за 1 път пуснах бот и..

Madawc
Newbie
Newbie

Здравейте,
от 3 дни играя в сървъра (много е добър) , и вчера си изтеглих Countess бот .. и снощи го пуснах , и днеска сутринта искам да вляза да провера какво е намерил и .. дори да направя игра зарежда зарежда и накрая Failed to join game , същото е и като вляза при направена игра. акаунта ми е :Madawc героя:Sokeres realm:1.10 :(
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

Хмм... хубаво беше преди да направиш тази тема да се разтърсиш малко из форума има доста теми свързани с този проблем... Но все пак ще ти отговоря :) Просто героят ти е забил в някоя игра и след като се рестартира сървъра ще ти се оправи (това е нормално за ботовете) Така, че без паника към 15:05 и 10 пробвай пак и ще можеш да си влезеш с героя :rolleyes:
Madawc
Newbie
Newbie

мерси , но все пак откаде знаеш кога ще е готов , ии още един въпрос , след всяко нощно пускане ли ще прави така..
BlaCkiT
Jr. Member
Jr. Member

Ами до колкото знам преди сървъра се рестартираше в точни часове на денонощието сутрин в 05:00 след обяд в 15:00 и вечер в 23:00 и сега е така но не с тази точност :) Ами това вече си е на късмет честно казано, защото и моя така се бъгва и се случва смисъл нормално е както ти казах :)
Madawc
Newbie
Newbie

окей мерси :) :rolleyes:
vaskata
Newbie
Newbie

знам че въпросът ми не е по темата и се извинявам но как точно да си изтегля бот? малко е смешно защото играя д2 от 1г и половина и не мога да го изтегля :D ако може да дадете точен линк ще ме улесните много \(
PierBorisov
Newbie
Newbie

vaskata wrote: знам че въпросът ми не е по темата и се извинявам но как точно да си изтегля бот? малко е смешно защото играя д2 от 1г и половина и не мога да го изтегля :D ако може да дадете точен линк ще ме улесните много (
topic2007.html