж аз не ми пука дали ме бият по дуели или аз тях дразни ме това че като ги бия ми казват ти си ламер никога не си ме бил и родобни това е
Guest

tyka s1m iskal da prodam 2 jaha ti li 6e mi kazva6 ko da si praq s itemite e boklyk maikati osrana da eba kompleksirani pederas4eta na admin 6e mi sa prai6 20 godi6en pederas ko mi sa vjivqva6 6e mi vika zabravi boklyk tak1v rabotata e tam 4e si4kite ti osrani priqtel4eta sam gi sadnal kakto trqbva po duelite te si znaqt nikoi nikoga ne me e bil v dreaming si4ki ste prosti lameri i neznaete kakvo e igra4 az vi nay4ih kak sa prai duelz po 3v1 va zimam kat ni6to za 20 sec maikavi ymrqla da eba :D naprao va sasipah za 8 meseca igra gledaite se ima i o6te screenove 6te ka4a aluci 12:0 qko sad kvc li kvo be6e to pedal4e ar-alina druida my sad qko 4:0 yj golemi prota si4ko pada na x:0 http://vbox7.com/play:8409da4e eto na gledaite se o6te edin klip 6te ima skoro na yj protata novite
Guest

are i bez tova mi pisna toq dreaming seki p1t kato vlqza edno i s16to biq vlizam biq vsi4ki v game duelz i izlizam t1potiq nikoi ne moje da me bie ne e interesno ve4e boklyci izm1r6avqli nay4ete se da igraete i pak 6e vlqza da va isk1rtq ! :nenormalniste:
Guest

o ne to tova sa samo nqkoi screenove ot 1200 :) prosto trqbva da namerq nqko den vreme da ka4a tiq lameri ama ne go zaslyjavat daje da se pokazvat kato gi biqt :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
Guest

8 meseca 4akam nqkoi da me bie v toq osran server dreaming nqma i nqma v1zmojno li e server s uj nai mnogo igra4i da nqma edino pro si4ko t1pi lameri boklyci deto nemogat da priemat zagyba pykal s1m se ot smqh s vas lamer4eta az go osiram 12:0 onyi mi vika nikoga ne si me bil posle prai zakrit game vika nikoga nqma si priznaq pred drygite da te e qd onyi pal4e alluci :D vkc melissa 2:0 posle pyska bow b1g ar- ne6t osi druida 3:0 abe si4ko sad koito se seti6 nikoi nikoga ne me e bil sramota za pederaskoto server4e yj nai a adminite sa pod sqkva kritika vjivqvat sa mnogo lapeta
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Приятел , жалък си.Какво по-точно се вижда на клипа ? че си убил няколко човека по 1 път ли или че има по няколко еднакви снмки ? От всички хора които си "убил" има 3-4 които по-редовно влизат в дуел , другите даже не съм ги виждал.Саднати сме , а? Защо като ти предложих вързак мълча ? Лошото е , че и в Е** имаш бан , ами сега ? извинявай,все ще си намериш някое местенце , да избиваш комплекси.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Guest

4e az ko da slagam 3 kila na 1 pederas li ? :D zako da si igraq
Guest

ti p1k koi sadnat si ako kaje6 nqkvo ime 100% sam ti ebaval maikata ot duelz ti si go znae6 :D si4ki si go znaqt nikoi nikoga ne me e bil xaixaoxaoxaoaxxoaxaoxaoao jalki pederas4eta :D :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: kak moje da ste tolkova neveji da ne mojete da igraete s men razbrahte kakvo e pro !!!!!!!!!!
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не , не че не си играеш , просто като убиеш някой 1 път , снимаш и излизаш от играта.Рядко са случаите да убиеш човек повече от веднъж.Ти за мен не си "про" , ти си жалко подобие на "играч" , който иска да привлече вниманието върху себе си , нищо повече.Не смятам да си губя времето повече , да ти обяснявам как стоят нещата.

П.П : Ще ти кажа имe , защо не. OutLawStyle , OutCast , LaDroga (да,друида който се вижда на снимката , без хост разбира се).Същия който ти предложи вързак , а ти млъкна.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Guest

6e va eba v ystata si4ki naprao vi ebah maikata ot duelz nikoi nemoje me bie duelz samo nqkoi da mi unlock acc-tata si4ki admini 6e gi zema 5v1 naprao 6e va osera kakto trqq
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз не мога да разбера, ти нарочно ли се правиш на такъв клоун или наистина си такъв дебил?
Guest

prosto edinstvenoto koeto iska e nqkoi da me bie duelz tolkova li mnogo iskah samo nqkoi dami unlock acc 6e vi zema si4ki + adminite 3:0 kakto predi bez ysporvane :)