Е, писна ми

AlwaysWin
Newbie
Newbie

@Zubar
аз искам да да си признаят,че са го аднали щото за сега само мълчат поне да сложат списак с предмети и цени хахаха \-) :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: аз искам същия ринг само че да дава и 7 то алл :Д
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

То да беше само ринга :Х
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Поемам отговорност за пръстенчето. Това ли искахте да кажем? Ето, дано сте доволни. Приемам, че съм негоден за администратор на сървъра и окончателно се отказвам от него. Успех и умната.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Честно да ти кажа, това ме шокира, не очаквах точно от теб да си признаеш, камоли да си виновен : //.
Djihad
Full Member
Full Member

Не знам дали сега ще пусна офтопик,не знам дали трябва да пиша в тази тема,но смятам,че и аз мога да споделя чат пат впечатление:

Тук играя от г/д 2-3 октомври,до момента с нищо не съм бил ощетен,не са ме карали да се чувствам така и като съм имал нужда се се е намирал някой да ми обърне внимание (не го казвам за да се мазня,играя сам тук,не поддържам приятелство с хора от играта,но който е имал допир с мене се съмнявам да каже че съм неточен) така:

1. Добавени били предмети...-да може би са добавени,но не смятам,че некромансера на Кашкин е безсмъртен с 20 резист повече и 40 живот...

2. Да опровергая момчето само,за което каза,че си е купувал itemi в другия сървър,там играх 6 години (отново без да връзвам приятелства,само съм наблюдавал) когато Кашкин,Khnazgod играеше - acc: bloodrusher се съмнявам че ти си имал допир с д2 (не го защитавам или нещо подобно,просто споделям впечатление)

п.с още помня,че ми тупна 1 cta на 4 и ме садна като бях 15 годишен пикльо :>

3.За това че се захванахте с чадел...и него не го познавам лично,нито от играта нито в друга форма,но ето едно друго впечатление от това което съм забелязал: Ако не беше той,половината сървър още щеше да пуска безсмислени теми как да си нагласи тоя бот,какъв проблем имал с еди си кой си герой - аз не съм видял случай в който да не е помогнал на някой,ако е могъл...

4.Искрено се радвам,че тук няма администратори,които като деца са били потискани и не използват поста си за да се КАРАТ и ХОКАТ :D потребителите,като оня нервен психопат дет е обявил война на уличните кучета иззад монитора в трибуквения сървър

Това което искам да кажа е,че дълбоко се съмнявам,че ако този ринг беше в теб ZUbar,на твоя герой,или ти самия се беше опитал да продадеш предметите си и ти бяха отменили дадено наказание щеше да пуснеш тази тема за себе си или друга от добра съвест и да кажеш "аз си заслужавам наказанието локвайте ми героите искам да изтрием този пръстен от сървъра"...щеше да гледаш да не правиш повече такива грешки...или щеше да си кротуваш за ринга ако ти върши работа...
Нищо лично,не е никаква нападка държа да подчертая,просто всички сме хора,всички правим грешки,няма смисъл от излишен хейт,защото с нищо това не помага.Това е виртуален свят и ако в живота има грешки,които не могат да се поправят - то тук има тази опция.

Аз ли само си вадя извода,че просто тук пишат хора,които искат да имат това което има и другия (Always с заявлението-аз искам да имам същия) или Zubar ти си бил пряко ощетен с нещо не знам...Пак казвам не се заяждам просто споделям как изглежда отстрани,а относно отношения на администраторите също не знам в случая как стоят нещата,но пред безхаберието,хранитбата,комплексарията която съм виждал в други сървъри,не смятам,че трябва да се чувствам ощетен тук :) благодаря за прочитането и съжалявам,че ви се намешах.Поздрави
Si vis pacem...para bellum
dorki
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Цялата тая работа с темата е от завист.Това е положението.
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Djihad не завиждам на никой , имам всичко и то повечето изкарано и взимано без ботове.Не искам Dreaming да стане като Za***** , не да си играл до сега да влезеш да имаш всичко .. според мен е това..
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
AlwaysWin
Newbie
Newbie

