Re:Ban Request II

Just
Newbie
Newbie

както и да е понеже не съм съгласен нито с Катерина нито с Такоv ( за това , че ми изтри постовете ще ги напиша на ново)
Не съм съгласен с Катерина и в никакъв случай няма да му платя кох както очаква поради следните причини
1) При започване на "Дуел-а" казвам Дуел защото за варзак трябва да сме се разбали нещо преди "го" а не само "3/5" което не значи "3/5 на по Jah" примерно
2) горепосочения потребтел , използва непозволени добавки по време на дуел , нямам доказателства защото лефт-на 5 сек след като свърши дуел-а под предтекст ,че нямал място за Кох-а . Освен това снимките са правени от друг потребител различен от тоя с когото играх варзака , което само по себе си сочи отново за използване на непозволени добавки от страна на въпросния потребител
3) за частично доказване на гое изложената ми теза посочвам този пост , който показва че преди няколко дни изтече бан-а на същия човек за използване на атх
4) Освен ,че няма какво да плащам на Катерина настоявам от админите да бъде Баннат за постоянно под предтекст 2-ро нарушение за използване на непозволени добавки по време на дуел :
за доказателство към казаното по горе добавям:

Justice
Димитър Бонев
VIP потребител

Неактивен
ForumGold: 0
Акаунт: Justice
Dreaming-bg.com

Re: Бан лист (#3)
« Отговор #83 -: Събота, 30 Април 2011, 22:20:27 »
--------------------------------------------------------------------------------

46.40.110.47 - 30 дена бан + лок.
Непозволени добавки при дуел.

Ацц: Ranch, Daphne, Lisa, Inspiron, John, Inspir0n, Mf-Inspiron, elle, Scoob-, Vaio, Wishbone2, Hydra, Marketing, wishbone

Снимките от дуела са направени от ацц : Ranch , а не от сорс-а а когото играх , което само по себе си говори за нечиста игра и 2-ро нарушение , което с БЛАГОЗАРУМИЕТО НА АДМИНИТЕ СЕ НАДЯВАМ ДА БЪДЕ ПОСЛЕДНО! Съжалявам за алл капс , но по този начин акцентирам по важните моменти Гл, Хф
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това дали си съгласен с мен слабо ме интересува. Всичко е точно регламентирано. Сам ли ще спреш да спамиш темата или да ти помогна?! Празни речи и романи никой не иска да чете.
Just
Newbie
Newbie

Ще помоля Таков най-учтиво да не ми трие коментара по долу и някой админ да погледне темата
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз най-учтиво ще ти сложа бан от форума за 1 седмица , за да се научиш да не се месиш където не ти е работа.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Just
Newbie
Newbie

както и да е понеже не съм съгласен нито с Катерина нито с Такоv ( за това , че ми изтри постовете ще ги напиша на ново)
Не съм съгласен с Катерина и в никакъв случай няма да му платя кох както очаква поради следните причини
1) При започване на "Дуел-а" казвам Дуел защото за варзак трябва да сме се разбали нещо преди "го" а не само "3/5" което не значи "3/5 на по Jah" примерно
2) горепосочения потребтел , използва непозволени добавки по време на дуел , нямам доказателства защото лефт-на 5 сек след като свърши дуел-а под предтекст ,че нямал място за Кох-а . Освен това снимките са правени от друг потребител различен от тоя с когото играх варзака , което само по себе си сочи отново за използване на непозволени добавки от страна на въпросния потребител
3) за частично доказване на гое изложената ми теза посочвам този пост , който показва че преди няколко дни изтече бан-а на същия човек за използване на атх
4) Освен ,че няма какво да плащам на Катерина настоявам от админите да бъде Баннат за постоянно под предтекст 2-ро нарушение за използване на непозволени добавки по време на дуел :
за доказателство към казаното по горе добавям:

Justice
Димитър Бонев
VIP потребител

Неактивен
ForumGold: 0
Акаунт: Justice
Dreaming-bg.com

Re: Бан лист (#3)
« Отговор #83 -: Събота, 30 Април 2011, 22:20:27 »
--------------------------------------------------------------------------------

46.40.110.47 - 30 дена бан + лок.
Непозволени добавки при дуел.

Ацц: Ranch, Daphne, Lisa, Inspiron, John, Inspir0n, Mf-Inspiron, elle, Scoob-, Vaio, Wishbone2, Hydra, Marketing, wishbone

Снимките от дуела са направени от ацц : Ranch , а не от сорс-а а когото играх , което само по себе си говори за нечиста игра и 2-ро нарушение , което с БЛАГОЗАРУМИЕТО НА АДМИНИТЕ СЕ НАДЯВАМ ДА БЪДЕ ПОСЛЕДНО! Съжалявам за алл капс , но по този начин акцентирам по важните моменти Гл, Хф
dontmezanimavai
Full Member
Full Member

аз само разговора ви виждам, това ако се счита за доказателство здраве му кажи ... не виждам да играете вързак, никъде не видях някакви разбирателства за какво играете и т.н. ако изчакам да те дропне мога да направя същите снимки ...
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

Къде пише че трябва да се разбираме след като играта е NO RLZ ?! :)
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

.
sweex1
Newbie
Newbie

бъни смешен си спокоино :)
[admin]+20% warn[/admin]
chara
Newbie
Newbie

Относно бана които ми е наложен от dorki...Искам да вида ss
за какво сам баннат!! Две SS Както е по правилник??
AsILayDying
Newbie
Newbie

Човек в игра трейд се опитва да търгува айтемс срещу реални пари:
Played since 1999 (headoff). I play no more actively.
I was Norec (BVC), Orlif (Smiter), Moldrin (BVB), Fauztin aka Zayl (Nec), Gorst (Zerk).
Beware foul demons and beasts.
kdnt
Newbie
Newbie

аз лично нищо не видях освен че стабилно му слагаш
Sheriff1
Newbie
Newbie

тоя е супер ограничен, нека си псува..
tehrock
Newbie
Newbie

Моля коментара да бъде изтрит. :)
magnumdruid3
Newbie
Newbie

Надявам се да се разгледа темата и да бъде наказан човека които разваля гаме
magnumdruid3
Newbie
Newbie

А колкото до командата за ацц-то му се вижда как влиза в някои от снимките и как ни трепи с сащия херо
HandOfJustice
Full Member
Full Member

.
AsILayDying
Newbie
Newbie

delete
I was Norec (BVC), Orlif (Smiter), Moldrin (BVB), Fauztin aka Zayl (Nec), Gorst (Zerk).
AsILayDying
Newbie
Newbie

delete
HandOfJustice
Full Member
Full Member

[admin]Delete[/admin]