Откраднато ацц? (#2)

intelecta
Full Member
Full Member

здравейте :) ако може само някой админ да погледне
Снощи пуснах кеца да ръни...на сутринта като станах да погледна кфо е извадил видях че няма нито един итем...таа ако може админите да погледнат дали някой е влизал в ацц
HE3AKOHEH в интервала от време- снощи от 22:00 до днес 8:00 сутринта,а ако не е влизал никой аз си знам кфо е станало :D

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравей, ацц незаконен, на латиница така ли се изписва > *nezakonen?
Ще направя проверка и ще те уведомя по-късно.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
intelecta
Full Member
Full Member

he3akoheh :D :D

3-три
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Освен твойто ИП, друг не е влизал в акаунта ти. При това почти цяла нощ са се правили игри от този акаунт, предполагам е бота ти.
Приятен ден.
intelecta
Full Member
Full Member

ок мерси :) да бот беше и то много гаден :D щом ми е бумнал леша :D
LAFUFI
Newbie
Newbie

откраднати итеми + сменена парола но си я върнах , така да поясня случая.
Играх в този сървър доста отдавна,и си спомних че съм играл и да вляза да видя кво става, опитвам да вляза не иска ,(сменена парола) върнах си аз паролата и кво да видя ацц-то празно , останал ми 1 носач + 1 герой и всички итеми обрани не мога да кажа какви са били итемите точно но бяха доста яки 100%.Мисля че си спомням че имах герой на име LAFUFI ,моля да се провери кво е ставало и такива неща.Ип-то ми е 85.217.211.63
acc-lafufi
Dreaming
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Бихте ли казал кога се е случило това нещо?
LAFUFI
Newbie
Newbie

Dreaming wrote: Бихте ли казал кога се е случило това нещо?
Наистина не мога да ви кажа ,бях спрял да цъкам Диабло , зарибиха ме и реших да почна и се сетих че имам ацц тук и реших да пробвам да вляза , не стана и си продължих в ново ацц и се сетих пак че има смяна на пасс а-у смених си паса и влязох в ацц и беше почти празно , имаше 1 герой мн слаб обран и 1 носач обран а 100% имах и доста други герои просто немога да се сетя точно.Имах Forti,hoto(dosta),griefi и т.н. ще се радвам ако се обърне внимание на проблема ми за да не се бъхтя пак да си търся нещата.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър вечер, влизам ти напълно, нито ще си първия, за който искам да направя всичко по силите ми, нито ще си последния, обаче как да търся някого или нещо случващо в един неизяснен диапазон от неизвестно време.
Надявам се да разбираш това, което се опитвам да ти обясна :)
Лека вечер.
vladiktt
Newbie
Newbie

Здравейте на всички добряги и всички "тарикати" , почести и към вас админите ,към които се обръщам.Желая да съобщя за ограбено ацц: miroiemo . На 02.05 в ~12:00ч. пуснах бота и излязах по-работа ,към 20:00ч се прибрах и забелязах ,че героят е гол ,след което ми направи впечетление , че всички са на това положение .За пояснение: играем 3-ма с 1 ацц от 2 града.Не сме давали на никого ацц/с парола ,сами си настроиваме ботовете и всичко свързано с играта.

П.С. - Обръщам се и към момъка извършил това злодеяние: Ако прочетеш този пост , бъди така "добър" ,и ни върни поне itema а на руните маината им.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пиши ми през дена, за да ми кажеш трите ип-та, твойто и на двамата ти "авера".
Може също и тук във форума на едно ЛС да ми ги драснеш и трите ип-та. Аз ще ги проверя след това, защото в това време, което си задал са влизали три ип-та.
Това, с което ми пишеш, второто е играло почти цял ден - игрите ми подсказваха, че е бот. Трето пък ме наведе на мисълта, че е крадеца, обаче е от същия рейндж, от който е регистриран акаунта. За това ми ги драсни :)
danielkatev1
Full Member
Full Member

Значи ограбен е акаун TheMage4 през изминалите 1-2 седмици искам да попитам дали ще може да се разгледа скучея и дали ще бъдат върнати предметите от дадения акаунт и също искам да разбера кой ми е влизал в акаунта след като никой не знае паролата и просто ей така явно са били някакви хакречета и който е влизал с различно от мойто айпи да си понесе наказанията.

Благодаря предвърително
[admin]\За такъв период от време, няма кой да се наеме, да проверява.\[/admin]
PlamenYordanov
Newbie
Newbie

искам да саобщя за откраднато ацц: mama .. ватре имаше няколко героя от който 1 ния беше паладин с енигма лп 15/0 765 зака 195 с фал руна // шако макс с жевел за 9стр 48ед лл 204/65// и транг ракавици аникс 15/17/9 тва са вайните неща сега аццто е празно сички герои са изтрити .. хората който знаят паролата са - ацц - armadamusic i collors

[admin]Напиши за това в какъв период от време е станала кражбата...[/admin]
PlamenYordanov
Newbie
Newbie

искам да саобщя за откраднато ацц: mama .. ватре имаше няколко героя от който 1 ния беше паладин с енигма лп 15/0 765 зака 195 с фал руна // шако макс с жевел за 9стр 48ед лл 204/65// и транг ракавици аникс 15/17/9 тва са вайните неща сега аццто е празно сички герои са изтрити .. хората който знаят паролата са - ацц - armadamusic i collors

Administrator Comment
Напиши за това в какъв период от време е станала кражбата...za

за поселдно кам 8 :00 на 17 май героят е видян в аццто кам 22:00 когато влязах нямаше герой в него сичко беше изтрито
PlamenYordanov
Newbie
Newbie

хубаво че има некво движение по вапроса :)
drek
Full Member
Full Member

Добър вечер, искам да съобщя за откраднати предмети от ацц:dance-dnr . Случило се е между 31 и 1 . Липсва енигма 754 13ед и няколко дребни руни , Ип-тата ,който ползват ацц-то са: 212.233.160.19 . Ако е възможно да се провери дали от друг адрес е влизано вътре на съответната дата , липсата на итеми е установена на 1 юни в 17 часа.

Пп:Пускам темата по молба на потърпевшия.
delev97
Newbie
Newbie

Бях си купил няколко паладина за руни имам и снимки на стария комп но той сега е на ремонт
ацц-тата са - probot6 , petety6 и gworm .. играх 1 месец с тях след което човека си взе паладините с E-MAIL и му казах да ми ги върне защото ще докладвам на админа а той отказа.
FeelMyTouch
Full Member
Full Member

с "Gworm" не се играе от супер много време човека спря да играе с тези Ацц-та "Данчо" ли къв беше \д : )
pain
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако предоставиш доказателства, че си закупил акаунта, ще ти бъде върнат.
Избягвайте да пишете от други имена, който иска нещо да си го казва.
Smoker96
Newbie
Newbie

Последно играх снощи около 00:00 чеса . Помолих човек от игра дуел да ми помогне за настоиките на балл бот за хамар . След като го пуснах след 30 мин. влезнах в акалните ми (smoker96) (dol-victory) бяха саблечени заедно с мулетата в ацц-то (dol-victory) . На следващия ден влезнах и всички герои и мулета бяха изтрити . БЛАГОДАРЯ предварително за помоща !