Напомняне отностно преместването на игралните сървъри !!!

BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Уважаеми потребители,

екипът на сървъра ви напомня, че:

От утре 08.01.2010 ще бъде необходима промяна на IP адреса, който използвате за връзка със сървъра. Желателно е да се промени на d2.dreaming-bg.com. За тези, които не знаят как - достатъчно е просто да изтеглите .reg файл и да го стартирате - app.php/downloadsystemcat?id=1

Сървъра ще работи до утре и с двата IP адреса едновременно - гратисен период, през който дадохме възможност всеки да обнови адреса, за достъп до сървъра. След тази дата, играчите, които не са направили промяната, няма да могат да играят.

Темата остава отворена, чувствайте се свободни да изразите мнението си или да зададете въпросите си.

С уважение,
Екипът на dreaming-bg.com
Ninj4
Newbie
Newbie

ем аз обнових точно на 8 ми и пак немога дасе коннект незнам защо моля помогнете !

[gmod] &#32\ &#32\ &#32\ &#32\ &#32\ &#32\ &#32\ &#32\ &#32\ &#32\ \Здравейте, имате наложен перманентен бан. &#32\\ &#32\99: 77.77.57.249 (perm) \[/gmod]

Ninj4
Newbie
Newbie

е как като тия ацц-та са старите нали сега скоро преммахнахте пернаментните банове и нищо не сам направил ацц то ми е Ninj4 след обновяването на рег фаила немога да влизам помогнете..
[gmod]\Пишете ми на лично съобщение и ще се разберем.\[/gmod]
playnow
Newbie
Newbie

Това е малко кофти защтото при моя случаи в седмицата по 2 дена съм на село или далеч от нас и няма как да го обнявя няма и кои да го обнови заради мене и сега аз оставам без шанс да играя по тоя начин \(\(
[gmod]\Здравейте, имате наложен перманентен банн. &#32\http://dreaming-bg.com/page:serverbanlist &#32\\127. 109.104.202.51 (perm)\[/gmod]

uJluOoO
Newbie
Newbie

И аз не мога да вляза :( \(
[gmod]\Здравейте, изтеглете си този файл, стартирайте го и ако все още имате проблем със сървъра, ми пишете на лично съобщение.\[/gmod]

naiden
Newbie
Newbie

и аз не мога да флязаааа помогнете ми е какви админи сте што не става си4ко сам обновил ееее :nenormalniste:
[gmod]\Здравейте, имате наложен перманентен банн. http://dreaming-bg.com/page:serverbanlist &#32\ 66. 87.121.119.121 (perm)\\[/gmod]

Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

naiden wrote: и аз не мога да флязаааа помогнете ми е какви админи сте што не става си4ко сам обновил ееее :nenormalniste:
[size=13px][size=1em]Re:Бан лист (#2)
playnow
Newbie
Newbie

Така неми отговорех те дали ще има шанс за тея които неса сменили ип-адреса ?
dr0m
Hero Member
Hero Member

Ама братле, какъв шанс говориш... Просто си дърпаш рег файла пускаш го и всичко е готово. Ако имаш все още проблем просто пишеш на админите и на 98% проблема ти е решен.
playnow
Newbie
Newbie

ясно мерси :)
nonst0p
Newbie
Newbie

и аз немога да вляза...изобщо не се connect с сървъра
Ninj4
Newbie
Newbie

да и аз сам така и ми показват стари баннове нещо а до вчера играех всичко точно никои не иска да ти обърне внимание заеби ..
n0nam3
Newbie
Newbie

Всичко е наред
Kashmir
Jr. Member
Jr. Member

Едва ли е наред, обнових всичко и не ми зарежда :nenormalniste:
[gmod]Здравейте, имате наложен банн. Причина. 78.90.44.74 - 27 days 21 hour 59 minutes 15 seconds[/gmod]
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

nonst0p wrote: и аз немога да вляза...изобщо не се connect с сървъра
А мислиш ли,че с този тон ще постигнеш нещо??
....
Ninj4
Newbie
Newbie

Извинявам се за тона ако може помогнете ми за разрешаване на проблема :)
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте, изтеглете си този файл, стартирайте го и трябва да ви зареди Dreaming.
Вторият вариант е чрез GateWay Editor. Download
1.Отваряте иконата.
2.Избирате игра - Diablo 2/ Diablo 2 Exp
3.Ако имате Dreaming - избирате опция "Modify Gateway", при което в полето "IP" въвеждате
"d2.dreaming-bg.com".
4.Ако нямате Dreaming - избирате опция "Add Gateway", при което в полето "IP" въвеждате
"d2.dreaming-bg.com", в полето "Time Zone" - 0 и в полето "Name" - избирате името, което ще ви се показва в GateWay.

Ако и след тези два варианта не ви тръгне, нормално Dreaming.
Влизате в менюто Start > Run и пишете CMD.
Появява ви се черен прозорец където пишете "Pathping d2.dreaming-bg.com".
След което копирате резултатите тук във форума, за да можем да видим от къде ви идва проблема и да го отстраним.

С уважение,
екипът на Dreaming-bg.com
ziro
Newbie
Newbie

BnC4aDeL wrote: Здравейте, изтеглете си този файл, стартирайте го и трябва да ви зареди Dreaming.
Вторият вариант е чрез GateWay Editor. Download
1.Отваряте иконата.
2.Избирате игра - Diablo 2/ Diablo 2 Exp
3.Ако имате Dreaming - избирате опция "Modify Gateway", при което в полето "IP" въвеждате
"d2.dreaming-bg.com".
4.Ако нямате Dreaming - избирате опция "Add Gateway", при което в полето "IP" въвеждате
"d2.dreaming-bg.com", в полето "Time Zone" - 0 и в полето "Name" - избирате името, което ще ви се показва в GateWay.

Ако и след тези два варианта не ви тръгне, нормално Dreaming.
Влизате в менюто Start > Run и пишете CMD.
Появява ви се черен прозорец където пишете "Pathping d2.dreaming-bg.com".
След което копирате резултатите тук във форума, за да можем да видим от къде ви идва проблема и да го отстраним.

С уважение,
екипът на Dreaming-bg.com
Опс оправих се благодаря за разяснението!
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Само да допълня колегата BnC... ако сте използвали регистри файла и отново не се свързвате със сървъра,влезте в самото Диабло, натиснете под Battle.net и изберете другия Dreaming сървър. Поне при мен така стана :)
....
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Само да добавя, че банове които са перманентни (постоянни) от мен няма да бъдат сваляни.