Neobux допълнителни приходи!

crossfire
Newbie
Newbie

Здравейте!

Държа да подчертая две много важни неща относно Neobux!:

-Този сайт e първия по рода си! Винаги е бил много коректен с потребителите си! Парите се изплащат на време (само суми над 1000$ се бавят максимум 7 дни). Суми от сорта на 100$ пристигат в банковата ви сметка за минути!
В момента има много подобни сайтове които са наистина с цел да вземат парите на хората!

-Ако не сте търпеливи и сериозни няма смисъл да почвате! Когато се регистрирах, го направих с ясната представа че, ще бера плодовете на труда си след 4-5 месеца!

Когато за пръв път чух че, за някакви цъкания в интернет дават пари, си помислих че, е някаква заблуда, далавера или пък нещо незаконно. За пръв път разбрах за Neobux от един приятел, някъде към септември 2009-та година. Днес този мой приятел прави между 400$ и 600$ всеки месец, като отделя около 10 мин дневно за да ги постигне! Аз се занимавам с това от около месец и полувина (като първия месец се губи в изпълняване на разни изисквания, което е направено с цел да се докажеш като лоялен), в момента правя около 3$ на ден което е равно на 90$ месечно (като по мои прогнози другия месец ще правя по 6$ на ден по другия по 12$ и т. н. докато не ми се развие акаунта до край и започна да правя сериозните пари) за сега съм заработил 54$ за около 17-18 дни!

Ето и същноста:

Вашата работа е да отваряте сайтове с цел да регистрирате посещение в тях! Тези сайтове са клиенти на Neobux и си закупуват вашите посещения с цел да вдигнат рейтинга си и да са апетитно място за банери на големи компании като Кока Кола, Сони и т. н.
Когато се регистрирате в Neobux и влезете в профила си има един бутон View Ads като цъкнете на него ви се отваря страницата с сайтовете на които трябва да регистрирате посещение, цъкате на първия сайт и той ви се отваря, ще забележите горе едно нещо дето се пълни, когато се напълни до край и ви изпише че, сте получили 1 цент за вашето посещение можете да го затворите и да продължите процедурата и с другите сайтове. Когато сте нов потребител в Neobux вие сте Standart Member и също така ще имате условия които трябва да изпълните преди да можете да станете Golden Member, а те са: (Да регистрирате 50 посещения, да бъдете 15 дни активен и да наемете поне 2 пъти Реферали)!
Рефералите са хора като вас които цъкат на сайтовете, вие ги наемате за 30 дни, когато ги наемете техните посещения в тези сайтове ви носят пари (от рефералите ви се оформя основния приход от Neobux).
Когато сте Standart Member 1 реферал струва 25 цента, когато сте Golden Member (като мен) 1 реферал струва 20 цента!Всеки клик от реферал ще ви носи по 1 цент (когато сте Golden Member) a когато сте Standart половин цент, но стратегията която ще ви споделя е изцяло за Golden!

Разбира се не всички реферали които наемате са активни, за това има опция Recycle с която рециклирате реферала и на негово място идва друг, като това ви струва 7 цента на реферал! Обикновенно един реферал ако е активен ви цъка 4 пъти на ден, освен ако не е Golden Member (имам един такъв реферал :) ) те цъкат по 10 пъти тъй като имат 10 сайта за цъкане на ден! Има и Ultimate това е ъпгрейд който ви дава лимит от 4000 реферала и 15 сайта за посещаване, като ви дава по 2 цента на посещение и различни отстъпки и привилегии (този ъпгрейд е доста скъп)!

За съжеление за да започнете един бизнес трябва да инвестирате някакви средства, Neobux не е изключение!
Инвестирал съм точно 90$ за Golden Membership (който е за 1 година) и 20 $ за първите ми 100 Реферала и повече инвестиции не са ви нужни :). (Има и стратегия без да се влагат никакви пари, но това ще забави прогреса ви с около 1 година!)

Тази инвестиция съм я направил преди около 17-18 дни. От тогава долу горе започнах да дърпам на горе!

В момента моето състояние в Neobux е следното:
Имам 200 реферала с които лесно постигам 300 цъка кеото е равно на 3$ на ден!
За около 1 седмица генерирам над 20$ с които мога да закупя още 100 реферала!
И така всяка седмица по 100 реферала докато достигна лимита си от 2000 реферала!
Теоретично ако с 2000 реферала имам 3000 цъка това е равно на 30$ на ден и 900$ на месец, разбира се наетите 2000 реферала изискват около 400$ всеки месец така че, аз ще прибирам разликата от 500$!

