Tournament 1vs1 all class ( 20 level )

SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1.Дуелът се провежда на трудност Hell в местноста Blood Moor .
2.Мерковете са забранени .
3.Забранено е използването на Wells,Shrines .
4.Забранено е използването на Heal potion(кръв) и на Фулки .
5.Позволеният max resist се свежда до 85
6.Дуелът започва след подаден сигнал "Go" и от двамата играчи, писането, на каквото и да е след започването е абсолютно забранено.
7.Всеки, който напусне играта след започване на двубоя губи автоматично.
8.Всеки играч, който е загубил дуел има право на релог.
9.Вход Gul Rune ,руните се дават само в ацц SkylineGTR .
10.Играе се до 3/5

След като се съберат поне 6-7 човека ще се изнесе дата за началото на турнира

Примерно записване:

Acc :
Hero :

sol1d
Newbie
Newbie

Имам само един въпрос ..... всеки тряяя дигне по 2 20-ти лвл за да може да прекне единия на хелл с другия ? Иначе друг начин незнам на 20 лвл на хелл. Даже 2-рия ще трябва в последсвие да се дигне до 40.
danielkatev1
Full Member
Full Member

Момче просто си направи герой и с твой друг герой без да биеш барбовете го оставяш в 5-ти акт и когато ти убиеш баал и като излезнеш от играта ти дава куест комплетед :) така става на всички трудности :)
HandOfJustice
Full Member
Full Member

всичко е много добре! оригинална идея, да. но за какво точно 20ти лвл? с какво ще противостои друид, некро , барб на добре облечен charger или f sors, след като основните им магии се отварят на 24то или 30то ниво? Или да се направи за по-малко ниво или за по-високо. Иначе смятам, че ще е малко безинтересно и еднообразно. Почти сигурен съм, че повечето ще играят с charger-и... ама както прецените.
Djihad
Full Member
Full Member

барба с блок/лийп/bash~stun - ще изкърти паладина

некрото с 1 мейдън и малко армор ... пак

друида няма само торнадо като магия,никой май не обръща внимание на скилове като Maul,Fissure,Firestorm...
Si vis pacem...para bellum
HandOfJustice
Full Member
Full Member

как ще изкърти барба чаржър кат не може го фане?
2-3 пъти напред назад барба и лийпа няма може си вкара в употреба дори...говоря с добър контрол на чаржъра. некрото мейдън му е забранен доколкото знам. друида fissure , firestorm има едно амулетче за малък лвл nakazon ли му беше името 50 fire rez,и ако се сложи още нещо (hotspur ако е позволено или нщ подобно) fissure ще го гали никаква защита 1-2 чаржа долу.айде де.. ама ще видим на тура дали ще има некой смелчак с различен герой от паладин. (допускам и 1-2 ф сорси ама друго не мисля, че може се пребори).
jamalchoto
Newbie
Newbie

ацц:jamalchoto
герой:tiger-striker

ama geroq mi e 9 lvl и си мился че малко нечесно става
jamalchoto
Newbie
Newbie

на кой акаунт да пиша да се регистрирам? :mda:
ShadoW_ClaW
Newbie
Newbie

acc: ShadowFBI
Hero: NewKiLLeR
jamalchoto
Newbie
Newbie

ами айде вече да се посабираме малко по малко няма половин година да стоим :punish: :( земете се записвайте вече \) гл на всички
jamalchoto
Newbie
Newbie

HandOfJustes:относно това кой с какви герои ще играе мисля че си в гресхка че ще са само пала :) . Сигорен сум че с мойта асасинка ще обера увациите и доста херота ня д имат шанс срещу мен. :):):):) но не се знае де.Недеи да подценяваш нито един герои!Всеки си има предимства и недостатъци.(просто на някои са в повече) Дано да се организират нещатата по бурзо нямам търпение.Мисля че бях един от пурвите, които направиха провокации за такъв турнир.. :) хф на всички.. :weight:
kuhataleika
Full Member
Full Member

ако знам че ще се съберем хора ще си почна един нов че моя го усрах, иначе пак може да играем дуелчета wisp на kuhataleika да ударим някой дуел :)
HandOfJustice
Full Member
Full Member

ацц: MG-1 . Hero: Feuer-Frei
най-вероятно и парта ми ще играе, ама той не е готов още
jamalchoto
Newbie
Newbie

здр на всички ама да кажа само ако ще правим турнир айде да е по-скоро :secret: skylinegt немога да те намеря близо месец вече пиши ми ЛС или тук да се разберем кога да стане и ако има желаещи пишете
purelife
Newbie
Newbie

acc-Stefanbe
name-Magy
Pillar
Newbie
Newbie

Acc:Whisper
Charname:Amitiel
:*
jamalchoto
Newbie
Newbie

jamalchoto wrote: ацц:jamalchoto
герой:tiger-striker
Lucian
Jr. Member
Jr. Member

HandOfJustice wrote: как ще изкърти барба чаржър кат не може го фане?
2-3 пъти напред назад барба и лийпа няма може си вкара в употреба дори...говоря с добър контрол на чаржъра. некрото мейдън му е забранен доколкото знам. друида fissure , firestorm има едно амулетче за малък лвл nakazon ли му беше името 50 fire rez,и ако се сложи още нещо (hotspur ако е позволено или нщ подобно) fissure ще го гали никаква защита 1-2 чаржа долу.айде де.. ама ще видим на тура дали ще има некой смелчак с различен герой от паладин. (допускам и 1-2 ф сорси ама друго не мисля, че може се пребори).
Забранена ти е главата някаде по горе в правилата да прочете забранен е мейдана на некро ?