Откраднато ацц? (#2)

Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Случаят ти няма да бъде разгледан.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Sashky
Newbie
Newbie

Justice,как да се свържа с теб ?
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Начин за връзка:
В играта - ака.Justice.
Във форума - Justice.
Sashky
Newbie
Newbie

пише ми че няма такъв юзер в играта...
Resurrection
Newbie
Newbie

На 27.02.2011 Ацц:MG-1 правим траде за аних 20/18/5 но в играта тои се прави на луд
и влезнал с 2-ро ацц и се представя за некув ацц:MGGT аз му казвам да мята руните Ло охм
гул и аз мятам аниха.НО тои вика я да видя аниха показвам му го и се праи на луд
незнаел как да го види обеснявам му как се гледа с мап-хака.А всушност тои изценирва
и ми пише и от 2-та герои земи аниха с ацц:MGGM и се праише на луд с другото ацц кво стана
аре няма ли да правим траде.НЯМАМ ДУМИ Е ЗА ТАКИВА ХОРА ацц-то ми е Dusty-Kid
Даите му една стабилна почивка.
[admin]\По този въпрос не мога да ти помогна, при трейд с аних най-хубаво е да викнете администартор в играта, за да няма олеле-малеле. Снимките ти не отговарят на изискванията.\[/admin]
Sashky
Newbie
Newbie

Всичко е на 6 вече.
jamalchoto
Newbie
Newbie

ограбиха ми акаунта днес ми исписа нщкакво саобщение че ще се актоализират стари ацц-та и да си кажем ацц-то това стана към 15 и 30 и след 3 мин вече ми бяха голи героите ацц-то ми е jamalchoto плссс помощщ
rcky
Newbie
Newbie

Аре де никой ли няма да направи нещо по случая ??????????? 5 дена вече (fubar)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

rcky, не виждам твой пост, за да ти окажа съдействие.
При наличие на такъв, на правилното място разбира се, бих "помогнал".
rcky
Newbie
Newbie

Re: Незаслужени банове
« Отговор #776 -: Неделя, 13 Март 2011, 20:18:26 26 »

в тази тема... "Незаслужени банове" съм писал... ако не е достатъчно да направя няква отделна тема ли какво незнам..? :D
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Има си тема за откраднати акаунти, ограбени герой и прочие. Когато в нея бъде сигнализирано се предприемат бързи и адекватни мерки, за отстраняване на "проблема" така да се изразя. А когато вие пишете за щяло и за нещяло из целия форум, няма кой да ви обърне внимание.
Давам ти веднага прост пример, когато отиваш да си извадиш новите документи за самоличност, не отиваш където ти падне из всички институции и поделения на МВР, ами отиваш точно в райнното, което отговаря за твоя район, представи си, че Dreaming е същото.

Лека вечер.
rcky
Newbie
Newbie

Не искам да споря и спамя... Но мисля че темата ... "Незаслужени Баннове" в която съм писал.. отговаря на моя случай :) Все пак направих друга тема която се надявам да е на правилното място :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Направих проверка, бана ти е наложен от *Pain. Колега се е захванал със случая ти, така че към него можеш да се обърнеш било то чрез ЛС във форума или като му пишеш на акаунта в играта *Pain и ще се разберете.
Yourlastdream
Newbie
Newbie

Акаунт: Yourlostwish
Герой: Sirius

Днес в 21:50 влязох в ацц-то и то беше празно, преди 18:00 в него имаше барб 86 левел и муле. Може ли да получа помощ? Ще предоставя всякаква информация и съдействие от моя страна! \(
[admin]\В този период, когато казваш, че ти е откраднато всичко, никой не е влизал. Преди него ти си влизал за последно.\[/admin]
intelecta
Full Member
Full Member

(fubar)Моля администраторите за съдействие за ограбен акаунт BulgariaPRO.Запоследно влизах на 13.03.2011г. кам 13.30ч.по касно на сащия ден кам 20.00ч установих че е ограбен.Липсват ми следните итеми:Енигма LP 15/14 766,Cta 4/6/2,скилари с лайф,мара макс скин слънце,2 була на 5,спайдер уеб 98.За сега това се сещам. БЛАГОДАРЯ за съдейсвието предварително! ! ! :) :secret:
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

*Intelecta пиши ми на ака*Justice да уточним някои неща, за да мога да ти окажа съдействие.
MapTo
Newbie
Newbie

на 21-ви срещу 22-ри след рес "11-11:30" acc Mapto_I беше ограбено: От hero: Cocolino acc не помня понеже помагах на пича да си оправи бал бота и му пратих моя за да може да бъде играта му по лесна. След като му помогнах настройх нагласих даже и балл да убива че му било важно вижте как пича ми се отблагодари: Итемите който ми отне са NAMED na hero aPTyP:

http://store.picbg.net/pubpic/EB/D3/7b5 ... f9ebd3.JPG
cyraX
Newbie
Newbie

Здравейте бях си дал кратка пауза на Диабло и вчера т.е. предния ден реших малко да разцъкам и гледам ацц-то ми ограбено доста работи ми липсват енигма кохове сп хелм шард хото-та и др простотии та не ми е толко до итемите а да разбера кой ми е ограбил ацц-то
а то е cyraX не мога да ви дам точна дата пък и предполагам че няма да ви представлява трудност защото не е влизано скоро с него.Предварително благодаря!
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

*MapTo, по случая няма да ти бъде оказана съдейсвие. А защо? Прочети тази тема.
Разберете, че когато настройвате или ви настройват ботовете, могат ви ограбят, както и при изпращане, най-често срещаната грешка е, че не си махата паролите и акаунтите от полетата.

*cyraX, кога за последно си играл с акаунта си? Период от неизвестно време, няма кой да разглежда, защото както може да е от 2 седмици, така може да е и за 2 месеца, а в този случаи да не се повтарям, няма кой да разследва.
MapTo
Newbie
Newbie

Justice полетата бяха изтрити след това Save .. после му направих нов config + нови настройки.... но както и да е просто исках хора като този човек да бъдат наказвани все пак се опитваме да помагаме....