Основна стратегия:

Ще ви споделя каква беше моята стратгеия! Всеки ден бях активен и всеки ден цъках по 4 сайта и събирах по 4 цента на ден. Първоначалната ви цел е да изпълните условията които ставаше дума малко по нагоре! Най-трудното условие е да наемеш поне 2 пъти реферали, тъй като минималния пакет реферали е 3 на брой и това означава че ще ви струват по 75 цента или общо 1.5 $ имате и ограничение за наемането на реферали, когато наемете някакъв пакет реферали можете да го направите пак след точно 1 седмица. Така че не можех да си ги наема от раз и да стана Golden Member! Цъках усърдно всеки ден и сабрах първите си 75 цента след около 15 дни някъде! и си наех първите 3 реферала (които от време на време цъкаха и ми помогнаха след около 10 дни да събера и другите 75 цента, а и другите условия вече бяха изпълнени за 50-те цъка и 15-те дни активност) и така изпълних условията и вече спокойно можех да инвестирам за Golden Member и първия си пакет от 100 реферала!

Paypal!

Но за целта трябваше да си направя регистрация в Paypal, това е нещо като банкова сметка в интернет там можете да получавате и пращате пари, много хора я използват основно тези които пазаруват в eBay или хора които пращат пари на роднини (имат много ефтини такси за превод)! Направих си регистрацията в Paypal след което когато влязох в акаунта си в Paypal видях че пише Unverified тоест че акаунта ми все още не е потвърден! Когато цъкнете върху Unverified, започвате процедура по Потвърждаване на акаунта изискват се: Банкова сметка, IBAN номер, номер на дебитна или кредитна карта и така нататък! След като процедурата завърши, до 24 часа ще ви бъде изпратен един Номер в банката на която сте клиент! Отивате в банката и търсите някои по-млад (наясно с тези неща) служител и му обяснявате че сте си направил рег в Paypal и ви трябва лист с последните промени в вашата сметка (тъй като Paypal ви таксува с 1.5 Евро които след като си потвърдите акаунта можете да си ги върнете обратно), когато получите този лист там кадето пише че сте превели 1.5 евро до Paypal в края е номерчето
за потвърждаване на акаунта! Прибирате се вкъщи и го въвеждате и вече на акаунта ви ще пише Verified :) !

Когато си правите Golden Membership или наемате реферали не е нужно да прехвърляте парите си първо в Paypal и после от Paypal в Neobux. Достатъчно е да сте въвели данните на ваша сметка в Paypal акаунта и Paypal автоматично се разплаща с средствата в вашата сметка. Но когато теглите пари от Neobux те първо отиват в Paypal и после от Paypal акаунта ви правите заявка за теглене на парите в вашета сметка, като разбира се плащате някаква минимална такса!

Има и още много неща, тънкости и стратегии, но за тях можете да ми пишете на ЛС!
Когато развиете акаунта си ще разберете че трябва да имате и добри мениджърски качества за да управлявате акаунт примерно с 2000 реферала и 1000$ месечен бюджет, трябва внимателно да прецените на кои реферали трябва да им се удължи наема, кои трябва да се рециклират и колко пари да изтеглите!
Пак повтарям ако мислите че, утре ще се събудите с много пари изобщо не се захващайте няма да ги получите, всяка пара изисква труд който тука е сравнително минимален! Много хора бачкат на минимална работна заплата която в Република България е 250 лв на месец! Говорим за сериозен труд който е в порядъка на 8-10 часа!
Neobux има много регистрирани потребители и съществува от около 2 години и е раздал около 24 милиона долара!
Neobux си има собствен форум в който хората се хвалят колко пари са изкарали има "екземпляри" които вадят по 10 000 $ на месец (но те са потребители в Neobux от самото му създаване и се водят Pioneer Members след около 1 година и аз ще съм такъв!), също така имаи 24 часа Live Support или постоянна подръжка и админи на които можете да се оплачите за някакъв проблем или бъг (такива до сега съм нямал)!

ЛС

Дано админите нe го приемат като реклама, аз не съм служител на Neobux и не ми плащат да ги рекламирам!
Просто това е алтернативен начин за генериране на допълнителни доходи.
Дано да няма отрицателни коментари, с добри намерения го правя! Ще помогна на всеки който сериозно иска да започне да цъка в Neobux!

Поздрави на всички! :)