Re: Бисери :)

BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

..
MinimalDmage
Full Member
Full Member

хях, тоя лик само ходи се заяжда с хората, вчера просеше руни, викам тоз ся да го насера ли ама се отказах де ще се занимавам с психично болни.
Dreaming
Dreaming Friend
Dreaming Friend

.
dr0m
Hero Member
Hero Member

******* ви :* :D
Ъ-ъ-ъ... Ще ме извиняваш, ама и аз се шегувах :).
[gmod]\Звездичките да си останат така, за твое добро съм го направила.\[/gmod]
Dreaming
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DoIt, предоставям ти шанс, който до сега не е предоставян на друг, няма и да бъде предоставен.
Имаш 13 фатални минути да си редактираш поста, след което ще последва нещо фатално.

Правя го това, поради простата причина, че си правиме майтап всичките, целта е да се забавляваме, не да "пцуаме"... да си го кажа "пуберската" :)
Dreaming
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Майтапа на страна, хайде по леглата, че не съм спала от два дни и ми се спи.
Лека вечер. Следващия подобен пост, знаеш какво ще следва.
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

Fanatic wrote: http://prikachi.com/images/416/3071416O.jpg

За някои хора диаблото е реалност.. естествено [:
Ти верно много навътре ги приемаш нещата... Като казвам навътре , имам предвид , че се засягаш много лесно , но като гледам умствения ти потенциал , няма да е грешка да се приеме и в буквалния смисъл... Имал съм предвид , че какъвто си в някаква си игричка , в твоя случай мишоче (наричам те така понеже веднага разбрах що за стока си , когато разбрах че си от Пловдив и поисках адреса ти или пък поне да пийнем по едно кафенце на центъра да си поприказваме като големи хора , а не зад мониторите , ти започна да ми овърташ и да вкарваш тинейджърските си лафченца и тогава ми стана пределно ясно от коя порода опашати и църкащи животни си) , едва ли в реалния живот си нещо по-различно . Нищо лично нямам към теб , просто ми стана смешно като видях скрийна и се сетих за теб :laugh:
MinimalDmage wrote: хях, тоя лик само ходи се заяжда с хората, вчера просеше руни, викам тоз ся да го насера ли ама се отказах де ще се занимавам с психично болни.
А това подобие на живот просто ме е жал да говоря за него . Само един съвет ще ти дам нищожество , понамали малко диаблото , понеже здраво ти изпива и малкото мозък , който Господ се е объркал да ти даде . Аз никога няма да се унижа да прося , понеже аз имам всичко и играя играта заради самата нея , а не за да имам висчко на всяка цена и по най-бързия начин и да мога да се похваля на такива като мен , който играят за фъна , а не целят да избиват комлекси като теб , като си покажат хубавките итеми . Друг въпрос е и че не съм играл поне 2 -3 седмици и незнам как така ВЧЕРА съм просил руни :laugh: , които имам в излишък . Направо немога да повярвам колко си жалък и елементарен . Незнам защо ти отделих толкова време , просто не бях влизал в д2 и в форума от доста време и ми беше интересно да видя как вървят нещата , но всичко си е постаруму...
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

мм .. нещо си в грешка , незнам защо реши , че съм от пловдив ама няма значение.Относно това , че лесно се паля.. не си прав повечето от играчите ме познават и не мисля че съм от тези които се палят лесно.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

Fanatic wrote: мм .. нещо си в грешка , незнам защо реши , че съм от пловдив ама няма значение.Относно това , че лесно се паля.. не си прав повечето от играчите ме познават и не мисля че съм от тези които се палят лесно.
Незнам дали точно ти си (Wall) но много добре си спомням как въпросния играч ми каза , че е от Пловдив . Може пък да си се чудил как да излъжеш всъщност от кое село си и да си споменал Пловдив и да си попаднал в неловко положение , като си се усетил и незнаеш за какъв център ти говоря , на селото ти ли къде :laugh: Или пък просто живееш на палатка и нямаш постоянен адрес и тогава да съм те хванал в града под Тепетата... :laugh: Няма смисъл да разтягаме повече лукуми , каквото е това е...
MinimalDmage
Full Member
Full Member

:laugh:
LickShoT-77-
Jr. Member
Jr. Member

post40514.html#p40514 :laugh:

ПС :
Fanatic wrote: http://prikachi.com/images/416/3071416O.jpg

За някои хора диаблото е реалност.. естествено [:
Себе си ли визираш ? Понеже ако не се лъжа , когато и да вляза те виждам да ръчкаш... Ден , нощ , лято , зима...

Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това че съм си оставил мирк-а в чата , значи ли че играя ? Спирам да пиша.. нямам намерение да се занимавам със теб.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Guest

vinsyn wrote: - Ами Justice първо се научи да локваш и тогава говори кой е с хак и кой не.
- Това говори ,че не си запознат със самата игра а си админ WTF ?
:nenormalniste:
Guest

MinimalDmage казва:

"Es 40 life struva Sur"

ХАХАХАХАХ :nenormalniste: