Re: Откраднато ацц? (#2)

Inox
Newbie
Newbie

Predvaritelno nemoga da pihas s bg bukvi molq obarnete vnimanie se pak blagodarq tuko shto mi otkradnha acc lamer9 4ovekat koito go napravi e s acc cola predloji dobra oferta za accc i az se navih sled koeto izlez i mi smeni pasa molq adminite za sadeistvie acc mi lamer9 pas obi4amzadamrazq koito ve4e e smenen molq za sadeistvie imam dosta neshta v nego molq smenete pasa i mi go pratete ili kajete na acc Inox v acc -imashe hoto 2 zaki ringtove max shako mara inventara smalki s 19.17 20.4 all i dosta po 20 lf v sandaka imam dosta skilari s laif i taka na tataka molq pomognete cta 553 ili 551 beshe bronq lionhart i dosta dr neshta ako tova shte pomogne igrata v koqto bqhme beshe predi 30 min N pal 4eti predloji mi dosta dobra oferta i az se navih balaka ... ako stava za sravnenie i mojete da 4etete hronologiqta na tozi 4at ot igrata toi mi kaza 4e e na rabota ot 10 i mu trqbvalo sega .dadoh mu pasa i acc zashtoto edvali shte me precaka pri nali4ieto na admini i znae kakvi sa pravilata .go napravi ..molq da mi bade smenen pasa i da mi se varne acc iskreno blagodarq za sadeistvieto na koito i da e admi blagodarq predvaritelno i ako imate dani na toq acc cola prate te gi da go namera
[admin]\10% Warn. - Писане на кирилица.\[/admin]
Inox
Newbie
Newbie

Откраднаха ми ацц ламер9 4овека ми предложи доста добра оферта и аз му дадох паса и тои да праовери и ми смени паса и исц4езна ацц от което ми беше откраднато е ацц кола в ацц - ми имасше хото 35 цта 551 или 553 несе сесхтам 2 заки рингове мара схако инвентара доста смалки 20лф 20лф 4алл 19.17мана в сандака скилари с лаиф и доста смалки с по 20 лф сажал 4е отдеве писах на др език но това да го написха ми отне 1 4ас просто немога ако с това схте помогна ацц бесхе откраднато преди 4ас нчмам снимка но помнч хоронологичта а и за достоверно за последните 2 месеца влизам от това аипи което ми исписва по доло на екрана благодар ако може да ми разгледате молбата и да ми варнете ацц играя секи ден и за достоверност вийте 4е от сасхтото ип влизат и Inox i PAvarota4 Благодарч . ип 77.70.117.17
Inox
Newbie
Newbie

просто нямам идея кое ми е ипто-смисал в момента сам с ацц INOX нямам никкава идея кое мие ип адреса Джуст виж по това ип на инокс в момента с които сам 4е в нас е голяма касша с тия рутери и 4удеса и моля поне сменте паса на ацц ламер9 да не ми земе несхтата тоя дето го открадна моля сменте го и утре ми писхете ацц е заклу4ено до 11 благодаря добавка в ацц ламер9 има и руни охм и осхте некви
Inox
Newbie
Newbie

Може ли да попитам, кога ште баде разгледана моита молба ацц ве4е е отклу4ено ламер9 и този които ми го открадна схте ми зееме нештата от него мола поне сменете паса да не може да влезне в него ште 4акам отговор за паса и да продалжа да си игра с ацц моля за барзо садеистви пишете на ацц Inox за пазса благодаря на целия колектив
Inox
Newbie
Newbie

молч пратете ми паса на ацц на ли4но смс заштото отивам на ражабилитацич и схте отсаствам благодарч пак и извиняваите 4е ви тормоза Благодапя
Inox
Newbie
Newbie

