Re:Ban Request II

BiGMetaL
Newbie
Newbie

Имам една идея свързана с бановете с скринове от дуели . Та тя е да не се баннват хора еднократно убили някои друк а при доста по драстично нарушение поради това че тук има два ма човека които непрекъснато гледат как да скапят вечерта на всички останали и непрекъснато спамят в форума как точно тях биели без го... мисля скоро време да направя отново скринове поради това че последните така и не се запазиха.
dr0m
Hero Member
Hero Member

BiGMetaL wrote: драстично
:nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: Използвайте думите им с тяхното предназначение !!!
Тва си беше чист спам твоето! То по принцип се банва само за 2пъти и нагоре бой без го ...

[mod]\За какво трябва на всяка манджа да си мерудия? Не мога да разбера.\Момчето си пита нормално....\20% warn\[/mod]
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нека живее... нека мнението ми се изтрие.
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

http://prikachi.com/images/791/2832791l.jpg - както си говорихме нормално и на детето нещо му прищрака и изведнъж започна да убижда
http://prikachi.com/images/792/2832792S.jpg

acc: ar-team3
ch1tusa
Newbie
Newbie

Оопс объркал съм темата \x
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

целия лог :rolleyes:
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

HeroEditor wrote: Като ти ми каза бот 100 пъти и аз ще ти отвърна.Както видя нищо не ви виках докато ти и БрокенХеарт не почнахте да ме обиждате . Това че ви бия в дуел не ви дава основание да садвате ! Алекс а както виждаш 50% от публикациите са твой , как все теб някои те обижда и някои ти е винон обарни нагоре да се види ти какво си ми викал пък тогава пращаи \)
Написах ти само това, което е на снимката "BOT" ти започна да ме обиждаш това, че brokenheart те е обиждал преди това не ти дава основание да си го изкарваш на мен. Пък и ти ме биеше само, когато бях без леш иначе не знам : )
HeroEditor
Newbie
Newbie

Вместо да говориш празни приказки, подкрепи ги с доказателства.
[/quote
като не съм снимал какви доказателства ... то и надолу се вижда как ми вика бот в някоя от снимките
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Ако може и да видя къде съм те обиждал аз? ] Това, че някой ти казал бот, ламер и т.н не означава нищо.Освен това не мисля, че врътка ще ми вземеш, ако не си с тези 15 мах фире резист и абсорб.
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

Абе чета ви простотиите тука по цяла седмица, защо не порастнете и не спрете с глупостите. Тоя ми казал майка ми оня ми казал чичо ми, уаааа, баннете го. Като не те кефи, игноре, и продължавай с играта. Вие си просите проблемите после занимавате админите да ви ги решават.
Joola
Newbie
Newbie

[admin]Delete.[/admin]
Joola
Newbie
Newbie

daje i moita parola sum vi dal..
btw i ima oshte 10-20 acc-ta :P (LegiT Rlz)XAXAXAAXXAXXAXAXA :nenormalniste: :weight: :rolleyes: :like_linux: :like_linux: \( :( :secret: :mda: :* (h) (fubar) :cool: :) :D :angel: :nenormalniste: :laugh: :punish: :punish: :click:
Alex
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Защо го правиш?
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

този goshku трябваше да ми развива герой :(((

Не мога да ви разбера, има ботове и кво ли не вие си губите времето да крадете акаунти..

А за това, че си ги постнал смятам, че ти стига толкос игра в този сървър.
brumzi
Newbie
Newbie

схте отговорите ли на темата ми ?
brumzi
Newbie
Newbie

какъф пикит ? от къде го видя тва? пикит имам само на к3цбота а онова там с фул режувката е от атх моде .. .то само ме известява че е паднала а не е пицкит ..
petiofito
Newbie
Newbie

jessica wrote: http://store.picbg.net/pubpic/D0/20/7c2 ... 06d020.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/25/6D/c22 ... 58256d.jpg

acc stock5 бие ме без "Go" и ми взима gold-a (златото).

Баннат.
Да бих та без Го зех ти златото да не забравяме преди това че ти ма би без го зимами златото кат бях с асасинката ... Махнете ми банна или сложете и на него поне.. скреен нямам но може да питате някои от хората в играта вчера.. на скреенa са виждат имената..
magnumdruid3
Newbie
Newbie

Моля ти се кибото кажи ми закво те напсувах а не трябваше признавам си.Ти 1во каза 4 фире скила за ист после ми каза ист ум е как да несе вбеса кайи ми и ме дразнише то казваш 1 после друго извиняваи но 1вото знам лошо беше да псувам 2рото пак извиняваи но се вбесих просто извиняваи :* :* :* :)
Bat Veso
Dreaming Friend
Dreaming Friend

No problem момче :)