така ли трябва да е в този сървър

crazyvas
Newbie
Newbie

Правила за едните а за другите отношението е крайно грозно от страна на администраторите аз правя тема обяснявам проблема каде е и сичко и накрая админа ми трие темата как така някой са с привилегии а другите нямаме ??? кажете ми защо триете темата и какво трябва да направя за да нямаме такива отношения помежду си ???? специалноза infection ?!?!?!?!?! иво обясних ти всичко а ти какво направи ебавасх се с мен :punish: :punish: :punish: дръж се малко голям човек си не се прави на лапенце !! НЕ съм направил нищо а нося наказание а хора който нарошават правилата по 50 пъти на ден ги оправдавате МОЖЕ ЛИ ТАКОВА НЕЩО ?????????????????????????
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Кога ще престанеш да правиш нови теми ? щом не ти отговарят значи има защо
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
crazyvas
Newbie
Newbie

когато незнаеш за какво става дума защо се месиш ?????
sensational
Full Member
Full Member

(fubar) БРАТО спри да спамиш с нови теми защото скоро ще изядеш и банн от форума не го ли осъзнаваш ? Напиши 1 тема и ако ти отговорят отговорят ако не ти значи трябва да ти стане ясно вече !
crazyvas
Newbie
Newbie

да ама съм блъскал 3 месеца за 1 херо и накрая нищо не съм напраил и банн зако ??