Е, писна ми

Zubar
Newbie
Newbie

Няма никаква промяна откакто пуснах темата. Лошо главния администратор се бил отказал - драматизация, бил виновен - този човек може да изпитва всичко, но не и да е гузен за постъпките му.
Djihad
Full Member
Full Member

Добре бе приятелю,не смяташ ли че много се вживяваш относно това какво можел да изпитва...какво те бърка изобщо,нямаш ли си герои,за които да се тревожиш и с които да се занимаваш,а гледаш какво имат другите,какво толкова ти пречи и ти бърка в здравето това кой какво има...
Прекаленото много завист не говори добре за това какъв човек си,щом я проявяваш тук за неистински неща,в живота не знам... xD
Питах те нещо,но така и не ми отговори,ако сега този ринг беше на твоя герой щеше ли толкова смело и самоотвержено да повдигаш въпроса или да го дропнеш и да лефтнеш от някоя игра... ? Съмнявам се...даже не...не се съмнявам..убеден съм че нямаше...такива образи като теб съм ги виждал много...нищо лично...просто е грозно и смешно отстрани да се излагаш така :)
Si vis pacem...para bellum
dr0m
Hero Member
Hero Member

К'во толкова го дъвчете това сега? Папито си призна, сигурно са махнали ринга, айде стига вече... К'вото беше, беше.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Темата отива в коша.