Re: Спам на килограм

Guest

Don't offend yourself. I can see that you simply don't care but I just wanted to correct you. Long live Roshav :D
Guest

Roshav wrote:
Искам да попитам, колко от вас тука са играли World of WarCraft от Vanilla dо Cataclysm в оригиналните сървъри на Blizzard? Съмнявам се да са повече от 1 човек (ако даже има и толкова). И не говоря за 10 дена free trial, говоря да е прекарал 2+ месеца в играта. Усещането е НЕВЕРОЯТНО и няма друга игра която да те държи в такава атмосфера.
Преди се бях запалил по WoW, незнайно защо, бях си купил оригиналните игра + The Burning Crusade и колекционерското издание на Wrath of The Lich King. Играх 2 месеца в един от оригиналните сървъри на Blizzard, развих се, след което започнах да ходя на райдове. Самата игра ме грабна през тези два месеца, докато се развивах, но след това ми дотъпя. Докато се развиваш е интересно, но след това самите дуели са много скучни, да не говорим за дългите райдове, на които в повечето случаи неможеш да хванеш нищо интересно. Играта има уникална графика, безброй много интересни questo-ве, но до там. Поне аз така мисля. :)
Guest

Какво става с тези непозволени добавки, 1/2 от бан листата е запълнена с банове за непозволени добавки. Тия хора не се ли научиха да играят чисто... Смотана работа
Guest

dorki wrote: Само за пълнолетни.
:nenormalniste:
Guest

Супер. Това е един от любимите ми сериали. Дано като се върна в България по Коледа да имам възможността да гледам поне няколко епизода. :)
Guest

Диляна Попова :rolleyes: (h) And Charley is the best hahaha
Guest

dorki wrote: Ставрев ПРЕЗИДЕНТ!
Ставрев ми е идол ! Абе каквото и да си говорим, всички са ми любимци. Страшен сериал, просто няма равен. Е, разбира се като изключим сериали като "Prison Break", "Lost", "Friends" and so on. :)
Guest

Някой да играе или да е играл World Of Warcraft в оригиналния сървър на Blizzard?
Guest

Roshav wrote: Аз съм човека чадо, думай :)
Остави ми някакъв скайп на лично да те питам няколко неща. :)
Guest

Защо винаги най-голямата пречка за писането на една енигма трябва да е ИТХ-то :D
Guest

sp0tt, видях ти личното съобщение, но си си направил настройките така, че други потребители да не мога да ти пращат лични съобщения. Намери ме на акаунт DoomsEye2 в играта, да ти дам free.
Guest

Отивам на Freshers Party момчета. Студенстки живот, много е добре :D

Само дето на смотаните англичани купоните им започват в 21:00 и свършват в 00:00/01:00 :/
Guest

dr0m wrote: К'во правите хейтърииииии
Тъгуваме за Рошко....
Guest

Gareth wrote: Ако не се лъжа "Рошко" Е *Roshav. И какво е станало с него?
Липсва му един напдис под името и няколко звездички, най-просто казано, за съжаление.
Guest

Gareth wrote: Ама "згафил" ли е нещо или сам се отказва. ИЛИ това е решението на другите админи?
It's confidential. :)
Guest

Pride wrote: Виж си личното :angel:
Видях си ЛС-то, но немога да ти пратя обратно отговор. Оправи си настройките.
Guest

drek wrote: "Force" За какви настройки говориш.
Писането на Лс няма общо с влизането в профилите.
За какви настройки говоря според теб? Има настройки на ЛС.
Влизаш в "Моите Съобщения" -> "Настройки" -> "Получаваш съобщение от: 1. Всички / 2. Само от администраторите"

Когато пробвам да му пратя ЛС ми изписва : "Потребител 'Pride' не желае да получава съобщения от вас."

А ти за какво влизане в профили говориш?
Guest

dorki wrote: Някой ако иска вързано да ми пише. Един път ще вляза и няма с кой 1 вързак да направя...
Пиши ми следващият път, ако се престрашиш разбира се. :*
Guest

Justice wrote: Любчо надъхваш ли, че още не са ми готови героите и не можах да му услужа с друг герой "различен от хам". :)
Шегувам се бе, фЕлия. :D
Guest

sensational wrote: гледай да не те изпапа
:nenormalniste: