Re:Ban Request II

Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ок слях 2те теми сега ще ги оправя тия другите ще ги изтрия. Ти ми пиши в скайп levskarqvvv да ти обясня нещо
zliq_alf
Newbie
Newbie

ei smeshko oba4e nekazvash 4e igrash sas hak nali tova moje da go potvardi celiq Duels No Rlz kadeto bqha tam parvo se nau4i da igrash bez hak 4e togava moje da igraish sas men samo edno iskam da kajish kak bez da si me locknal i danete vijdam na kartata i izvednash da si zad men i da puskash blizard ot edna kamara raztoqnie i to vinagi na glavata mi ????
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

извиняваи сладур , за къв хак за кви 5 лева ми говориш?
Ти трябва да си киорав да не ме виждаш че съм до тебе и ти пускам близзард и ти умираш от хит - това хак ли е? :nenormalniste:
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Коментарите са излишни и моля да бъдат прекратени. В темата се публикуват само доказателства за нарушения всичко друго ще бъде изтрито
zliq_alf
Newbie
Newbie

vish kvo be smeshnik nemoje 7 4oveka da go kazvat 4e si sas hack a ti da mi kazvash 4e si bez taka4e po dobre si mal4i 4e ot takiva kato teb probana syrvara i nai loshoto 4e adminite im pomagat na takiva kato teb

[admin]Сега защо ме караш да те банвам и от форума?! Предлагам ти да млъкнеш вече. Не стига, че направи 2 нарушения за 20 минути, за които има доказателства, а си мислиш, че можеш да държиш сметка на мен или на някой друг от колегите. В сегашното ти положение бих бил доста по сдържан![/admin]
zliq_alf
Newbie
Newbie

ok az shte mlakna no samo edno mi kaji kak kato imam ban 6te mu dam runite :D
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Намери го разберете се и ми пишете игра като си платиш вързака в мое присъствие ще ти намаля бана само за първото нарушение
zliq_alf
Newbie
Newbie

ok
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

.
eyeofheart
Full Member
Full Member

ханд това д стар си ти и както казваш сте играли по турнирни правила не бях там но предишния вързак бях и ти беше на Ф СОРС ЕС с равен КОЕТО Е ЗАБРАНЕНО.Няма да се меся но нямаш доказателства за нищо.И мисля че трябва да си платиш вързака.
Smoke Weed
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Моля прочети всичко, което бях написал. Доказателствата са ясно изразени в предишния ми пост. Аз нямам нищо общо с проведения дуел. Пледирам за преразглеждане на случая. Не от обикновени играчи, като теб и мен или от друг, а от администратор. И мисля, че тук не е мястото да спорим и да спамим темата. Аз казах.

/относно "Ф СОРС ЕС с равен" не съм особено запознат, но съм 99% сигурен, че тази сорс може да е Fire, може и да е дигано 1 път ЕС, но това сякаш не е същото както гласят правилата:
-Имате право на 20% absorb. Магьосници на ES нямат право на друг абсорб.
Казано е на ЕС. Тоест аз го разбирам като вдигано ЕС повече от 1 път. Но в случая магьосницата е с ЕС, не на ЕС. Има тънка разлика. Така, че не мисля че тук се нарушава това правило. Тъй като не съм особено компетентен по този въпрос, не смея и да настоявам това твърдение да е вярно. Но не мисля, че има място тук за този малък спор, тъй като ТИ нямаш доказателства за този "носен" равен по време на дуела. Това е само кратък отговор на коментара на "eyeofheart". Важен е първият ми пост./
eyeofheart
Full Member
Full Member

Не е мястото да спорим но тези ацц та са твой гледайки траде листа и темите.Като се правиш на невинен няма да постигнеш нищо.Моля поста да бъде изтрит :)
Smoke Weed
HandOfJustice
Full Member
Full Member

Празни думи. Нито една тема или трейд листа не може да ме свърже с играчите от този дуел.Най-малкото аз играя на Oblivion mode откакто е пуснат и не съм влизал в класик от тогава.Нямам намерение да споря с теб вече. Нека оставим администраторите да решат.
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

.
MinimalDmage
Full Member
Full Member

да живее Темида!! тука всички сте с висше, и сигурно сте последна година право, евала ви правя пичове... то не е акъл то не е любезност, креативност, мн ме кефи тоя сервер, и само заради вас ще продалжа да играя:) страшно много ме забавлявате:)
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Димчо , аз закво съм баннат? щото си играя вързак и го бия ли закво? :mda:
nacizm
Newbie
Newbie

Justice!! Закакво получавам Бан? Може ли да ми се отговори на този вапрос, които ти задавам!!! Кой съм обидил Ме интересува? Мартин? Или че сам си ебал Жената? Що ако сам си ебал жената тя си е моя ще си я еба ще си правя какво искам това не е обида!!! верно ко разбере моита ще ме кастрира!!! :Д До колкото Мартин с него така си говоеим Фр та сме си поне така мисла!!! Нека има бан тука сме като при КАТ днеска има 5 Акта те трябва да се напишат!!! що ко не се напишат нема са КАТ. се ми е тая Нека има бан!!! щом така сте решили живи и здрави да сте :) лека от мене!! А и отностно жена ми това не е обида кам друг Играч!!! :angel:

[admin]Напиши грамотно това, което те интересува и в предназначената за целта тема и ще ти бъде обърнато внимание![/admin]
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Искам да знам къде е тва нагло държание от моя страна :)
danielkatev1
Full Member
Full Member

Pickles wrote: Ето така един пич с лека ръка какви думи изрича > http://img691.imageshack.us/i/poredniqsloshiobnoski.png/ http://img824.imageshack.us/i/2ri.png/ А после ставам мръсник, защото му казах, че му правя скрийншот. Очевидно е, че щом за този човек, някой друг, който иска да се придържа към правилата е "мръсник" значи той самият не зачита правилата или не смята, че важат за него със същата сила както за всички останали..

И не е единствения. Всеки ден срещам хора, които не за запознати с правилата на сървъра и ако щете с етичните норми :)
Не си използвал опцийте /motd , /time Така че още от ся ще ти кажа какво ще напишат

"НЕ ОТГОВАРЯ НА ИЗИСКВАНИЯТА"...
X-treme
Full Member
Full Member

HandOfJustice wrote:
И защо уважаемия играч D-StarRaw не е бил оставвен да говори с Infection. В постнатите скрийнове играча предявява желание самият той да се свърже с админ. Нима няма това право? И ако играят наистина по правила както и 2те страни са се разбрали (турнирни правила) то тогава D-StarRaw е в правото си да използва това:

Надявам се случаят да бъде преразгледан, защото тук НЕ е взето правилното решение.

А ти кой си, че да определяш, кое е правилното решение? Секретарка ли си, какво си?
HandOfJustice wrote:
Бан за единия. Бан за тримата. Не, че нещо ама "vuri ebi na jivo" (CourteneyCox) , "v4era ebah moita" "stiga kura me boli ve4e" (IIV) май не са реплики по правилата. Добре изигран автогол. Или и тримата да минат тънко този път /без наказания/ или и тримата да се накажат по правилата, които администрацията е определила.

Извинявам се г-н Администратор. Точно ти си човека, който ще каже, кой да се наказва и кой не. Хайде със здраве.