Justice какво стана ште ми варнете ли ацц или не .. то стана като с руните прашташ есмс и 4акам ве4е 2 месеца преди нова година са ги пратил от 6 смс само 2 испалнени др нисхто затраях си ама засхто ли на мои приатели сасхто 4акато осхте ръните си и никаф отговор това ли е политиката на сарвара .. даваш пари за некфи каринки даже неги полу4авасх зна4и на по горния игра4 за 2 4аса си4ко е ок а мен 4 дена ме бавите как да раз4итаме на вас в турнир ми играят с багове викам админ никои не ми обрасхта внимание ..4ак мазо ми се кара седи мирен ти си длажен да помогнесх нестига 4е прасхтаме смс за васхе облага или за сарва 4ак ми се кара .за тези 3 месеца които играя сам вкарал в сарвара поне 50 нови игра4а които сасхто дават пари за руни а вие за 2 мин работа ме вартите 4 дена ... дори и да ме банете от сарвара .това ште е васха греска така само губите клиенти благодаря....
Archivexianghua
Newbie
Newbie

Inox искам да ти подаря една полезна книга "БУКВАР". Кажи адрес да ти я изпратя, че ни измъчваш с това неграмотно писане.
Inox
Newbie
Newbie

ти си некаф игра4 ми се струва ама си и явно малумен каза 4е немога да писша с бг букви ама толко ва и ти се е напрегнал мозака да 4етеш буквара го подари и некои др бала4е
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

*Inox, това е въпросният, който те е обрал. Линк..
Ако се съгласи да ти върне нещата, ще си ги получиш, за което той ще получи втори шанс да играе в сървъра.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Inox
Newbie
Newbie

justice благодаря ти преди малко проверих и 2 ацц на вапросния са били активни смисал такаф в дори и моето е влизало преди 25 минути то4ен 4ас 23.35 е бил активен с 2 3 те ацц как да го намера този или ти ште го предопредиш оште веднаш благодаря
Inox
Newbie
Newbie

сега 4асат е 00,23 ацц ламер9 е било активно в 11.35 ац cool е бил активен преди 12 4аса а ацц cola преди 3 4аса ..зна4и тои е влиза пак с тях и играе или някои от админите е влизал с тях .. и надявам, се 4ерез вас да се сваржа с този крадеца или заштото никви дани нямам на този благодаря за садеиствието надявам се да помогнеш благодаря
Inox
Newbie
Newbie

админи какво става от сутринта ацц ламер9 е в игра нали ви помолих да го заклку4ите а пи4а си играе с него моля заклу4етого тои ако е от ком,клуб схте си направи ново ацц и схте ме разтовари заклу4ете го цяла сутрин му писха на тоя помяр и ми се прави
Inox
Newbie
Newbie

?
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Абе защо не го отсвирите тоя да ходи да се образова малко...
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Inox
Newbie
Newbie

абе братле ако ти откраднат твоите нешта как ште процедираш отсвирете го то така става буташ кинти и да ме отсвират така ли евлала на вси4ки
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Като не си даваш паролата на сулио и пулио няма да те крадат.
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
Inox
Newbie
Newbie

прав си така е но о4аквах 4е този които ште го открадне знае правилата на сарвара аддмини те кво става ацц пак ми е в игра ? ште ми го варнете ли и ли не
Inox
Newbie
Newbie

Justice цял ден откраднатото ацц си играе и си прави игри явно е пуснато като бот нали уж бесше лоок какво става ? помолих да ми се варне никаф резолтат цял ден му пиша на тоя помяр и ми се прави сменете паса и ми варнете ацц знам 4е можете толкова ли е трудно или просто ми кажете какво става ... излагате се !!! моля за последен пат да ми го варнете ставам и аз нагал за коелто се извинявам но това ште ви отнеме 3 мин работа а сам играл 3 месеца за това ацц ... а имате правила какви са те ако не е таина явно само на ваши хора варшите работа
arsenalcho
Newbie
Newbie

При мен е същата работа ...
rcky
Newbie
Newbie

aaaaaaaaaaaaxaxaxaxaaxaxaxxaaxa :nenormalniste: sega men li 6e izkara6 vinoven be :D 4e 6tql da spira s diabloto i mi dava acc i pass :D:D:D a i ot tova acc ne sum vzel ni6to...to i nqma6e golqm izbor.. ne sum mu pipal ne6tata osven edin shard na 19 sum vzel i ni6to drugo ako iska da pravi igra 6te mu go vurna.. i sega seriozno... ako dokaje 4e sum mu otkradnal ne6to koeto sega mu go nqma 6te mu go plata ot moite raboti.. :) izvinqvam se za ezika no nemoga da instaliram flex type