Ban Request (#2)

aberCROMBIE
Newbie
Newbie

Започнах да играя вързак 3/5 на по Ло Охм с 1, личеше си , че не е чист и му исках скреен ето го резултата :
:click: http://prikachi.com/images/853/3689853L.jpg
:click: http://prikachi.com/images/874/3689874e.jpg

123 cast - 6-ти фрейм
79 fhr - 4-ти фрейм
Яката работа :)

Резултата е 1-0 за него и му писах ,че искам да довършим пред админ

+ това вече итемите са прехнати явно :D
ето 1 скреен от днес
http://prikachi.com/images/551/3692551p.jpg

[admin]\Снимките не отговарят на изскванията.\[/admin]
AsILayDying
Newbie
Newbie

Здравейте. Става на въпрос за неплатен вързак. Пледирам за бан+лок, докато не се доиграе вързания дуел 3/5 на сур ло. При резултат 2/0 за мен въпросното момченце решава да оцапа гащите :) И искам да забележите какво му е оправданието (явно не можа да измисли нищо по-оригинално) : забранено е да се играе с 2 бул катос пръстена :):):):):):):):):) Аз лично умрях от смях, за 11 години не бях чувал такова оправдание :Д
Played since 1999 (headoff). I play no more actively.
I was Norec (BVC), Orlif (Smiter), Moldrin (BVB), Fauztin aka Zayl (Nec), Gorst (Zerk).
Beware foul demons and beasts.
AsILayDying
Newbie
Newbie

А това "las ci" предполагам трябва да означава "лъжци". :Д:Д:Д А всъщност той е лъжеца. :)
[admin]\Баннат.\[/admin]
Played since 1999 (headoff). I play no more actively.
I was Norec (BVC), Orlif (Smiter), Moldrin (BVB), Fauztin aka Zayl (Nec), Gorst (Zerk).
Beware foul demons and beasts.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

aberCROMBIE wrote: Започнах да играя вързак 3/5 на по Ло Охм с 1, личеше си , че не е чист и му исках скреен ето го резултата :
:click: http://prikachi.com/images/853/3689853L.jpg
:click: http://prikachi.com/images/874/3689874e.jpg

123 cast - 6-ти фрейм
79 fhr - 4-ти фрейм
Яката работа :)

Резултата е 1-0 за него и му писах ,че искам да довършим пред админ

+ това вече итемите са прехнати явно :D
ето 1 скреен от днес
http://prikachi.com/images/551/3692551p.jpg
Адаш,какво да ти кажа...аз бях май кажи-речи единствения, който дебнеше останалите за тези неща. Докато го няма котарака, мишките царуват. хаХАХ
....
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Баннал съм му целия рейндж, не е заради тези снимки, но донякъде и заради тях. Баннат е по още 2-3 параграфа.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
bGBoYs
Newbie
Newbie

Ами аз какво да кажа като bGBoYs bGBoYs2,krisinka,duner са мой и не съм играл с никакъв хак защото сме клан с един интернет доставчик и сам от скоро тук,ходил съм много малко на дуел.Ние сме различни хора с еднакви аццта за какво и моите трябва да сам банати като не съм направил нищо,сними за мен няма аз имам само тези 3 аццта ? :mda:
Ипто ми е 78.83.221.179,може да проверите с кои аццта съм влизал.
Вярвам, че времето поставя всяко нещо и всеки на мястото му !
Вярвам, че всеки получава това, което заслужава !
ramzescho
Newbie
Newbie

аз сащо не ползвам хакове но сам на сащия интернет и си го отнесох и аз, а мойто ацц даже не е и бг : :( :(
eyeofheart
Full Member
Full Member

айде,айде нестига че сичките сте с добавки както локовете от 5 екрана(и пак умират)че и в дуелз 3-4 биете без го,без леш и т.н според мен бана и лока е напълно заслужен
Smoke Weed
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Мен ме баннаха 2 пъти за ауто хит без да съм с хак :angel: някои хора просто играят а други могат само с добавките :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Банът и локът няма да бъдат свалени. Докажете ми, че сте трима различни човека, от един клан, "врата до врата" и ще бъде наказан единия.

Хората са казали, че покрай сухото гори и мокрото.
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

Бои на леш В No Rlz и обида
Аргоменти взет голд от земята...
[admin]\Снимките не отговарят на изискванията.\[/admin]
bGBoYs
Newbie
Newbie

Еми как да ти докажем има ипта не съм играл с хак даже и бот не пускам.
На един интернет сме но иптата ни завършват различно.Освен да те добавим някъде в скупе ти кажи как да ти докажа.Как ще съм баннат като не съм правил нищо и като сме на един интернет иптата не са ни еднакви в края може да се види кои какво е правил,и къде е влизал.Започвам да мисля че като има еднакви ипта от началото трябва всички да са банати.А относно играчките 3 ма сме от клан съседи и единия е vns-team той няма нищо общо и нищо не е направил просто е с нашия интернет доставчик
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

последния принт
[admin]\Снимките не отговарят на изискванията.\[/admin]
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Хвани прочети 1-вия пост на темата.. стига слага снимки който не доказват нищо.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

кое не доказва бие ми леша и ме пруват какво още искаш има си /whois /mod само тиме няма щото тоя мн бяха писали и лого изчезна
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

jepeto wrote: кое не доказва бие ми леша и ме пруват какво още искаш има си /whois /mod само тиме няма щото тоя мн бяха писали и лого изчезна
Ах Джепето, май пак те сърби дупе**. Кой ли този път ще те напляска и здравата да те натряска. По-добрите от теб, колкото и да мразиш, да забременееш от тях не ще се опазиш. Много сме и идваме при теб на куп, след нас ще остане само труп. (леш на твоя език който си добил от прекомерна игра на Д2). Стига,спри! Недей садва НОВА го няма пак итеми да адва.

Айде стига толкова без пари :nenormalniste:
....
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

еми тъпа история тъп коментар протектираите се още сървара ви залязва...днес губите мен като играч утре си тръгват още 5 и тъка до дъното Dreaming down down down
Админи с коректно отношение...още малко ще кавеш че е адвано итеми за мен :nenormalniste:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Абе момче! Ти аджеба май само приказваш колкото да не заспиш. Писал си под аватара си "България над всичко!" обаче не можеш 1 изречение да напишеш що годе както трябва!!!

А колкото до бан рекуестите ти - не са валидни. Има си изисквания които ТИ НЕ СИ СПАЗИЛ. Айде сега мирен и кротък и се научи да пишеш (и четеш също няма да е зле да се научиш)
....
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Хайде сега да спрем с коментарите, обидите и "добрия" тон един-другиго.
bGBoYs
Newbie
Newbie

Не знам какво съм казал,но нямаш право да ме обвиняваш във нищо,и да повишаваш тон.Защото,никои не лъжа и всичко е вярно.! :mda: