Re:DreamingMod 3.1c [Developement]

RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DoIt wrote: Стига толкова имби!Предлагам да се махнат дреаминг и убер итемите, това е помия, не фън!
+1
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Говориш глупости.Хубаво, ние няма да използваме итемите, но ги има онези 10 годишни богаташчета ( и по големи, пази боже )дето са готови да дадат стотици левове да си направят героя хубав...Преди няколко месеца имах достъп до герой с фул дреаминг итеми и не можеш да си представиш за какво става въпрос!Имах максимален демидж - 30 к. лайфа ми беше над 3.5к без бо а за маната да не говорим.Само барбовете ме сваляха.Все пак не сме Еастерн Сън, нали?
dr0m
Hero Member
Hero Member

Предлагам също да вземете да измислите някакви нови шопове, ала бала.Нещо по-заинтригуващо.Сегашния мод, според мен, си е чист Д2ПК.Просто с някои леки модификации...
dr0m
Hero Member
Hero Member

Остави това, помниш ли като издадохте 3.0 какви работи имаше със 120тия левел?Или пък сорс с 15 к лф и 123890121 к мана?
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Е и връзката е?
Моля да се придържате към темата :mda:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Вие още малко ще искате и направо като се създаде героя да е 99 и да е облечен?Я се стегнете малко!
Поразчиствам темата и МОЛЯ без повече офтопици да не ставаме лоши :)
....
dr0m
Hero Member
Hero Member

Че какво пречи, бе умнико?Нали е фън?
Tra[Sh]eR
Newbie
Newbie

здравейте знам че не пиша на правилното място но бързах.. ми сложих мод всичко и не ми дава да си правя герой защо?
http://prikachi.com/images.php?images/466/2771466M.jpg ето вище какво ми пише :(:( може ли да е от това че съм с win 7? но не ми се вярва де моля помогнете :)
EternalFear-
Full Member
Full Member

Nqma da ima nito dreaming, nito oblivion mod. NE razbrahte li? Bulgarian ( JUstice) e zaqvil che nqma da gi ima poneje nqma koi da mu razbira :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
Razberete, toi vze survara da pravi pari poneje ot drugade nqma kak ... ne che tuka shte ima de pxaxxa