Re:Ban Request II

FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Ние се оправихме :)
eyeofheart
Full Member
Full Member

добре пак
Smoke Weed
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

Всичко е оправено "VkC" Ме би 20/0 :)
Masterlord
Newbie
Newbie

Бате Весо незнам но за мене това не е обида ...
magnumdruid3
Newbie
Newbie

Исках да кажа напсуваха ме.Моя грешка сайалявам.
inter_milano
Newbie
Newbie

Някой админ да ми обясни защо имам Бан при положение че не играя в Oblivion царство !!!!!
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

"Снимките не отговарят на изискванията " Такъв отговор ще получиш .. :)
Just
Newbie
Newbie

Не съм съгласен с обвинението и в никакъв случай няма да платя:
1) Никаде преди започване на самия дуел не се разбрахме точно на какво играем , а само че играем 3/5
2) пич-а използваше непозволени добавки по време на дуел-а и както виждате след дуела веднага лефт-на с сорц-а , защото тъкмо му писах ,че искам скреен! За незапознатите с случая админи да проверят в бан лист-а Това е "Daphne" , който до преди няколко дни беше 1 месец бан + лок на ацц за използване на атх по време на дуел
3) освен,че няма да му дам кох-а , за който пич-а така жадува, ИЗИСКВАМ от администрацията да му бъде наложен постоянен бан в предвид горепосочените обстоятелства и че това ще му е 2-ро наказание за използване на атх в дуел. Доказателства нямам , но масово хората знаят как играя с фире сорс и мисля ,че това че му лефт-а точно когато му исках скреен веднага след дуела + това ,че скрееновете са направени от друг герой различен от този които е игран "ДУЕЛ-а" , защото за "ВЪРЗАК" точно преди само-то "го" е нужно да се разберем на какв играем а не само "3/5" ---> пример " 3/5 на по Jah" или подобно
Just
Newbie
Newbie

за доказателство към казаното по горе добавям:

Justice
Димитър Бонев
VIP потребител

Неактивен
ForumGold: 0
Акаунт: Justice
Dreaming-bg.com

Re: Бан лист (#3)
« Отговор #83 -: Събота, 30 Април 2011, 22:20:27 »
--------------------------------------------------------------------------------

46.40.110.47 - 30 дена бан + лок.
Непозволени добавки при дуел.

Ацц: Ranch, Daphne, Lisa, Inspiron, John, Inspir0n, Mf-Inspiron, elle, Scoob-, Vaio, Wishbone2, Hydra, Marketing, wishbone

Снимките от дуела са направени от ацц : Ranch , а не от сорс-а а когото играх , което само по себе си говори за нечиста игра и 2-ро нарушение , което с БЛАГОЗАРУМИЕТО НА АДМИНИТЕ СЕ НАДЯВАМ ДА БЪДЕ ПОСЛЕДНО! Съжалявам за алл капс , но по този начин акцентирам по важните моменти Гл, Хф :)
Inspiron
Newbie
Newbie

Хахахха никаде няма каде си писал че искаш скреен
тва че бях баннат неозначава че съм с атх или там квото е.
Ама иначе веднага почна да пишеш <хьахаьахакльахлкьахльалхкхьакльхаклхьаклхкльалхкьалхкьакльа> че да истриеш хронологията.Това показва,че не съм аз виновния \)
Just
Newbie
Newbie

както казах ти лефт-на точно когато писах ,че искам скреен жалко че не ти оттърва и затова не си го снимал а и нямах кой знае какво време за реакция ти лефт-на на 5-тата сек с сорс-а след което каза " Че си нямал място " и тогава ми стана смешно :С (рофл) ще се види кой е правия в случая
Inspiron
Newbie
Newbie

Добре нека админите да решат...
Just
Newbie
Newbie

Нека :)
sXeteam
Newbie
Newbie

Смело мога да защитя Inspiron(Daphne).Играл сам на скоро и сам напред от него поне 15 Jaha.Момчето си плаща и играе без никакви добавки.
Относна предишния бан от Justice тогава аз бях в играта и стана следното сваршихме дуела и админа искаше скреен това беше вав 10:59 Inspiron тогава незнаеше какво точно да снима защото е нормално и аз парвия пат незнаех ваобще за мапа 6.5 тои снима лога.След това се ресна сарвара.
И админа го банна - не защото е с хак или нещу подобно а защото не успя да прати скреенове(пак повтарям нормално защото и аз незнаех какви скреенове се искат в началото).
Доколкото Ок пален аматиор такива трябва да се баннват както и Nova.

Искам да ми се обарне внимание по темата която сам написал за банна защо сам баннат и какво става вече в този сарвар....
Just
Newbie
Newbie

Sxe аз също предния дуел го бих 3-0 и му взех Jah , но тогава играта му беше съвсем различна , както и да е и без това не ми пука кого подрепя човек , който е изтиран от сервера поради същатата причина --->

Долуопоменатите от мен IP адреси остават перманентно баннати, достъпа до сървъра е прекратен. Принадлежащите на тях акаунти остават заключени завиги.

87.121.87.119 + 87.121.86.23

sXeteam2, Lecorsaire2, Lecorsaire, sXeTeam, Lecorsaire3, sXeteam3, Neshsklad, sXeteam4, Lecorsaire1, Decrepify, Neshhh, Nesh1, noobsybot, Nesh2, Neshh, Nesh3, Nesh, Jodasw
sXeteam
Newbie
Newbie

* Администратор
* Неактивен Неактивен
* Публикации: 138
* ForumGold: 165
* Акаунт: dorki

Re: WTF какво става Дреаминг или Хеадофф ?
« Отговор #10 -: Четвъртък, 02 Юни 2011, 15:52:55 »
Относно sxe-to - Никой не иска да играе с него ли? Това, че ти не смееш, не значи, че и другите не смеят. И последно, когато играете вързаци викайте админи да ви следят дуела и съответно да направят нужните проверки. Смело мога да кажа, че Sxe е проверяван от колеги и е бил чист. И повярвай ми не защитавам Sxe, по никакъв начин, просто представям фактите.
« Последна редакция: Четвъртък, 02 Юни 2011, 15:55:51 от Dorki »
Информирай модератор Активен
Ако ще губиш, бъди сигурен, че ще загубиш борейки се, а не предавайки се

Това че сте ламери незначи че противника ви е виновен ......Приемете истината.....
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това не е темата, в която да водите спорове и дискусии!

~Del
Just
Newbie
Newbie

Takov wrote: Това не е темата, в която да водите спорове и дискусии!

~Del
мога ли да попитам , защо ми изтри подробните обяснения и копира ли ги някаде другаде ?! защото не мисля ,че съм писал просотии! ! ! ! ! !
Just
Newbie
Newbie

Това , което Takov изтри съдържаше доста подробна информация и , щом изтри мойте пост-ове защо не изтри и цялата тема?! Таkov ?!
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да, можеш да попиташ. И ти ги изтрих, защото са празни приказки. Пост, който не съдържа доказателства а претендира за нещо не може да съществува в тази тема. Има представени доказателства по въпроса. Ще ги разгледаме и ще преценим как да постъпим. Всеки коментар е излишен!