Откраднато ацц? (#2)

Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В тази тема може да пишете за откраднати акаунти, ограбени и прочие.

Като пример може да ви дам следния текст:

Здравейте, днес играх с акаунт Х за последно към 13:00 по обяд, след което влезнах към 18:00 привечер и герой Х беше изтрит/ограбен и прочие.
Също така предоставяйте всякаква информация или подробности, които могат да помогнат на Администраторите да окажем съдействие.
    • Всеки пост в тази тема, който е извън правилата или е на "latinica" ще бъде изтриван, съответно написалия го ще получава 10% Warn и случая няма да се разглежда.
    • Всеки, който си е описал правилно проблема, ще му бъде обърнато внимание. На никой помощ не сме отказвали, няма и да откажем.
    • Не се опитвайте да преувеличавате, защото ние ще разберем.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
commercial
Newbie
Newbie

Здравейте, днес в 5 през нощта последно влязох с акаунт "commercial", сега се пробвам да вляза, но ми пише грешна парола.

моето ип е: 109.104.202.48 и също така в този акаунт се влиза и от ип 87.97.134.230,83.228.93.173
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

46.55.134.249 - Това ип да ти е познато, то е влизало за последно ?
Въпросният е баннат и локнат до изясняване на случая.
commercial
Newbie
Newbie

Justice wrote: 46.55.134.249 - Това ип да ти е познато, то е влизало за последно ?
Въпросният е баннат и локнат до изясняване на случая.

Не това е някакво ип от Пловдив, а аз нямам никаква връзка с пловдивчани ...
И сега какво правим?
Героят ми беше с доста добри предмети, поне 15 джаха съм похабил за него, че ако не и повече. Мога да ви кажа абсолютно всеки предмет, който е стоял в героя като съм го видял за последно.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Предметите не можем да ти върнем. Eдинственото, което може да се направи е - крадецът да реши доброволно да ти върне итемите, за което съответно ще получи втори шанс за игра в нашия сървър.
commercial
Newbie
Newbie

И аз какво да правя сега да стоя с пръст в устата така ли?
играл съм си 2,3 месеца да си набера всички предмети и накрая оставам с нищо пффф... много добра политика има този сървър няма що...
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това е политиката на сървъра и няма да се промени.
Ако играчът, който те е обрал се съгласи да ти въстанови откраднатото, ще му се даде втори шанс за игра в сървъра.
А това, че те е обрал, може само да говори как не можете да си опазите паролите и ви ги взимат по всевъзможни начини.
commercial
Newbie
Newbie

Поне ми отключете героя да видя какво има и какво няма и дали нещо е взето ...
Парола със седем символа как ще се отгатне ей така?
В героя ми имаше :
Shard 27/35/39 s jwl 10 life 15 all rez
Shard 27/36/38 s jwl 5/5 cold
Spired helm 15% cold/110 def/12dex/9 absorb s jwl 7 fhr 8 str 30 Cold
COH ap 15/0
Mara 30
Trang rykavichkite
Sp web 110 def
Bulkatos na 5 (oranjev skin)
Jylt ring 10 cast 20 str 6 dex 23 L rez 25 F rez ~
SS 15/15/60
Spirit monarh 35/110/5 ili 6
Spirit monarh 35/90+/~
CTA 5/6/3 ili 4
Anih 20/19/5
6 Cold skilara po 40 life
4 Cold skilara po 39 life
1 sc 5 fhr 5 all rez
5 sc 20/11 Cold rez
4 sc 20/10 Cold rez
4 sc 20/11 Fire rez
1 sc 20/10 Fire rez
2 sc 20/9 Fire rez
1 sc 20/7 ili 8 Fire rez
3 sc 20/11 Laiting rez
4 sc 20/10 Laiting rez
1 sc 20/7 ili 8 Laiting rez
8 sc 20/11 Poizan rez
В cuba имаше около 10 смалки 20/ot 5 do 7,8 rez ... (не ги помня точно)
Имаше и 2 GUL runi !
Толкова време съм си играл и сега .. всичко ан вятъра някой ми гепа всичко вие го банвате и предметите ми как ще се намерит .. никак си .. БРАВО БРАВО !
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Намери ме в играта - акк.Justice, ще ти отключа акаунта.
commercial
Newbie
Newbie

Justice, мерси за бързото съдействие. :)
Inox
Newbie
Newbie

Justice кога ште има резултат ??
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Още един път питай кога ще има резултат и гарантирам, че няма да има никакъв.
Inox
Newbie
Newbie

ок извинявам се са пре4иненото неодобство
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Акаунт *Lamer9 е отключен, ако е твой, както ми обясни, опитай със забравена парола.
Всяка следваща публикация , която не отговаря на изискванията от твоя страна, ще води до едноседмичен бан от форума, защото явно от дума не се разбираш.

