Важно проблем

Ninj4
Newbie
Newbie

Искам да попитам направих промените всичко как е описано и пак немога да се коннект ако някои знае какво греша нека помогне.Незнам да сам получил банн няма защо . моля помогнете ако мохете
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте, имате наложен перманентен бан.
*IP banned by rule #99.
* 99: 77.77.57.249 (perm)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Иво, момчето е написало, че не е в това проблема, защото е направил всички промени.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DoIt wrote: Иво, момчето е написало, че не е в това проблема, защото е направил всички промени.
В стремежа си да се "обадиш" навсякъде вече май и не четеш какво се пише?!
Има постоянен бан...И КАК ДА ВЛЕЗЕ като му е баннато IP-то ???

ПП.: Ако не спреш да се разписваш във всяка тема с простотиите си,обещавам ти,че ще ти помогна да се спреш. Не го приемай като заплаха или нещо такова. Просто съвет.
....
dr0m
Hero Member
Hero Member

А забеляза ли, че преди малко Иво си едитна мнението?Беше написал съвсем друго, така че, моля ти се... :)
Ninj4
Newbie
Newbie

Имах пернаментен бан Но Имах.. играех до вчера с ацц Ninj4 Нищо не сам направил нито пук сам говорил с непознати този път сам чист казвам пак играех с ацц NINJ4 и да ви кажа колко пернаментни баннове махнахте ????? а да попитам защто този пат сам банна-т че си лягам да спя ли хаха ? искам да видя причината на ацц Ninj4 kwo e naprawil i za6to papi znae 4e vchera si igraeh ! OBQSNETE
Ninj4
Newbie
Newbie

този пернаментен бан е стар брат нали махнахте всички пернаментни баннове аз си направих преди 3 дни ацц Ninj4 и вчера след обновяването немога да влизам помоггнете ... ?
Guest

аз имам проблем и пиша за него от много време и мисля че никой не му обраща внимание..никой от админите не ми пиши...незнам какво става поне отговорете дали ще го оправите не е толко трудно мисля...на всички които са им изчезнали герои им са оправени аццтата нека и моето да оправите или ми пишете че няма да стани 1 отговор не отнема толкова много време...благодаря ацц-krayzie