Откраднато ацц? (#2)

sas_88
Jr. Member
Jr. Member

Отговор няма да има то е ясно,никой за нищо не му дреме и никой нищо не прави по въпроса с откраднатите ацц-та.След тази случка аз спряхда играя тука,то ми се уби желанието.
Logitech
Newbie
Newbie

Кво съ ти виновни админите ве майна. Ари научи се си пазиш акаунтите и ке ти е добре. Оти си бърже изостанал, за това така, че каеш.
sas_88
Jr. Member
Jr. Member

Ей селтак,теб някой нещо да те е питал та да изказваш мнение?Пожелавам ти и на теб да ти ошушкат ацц-тата да те видя колко ще си отворко тогава,когато някое пишлеме ти убие месеците труд.
Logitech
Newbie
Newbie

Селтак съм бил онвазе когда съм се родил, веке съм млудеж и чорката да ми ядеш.

Мене не моат ме оберат, оти ази имам връзки! А моятъ пъролъ не ке може се разбере от никого, чу ли ме ве майна.
stefan132
Newbie
Newbie

Никой не погледна от какво ip е влизано в acc-to ми въпреки че не би представлявало проблем
за админите.Все пак само от 1 ip влизам в сървъра! Моля за някакъв отговор поне!
Dagon
Newbie
Newbie

Откъде да видя дали един приятел има бан?
Kakvo stava kogato stana
Animal
Newbie
Newbie

Проблемът е разрешен
FuriousAngeL
Newbie
Newbie

имам проблем със 2 ацц та , преди време ацц ReLaX i ReLaX_2 ми бяха откраднати досетих се че ще си ги върна чрез е-маила но не става е-маилат е същия ако някои админ ми пише ще му кажа е-маилите !!!
tehrock
Newbie
Newbie

Героите ми в acc kalan2 и kalan3 са изтрити.Преди малко влизах с тях и сичко беше наред след 5 минути ме е дропнало и вътре всичко е изтрито.