Ban Request (#2)

jepeto
Sr. Member
Sr. Member

Juic нищо против теб няма но ми писна да се ебават с мен... как да опотрябявам добрия тон
ехзорсиста за 2ри път се гаври с мен с ебати тъпите коментари че и виж какво глупости спряга
че нова ми е адвал еми..мога да кача мн красноречива лс от ехзорсиста
bGBoYs
Newbie
Newbie

Имам чувството,че ви прави кеф да наранявате хората :mda:
Вярвам, че времето поставя всяко нещо и всеки на мястото му !
Вярвам, че всеки получава това, което заслужава !
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

bGBoYs wrote: Имам чувството,че ви прави кеф да наранявате хората :mda:
за мен ли имаш това чувство ?
bGBoYs
Newbie
Newbie

Не.
Вярвам, че времето поставя всяко нещо и всеки на мястото му !
Вярвам, че всеки получава това, което заслужава !
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

jepeto wrote: Juic нищо против теб няма но ми писна ....
лизззз лиззззз лиззззз

jepeto wrote: че нова ми е адвал ......
КЪДЕ ПО ДЯВОЛИТЕ СЪМ КАЗА ЧЕ СЮБО Е АДВАЛ НА ТЕБ???
jepeto wrote: мога да кача мн красноречива лс от ехзорсиста
Чакам с нетърпение и настървение :laugh:
....
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

jepeto wrote: Juic нищо против теб няма но ми писна да се ебават с мен... как да опотрябявам добрия тон
ехзорсиста за 2ри път се гаври с мен с ебати тъпите коментари че и виж какво глупости спряга
че нова ми е адвал еми..мога да кача мн красноречива лс от ехзорсиста
"България над всичко" над какво ? Сигурно на грамотност , камо ли на акъл .
Complicated
Newbie
Newbie

на jepeto screen-a е от игра "duelz no rlz" , така че според мен всякакви претенции от негова страна са неоснователни. Просто бях там :D
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

TheExorcist™ пробваш колко мога да изтърпя преди да ти тегля една Българска хубава поговорка ли ?
SkylineGTR Където си мерят Ония работи не си слагай Седалището
повече с вас няма да се занимавам Хеитваите си колкото искате вече няма да отдавам значение на глупави постове и да се занимавам 12 годишни затворени в тялото на "Възрастни"
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

скриина ясно показва думите "тоя ассасин е педал" и още някаква рогатня ти прочети че леш не се бие и на дуел NO RLZ
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Code: Select all

1.8. В игрите в ядро: Softcore, да се бие или правят дуели без съгласието на опонент/ите. Това от сега нататък ще става в игри от типа - BM Duels (Bad Manners), Duel No RULES и прочие.
Малка извадка от правилата на сървара.Това включва и бой без леш , взимане на голд и т.н.ПСувните , год моде и подобни хакове за забранени.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

jepeto wrote: скриина ясно показва думите "тоя ассасин е педал" и още някаква рогатня ти прочети че леш не се бие и на дуел NO RLZ

хахахахахахахаххахахаха

нямам какво да добавя повече
....
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

искам да ви вида двамата на живо да ви покажа според мен какво е NO RLZ
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

jepeto wrote: SkylineGTR Където си мерят Ония работи не си слагай Седалището
повече с вас няма да се занимавам Хеитваите си колкото искате вече няма да отдавам значение на глупави постове и да се занимавам 12 годишни затворени в тялото на "Възрастни"
Ти можеш ли да четеш ?
ramzescho
Newbie
Newbie

justice искам да ми махнеш банна ако е възможно,защото аз не сам използвал хакове или други неща а си отнесох банна заедно с бгтам защото сме на 1 интернет и сте баннали цялата мрежа а аз имам голямо желание за игра но немога защото имам банн ,който дори не сам го заслужил...
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

topic1416.html честито да ни е изгонихме още един админ...
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз съм се махнал, защото така съм преценил. Първо, че нямам време да се занимавам. Второ, че в последно време когато си легна да спя не ми е особено комфортно в компанията на няколко вентилатора и няколко светлини от машините. Най-вече, от другата страна не усетих ни най-малко уважение, за това, което правя. Много хора се оплакваха на DarkKiss, че си правя каквото искам, ето сега ме няма. Сам съм напуснал, ако реша някога да се върна, знам как да си върна правата \). Вече няма кой да си прави своеволия, просто трябваше преди 2 месеца както се оттегли Maz0, така и аз да го направя.

Успехчета :) Разцъквайте си и така :)
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
intelecta
Full Member
Full Member

Justice wrote: Аз съм се махнал, защото така съм преценил. Първо, че нямам време да се занимавам. Второ, че в последно време когато си легна да спя не ми е особено комфортно в компанията на няколко вентилатора и няколко светлини от машините. Най-вече, от другата страна не усетих ни най-малко уважение, за това, което правя. Много хора се оплакваха на DarkKiss, че си правя каквото искам, ето сега ме няма. Сам съм напуснал, ако реша някога да се върна, знам как да си върна правата \). Вече няма кой да си прави своеволия, просто трябваше преди 2 месеца както се оттегли Maz0, така и аз да го направя.

Успехчета :) Разцъквайте си и така :)

Браво това трабваше да го направиш преди да развалиш сървъра :)

Говоря за 4-5 седмици с ВАШЕ ВЛАДЕНИЕ и ВЛАДЕНИЕТО на Abyss :)

ramzescho
Newbie
Newbie

е и кво сега няма кой да ми махне банна ,който не ми е заслужен а е заради някой си друг кой си използва хакове и сме на 1 интернет е това не е често хора ........
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Всички реалмове в сървъра ще бъдат рестартирани.Всички банове и локове ще бъдат премахнати след 2 дни.Айде малко повече чети по-малко пиши!
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Има си специална тема , и тя е ТУК
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.