Откраднато ацц? (#2)

kobreti
Newbie
Newbie

не е верно никои не ме е тарсил и ако си прочел по горе тои сам си признава че ми е забравил ацц не да лажеш и да го защитаваш 3 дена чаках някои да ми пише и да се разплати нямаше кои аз го тарсих на даденото от него ацц 3 дена и го нямаше онлине помислих си че ме е преебал и зех квото имаше да не говорим че героя му беше 60 лвл за 2-3 4аса даже 61 остаих го така и 3 дена чаках да ми се плати след това разбрах че ме прецакват предполагам всеки би си помислил така и на края аз сам виновен?
gocata
Newbie
Newbie

Аз нямамникакви проблеми да разгледа случая защото тои е ясен даже моя френд ти ко казва може да говорим с Justice ако изкаш и да се разберем но ако изкаш да ти платя ше варнеш работите тои админа ше каи ко ше напраим !
kobreti
Newbie
Newbie

аз съм съгласен на всичко по принцип само да ми махнат банн и лок а колкото до твоя пр пак трагна да прави всичко чрез изамама предполагам както винаги мислихте си че ще играя за вас без да си платите и на края се оплаквате че ви е открадното ацц и даи го натопим разберете се последно писали ли сте ми траси ли сте ме да ми платите или сте ми забравили ацц, а колкото до итемите повечето ги траднах за векс 2 иста защото ти толкова каза че ще платиш векс гул а не векс ист, но за да видиш че не сам алчен кажи кво имаше ватре да видим дали пак няма да излавеш и ако мога ще варна всичко ако не квот мога ... още един пат разчитам на справедливостта и ако сам засегнал някои с нещо все пак се извинявам
MnmL_GoD
Newbie
Newbie

Понеже не ти помнеше АЦЦ то ти уиспваше на въпросния акаунт galinn,докато ти играеше с него,но без отговор ... \) така че отново излизаш виновен !!!Разберете се вече ко ще праите тва си е ваша раота аз бях до тук :) . С каквото можах помогнах
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

*Kobreti, свалил съм ти бана на ип-то, акаунтите ти обаче остават заключени докато не се изясни случая. Намери ме в диабло-то, заедно с *Galinn и той да ми пише, да се разберете кое, как и защо. Акаунт *Galinn е заключен, когато истинския собственик ми пише ще му го отключа, а преди това му препоръчвам да си смени паролата, за да не става пак така.
[admin]\Acc: Galinn е отключено и е върнато на собственика му.\[/admin]
gocata
Newbie
Newbie

Cмених си пацcа само ми го активираи за да се разберем!
kobreti
Newbie
Newbie

и на въпросното ацц галинн не е писал но както и да е
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пишете ми два-три реда на ака.Justice и ще се разберем.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
kobreti
Newbie
Newbie

научих го това но малко късно за съжаление
Aiduk
Newbie
Newbie

Justice , днес ти писах в играта за съдействие , изчезнали са ми от ХК аццтата някои дреболий и някой не чак толкова дребни неща , но интересното е кой и как ми е разбрал паса от 10 цифри ... ВТФ ? :Д Такаче ако можеш , ХЕЛП ми :) Аццта : Stilnox , CirezD , Mnoozle
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Кога си забелязъл, че ти липсват и кога си играл за последно преди да установиш липстата?
Aiduk
Newbie
Newbie

Ами сега 6те се опитам да направя голямата схема. Преди 2-3 дни разбрах , че са ми изчезнали , а от тогава си играя с аццтата.... Просто всеки админ ме препраща нанякаде или не ми отговаря , а през това време този който е влизал кой знае кво си е направил с ИП-то и няма и да разбера.... Искам просто да разбера аццтата на този който е влизал с моите ... ако може. И ми липсват следните неща :
Annix - 20/19/9
Mesh armor eth 210 + Um
Ohm rune
Jewel - 7 fhr 30 Lr , 15 req
Charmi - max dmg / ar / life
ring - 7 life stolen , 17 str 15 dex i ot vsichki res (gore doly)
. . както и други дреболий и промени по героите. Голяма услуга ще ми направиш , ако го Направиш. Мисля , че не са необходими повече описания не сме в съда все пак .... просто 1 игра е , но искам да разбера КОЙ Е МИШОКА :) П.С - :nenormalniste:
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ставаше въпрос за това, от кога до кога са изчезнали, не искам с точност за секунда, но по този начин както го казваш, няма как да ти помогна. Трябва ми кога за последно нещата са били и кога си установил, че ги няма. Излъжеш ли, е за твоя сметка.
Aiduk
Newbie
Newbie

Хммм надявам се всичките тия работи да са просто за да ме пробваш :) Опитай някой път да звъннеш на 112 за бърза помощ и ще те питат ей такива същите неща :) Но да си дойдем на темата . На 17.02 вечерта всичко беше ток и жица. На 18.02 към 10-11 видях 4е героя ми е във игра без аз да съм влизал.... От тогава ми стана ясно , а след това като прерових вече разбрах и липсите какви са. Ако тряя конкретизираме ВИСПНАХ на моето ацц и след 5 сек. беше ОФФЛИНЕ. :) Очаквам вкючване вече Наистина :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Aiduk, пиши ми на ЛС или в играта, тъй като в това време, което казваш 10-11 точно тогава и малко след това са влизали освен теб още 2 ип-та. Да се уточним.
Aiduk
Newbie
Newbie

ОК , ще ти пиша в играта когато те засека:)
ying_yang
Newbie
Newbie

здравейте играх с акаунк "joint_5" снощти в 3 вечерта както си играех и реса минава и влизам пак след като мина реса и гледам сорса ми има само 4-5 скилара останали 2 пръстена 1 колан и 1 амулет + куба висчки други предмети,чарми и бер руна ги нямаше. ако може да се направи по вапроса ще бъда много благодарен.трупа на сорса не се е пръскал щото ми изчезна бер руна от инвентара + чармове
[admin]Това е човекът, който е влизал точно по това време на 25.02, по времето на рестарта. Локнат е, ако ме намери и ти върне итемите, ще му сваля лока.[/admin]
Lud s Motika
Newbie
Newbie

Здравейте, снощи си играх с героя и нямаше никакав проблем тази сутрин като станах разбрах че е ограбено ацц - zone_3l3
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Lud s Motika, ако е удобно само да кажеш под думата "снощи" за кога говориме, защото снощи може да започне от 7-8 вечерта, да мине пред 12-1 и да завърши към 2-3 :)
Lud s Motika
Newbie
Newbie

играх до сутринта 3 :)