ТОВА ЛИ СА АДМИНИТЕ НА DREAMING

Choko
Newbie
Newbie

Преди минути буквално , парта ми игра вързак със Claustrophobia (амазонка на лък цялата в дм итемс) , както и да е. ИГРАХА ПРЕД АДМИН , АДМИНА ГЛЕДА КАКВО СИ ПИСАХА ВИДЯ ВСИЧКО И ВСЕКИ КАК Е ОБЛЕЧЕН И ЕДНО ДРУГО , ПАРТА МИ ПОБЕДИ ТОЗИ КЛАУСТРОФОБИЯ И ТОЗИ ТАРИКАТ ЗАПОЧНА ДА СЕ ОПРАВДАВА И ДА ИСКА ЛОГОВЕ И ЧЕ ПАРТА МИ ИГРАЕЛ С АУТОХИТ , НИЕ СМЕ НА 21 И ИГРАЕМ ДИАБЛО ОТ КАКТО ГО ИМА И ВСЕКИ СЪРВЪР КОЙТО ПОЧНЕМ НИ МИСЛЯТ ЗА АУТОХИТЕРИ НО КАКТО И ДА Е И ТОЗИ ПРОЧУТ АДМИН НА ИМЕ fail , ТАКА СЕ КАЗВАШЕ ГЕРОЯТ МУ ЗАПОЧНА ДА ОПРАВДАВА КЛАУСТРОФОБИЯ И ДА СЕ ПРАВИ НА ЛУД , ЧЕ НЕ Е ВИДЯЛ И ТЕМПОДОБНИ АЗ НЯМА ДА ГОВОРЯ ПОВЕЧЕ ... ТОВА БЯХА НАЙ-ПРОТИВНИТЕ АДМИНИ НА ЦЕЛИЯ СВЯТ , ПРАВЕТЕ КАКВОТО ИСКАТЕ РАДВАЙТЕ СЕ НА СКАПАНИЯ СИ ЖИВОТ ЗАЩОТО СКОРО ЩЕ СВЪРШИ , ПОНЕЖЕ ТАКИВА КАТО ВАС НЕ ОЦЕЛЯВАТ ДЪЛГО КАТО ЛЪЖЦИ И ДРУГИ
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ти и твоя приятел можете спокойно да се метнете от бесилото. Амазонката е моя и druid-а игра с AutoHit, точно и това беше причината да същестува този дуел. Ако беше спечелил чесно, щях да дам акаунта с всичките неща вътре.

~locked.