@DarkKiss никой не е казал,че си негоден за администратор,сървъра си е ваш,но поне да се каже продават се итеми и в 1.10 свр-а и толкоз,защото и двамата знаем,че не само ринга е аднат от героите на кашкин и дру каскета и той и кой знае колко още неща...
@Djihad казах го в кръга на шегата,просто като се прави нещо (в нашия случай да се продават итеми в класика) да се каже точно и ясно Продаваме итеми по избор с фулл макс статс и да се знае,а не да гледаме и да се пулим от каде са се появили тия бъгни ..
Не е ли правилно да се каже продаваме итеми и да се знае,никой няма да ги вини ясно е ,че сървъра не се поддържа без пари..но не и да се аддват итеми за познати и т.н само "подбрани" хора
slear932
Newbie
Newbie

аз на туй му викам П*****и истории
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Аз не виждам смисъл да се палите от цялата тази работа, защото така или иначе скоро време, всичките тези предмети, които ги има в царството, ще станат неизползваеми. Това мисля, че е ясно на всички, но явно трябва да се чешат езиците :D
zaprqn
Newbie
Newbie

А защо ще станат неизползваеми ???
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Вместо да плюете администраторите им благодарете ,че ви поддържат безплатен сървър с ботове .
Zubar ти нещо направил ли си за тоя сървър ?
RaGe
Jr. Member
Jr. Member

Не разбирам кво ревете ся много ясно че и тук ще е като на сякаде като в цялата държава,незнам точно защо точно тук почнахте да се оплаквате.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Айде де... от 30 минути не сте писали в темата. Някой още да се оплаче??
Някой е аднал нещо. И ?!
На кого е сървъра? Кой казва какво ще се прави по и със сървъра?
Какво правим ако Дарк реши просто е така да дръпне шалтера на сървъра 'щото не мисля,че изкарва кой знае колко пари от този сървър ?
Айде малко се осъзнайте какво правите,какво искате,какво получавате в крайна сметка. И както не веднъж е казвано- НИКОЙ НЕ ВИ Е ИСКАЛ И ЕДНА СТОТИНКА ЗА ДА СЕ РЕГИСТРИРАТЕ В СЪРВЪРА И ДА ИГРАЕТЕ.

МИР...
....
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

TheExorcist™ wrote: Айде де... от 30 минути не сте писали в темата. Някой още да се оплаче??
Някой е аднал нещо. И ?!
На кого е сървъра? Кой казва какво ще се прави по и със сървъра?
Какво правим ако Дарк реши просто е така да дръпне шалтера на сървъра 'щото не мисля,че изкарва кой знае колко пари от този сървър ?
Айде малко се осъзнайте какво правите,какво искате,какво получавате в крайна сметка. И както не веднъж е казвано- НИКОЙ НЕ ВИ Е ИСКАЛ И ЕДНА СТОТИНКА ЗА ДА СЕ РЕГИСТРИРАТЕ В СЪРВЪРА И ДА ИГРАЕТЕ.

МИР...
+1. Точно така е, баннете ги тия, 3-ма 4-рима идиоти са дето реват постоянно, начело с Doit. Аман от ревльовци....
slear932
Newbie
Newbie

Хахахахаххаххааа netwarrior опасен си.... :D
dr0m
Hero Member
Hero Member

Ексорзист, и ти се правиш на ударен от самолет! Сървъра се поддържа от ICN и Папито вече наистина няма какво да направи... Па хубаво, баннете ме, жалкото ще е, че ще съм баннат за това, че съм обвинил админ в нещо което Е НАПРАВИЛ : ).
Archivexianghua
Newbie
Newbie

DoIt wrote: Ексорзист, и ти се правиш на ударен от самолет! Сървъра се поддържа от ICN и Папито вече наистина няма какво да направи... Па хубаво, баннете ме, жалкото ще е, че ще съм баннат за това, че съм обвинил админ в нещо което Е НАПРАВИЛ : ).
A ICN го поддържат безплатно? Колко хубаво би било. Ако мислите и толкова колкото можете да ръсите глупости по цял ден цена няма да имате!
Поздрави.
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

DoIt wrote: Ексорзист, и ти се правиш на ударен от самолет! Сървъра се поддържа от ICN и Папито вече наистина няма какво да направи... Па хубаво, баннете ме, жалкото ще е, че ще съм баннат за това, че съм обвинил админ в нещо което Е НАПРАВИЛ : ).
ICN е хостинг провайдър, co-location провайдър и тн. Ти луд ли си да ти подържат сървър на диабло?:) Те просто го хостват.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Ами така да е, не че не е безплатно, друго имах предвид : ). Пак се правите на остроумни, ама и ваща ще дойде : ).