Моля ви премахнете ми БАН-а !

brumzi
Newbie
Newbie

наложени са ми несправедливи бан-ове на акаунтите вие казвате че ползвам пикит ,а онова всъщност не е пикит а АТХ мод ... играя от скоро в сервера нямал съм проблеми с играчите ... няма оплаквания от мен ... атх-мода не обира предмети а просто ме известява и аз ако ресха да го взема го всимам ... моля ви погледнете тая тема и ми махнете бан-а НЕ съм правил мизерии в сервера .. просто искам да си играя за развлечение ... а вие ме банвате за нисхто + това играта си бесхе за 1 човек
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравей, на снимките, които беше качил, се виждаше съвсем ясно и еднозначно, че използваш "помагала". В правилата е написано:
1.1.Използването на всякакви допълнителни хакове/модове/бъгове, даващи предимство над останалите играчи в сървъра.
Дори и да е АТХ, пак ти дава премиство защото както виждаш фулката, така ще видиш и Jah rune, и Mara, и прочие. В това се изразя предимството.
Банът е наложен от мен и няма да бъде премахнат при никакви обстоятелства.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
brumzi
Newbie
Newbie

добре ... съжалявам това ми е първото и последното провинение .... Искам просто да си играя за кеф да си убивам времето .. може ли толкова суров бан за такова нещо .. разбирам да правя редовно мизерии в сервера ама съм нов и не съм прецаквал никой с нищо нито съм хранил нито съм лъгал .. даже съм викнал и приятели в сервера .. с което съм помогнал за числото ..
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Банът няма да бъде премахнат, независимо дали си имал предишни провинения или не. Едното няма нищо общо с другото. Изтърпи си двете седмици и си помисли за вбъдеще как ще играеш.
~Lock.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.