Едит: Темата е изчистена от безсмислени коментари.
gocata
Newbie
Newbie

izkam da se opla4a za otkradnato acc /galinn/ dadoh go na nqkav da mi go razvie heroto toi ne izka6e da mi dade skype i na 16.02.2011 sutrinta igrah s nego dihnah 80lv i izlqzoh za 5 min i ot togava smeni pasa kato mu wispq toi ne pi6e i postoqno pravi geimove O all po men s heroto ve4e prodade smalkite s life/mana i kato vlqza da mu pi6a toi pak ne pi6e aako moje pone da mi varnete acc pak 6e sAM BLAGODAREN acc e galinn geroq e SgZ_ProsySex
[admin]\Когато се научите да пишете на кирилица, тогава ще ви се окаже помощ.\[/admin]
gocata
Newbie
Newbie

ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ПРЕДНАТА ПУБЛИКАЦИЯ ! Така дадох си ацц то /galinn/ на един от д2 за да ми развие героя от 30 до 60 леввел и оговорихме се че ще му дам векс ист и тои се сагласи казах му да си даде скаипа но тои не изкаше да го дава и аз му казах добре и му казх като е готов да ми пише. По касно видях че е станал и влязох да вида героя и наистина беше готов и таи като нему запомних ацц то не смених паролата на акаунта за да може да ми пише да му дам руните аз му дадох да развива мисля че Ha 15.02.2011 и до вечерта беше готв и на16.02.2011 до обед играх дигнах 80 лв излязох от д2 за точно 10 мин и когато изках да вляза пак ми изписа грешна парола и от тогава тоя ми играе с героя продал е вече смалките с лифе/мана ватре общо взето нямах кои знаи ко ама си изкам ацц поне. знам сащо че неска е бил забелязан в 11 аз несам го видял ама 1 приятел го е видял като е правил гаме О алл по мен с героя . Ако Може Да Помогнете аз нямам проблем да му дам руните обаче ако сичко в героя е фред . още веднаж ацц е /galinn/ .... 3а сажаление не му знам ацц и нямам снимка затова неискам нищо поече от ацц то!
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

На въпросният съм наложил бан + лок на всичките акаунти, с които е играл. В това число съм сложил и твоя. Ако искаш ще ти отключа твоя да си играеш, заключил съм го поради факта, че не си знаеш паролата. Ако искаш да си върнеш паролата, ми напиши писмо на имейл [email protected] от имейла, с който си регнал ака.Galinn, като напиши две-три думи, смяна на парола да ме подсетиш, ще ти я смяна и ще ти отключа акаунта.
А колкото до итемите, когато въпросният потребител реши да ги върне, може да ми пише и ще се разберем.
kobreti
Newbie
Newbie

Justice wrote: На въпросният съм наложил бан + лок на всичките акаунти, с които е играл. В това число съм сложил и твоя. Ако искаш ще ти отключа твоя да си играеш, заключил съм го поради факта, че не си знаеш паролата. Ако искаш да си върнеш паролата, ми напиши писмо на имейл [email protected] от имейла, с който си регнал ака.Galinn, като напиши две-три думи, смяна на парола да ме подсетиш, ще ти я смяна и ще ти отключа акаунта.
А колкото до итемите, когато въпросният потребител реши да ги върне, може да ми пише и ще се разберем.
аз съм пича дет му развивах ацц на тоя галин разбрахме се до вечерта да му е готов херо, то стана готова след 2 часа тарсих го съответния човек 3 дена да ми даде руните коит се разбрахме не се намерихме и аз зех квот е имало ватре не беше кои знае какво моля ако може да ми баде отклиучено ацц и другото което е на брат ми а тои няма нищо общо
kobreti
Newbie
Newbie

аз съм Kobreti тои не ми плати както убеща 3 дена никакав го нямаше и аз помислих че ще ме запали и зех каквото имаше сц то беше 20 10 лф мана само 1 не няколко а другото ацц е на брат ми тои няма нищо общо аз спазих уговорката а тои не и после аз получавам банн и лок моля да бъде разгледан случая по подробно и ако трчбва да има наказан да баде тоя които трябва!
MnmL_GoD
Newbie
Newbie

В случея ти си виновен защото той те тарсеше доста време даже когато ти беше ватре с херото му той ти уиспваше но ти не отговаряше !!! Така че не се оправдавай аз съм свидетел когато те търсеше също като направи гейм О алл по мен + сц 18/9 или подобно сц с неговия герой!