Ban Request

Dream
Jr. Member
Jr. Member

тая дума дали е обида според vас ``PEDAL``господин админи погледнете момчето :)

http://prikachi.com/images/272/4879272N.jpg
intelecta
Full Member
Full Member

[@6059 wrote: t_id=8520 msg_id=75465 date=1339415264]тая дума дали е обида според vас ``PEDAL``господин админи погледнете момчето :)

http://prikachi.com/images/272/4879272N.jpg
а дали не си го провокирал ... :(
Shlosera1
Newbie
Newbie

Човека играеше известно време с год хак и това не го притесняваше..

Image

Image

Image

Не е големия проблем, просто преди това го убих със сорс-а и след това псува..
X-treme
Full Member
Full Member

Да си обърнал внимание, че репортваш себе си? :D
Shlosera1
Newbie
Newbie

Не, я ми поясни?
X-treme
Full Member
Full Member

Админ ще ти обясни по-подробно :D
Shlosera1
Newbie
Newbie

лично Весо съм питал за nightlight mod-a и той ми каза, че не е забранен ако е чист. А той е ако искаш мога да снимам фреймове и т.н.
Bat Veso
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Като казваш Весо, ако имаш предвид мен сигурно си се побъркал.Ти си 2-рия лауреат за нобелова награда- да репортваш някой, а ти да си с хак.
Shlosera1
Newbie
Newbie

Лично UmreliqPes питах и това беше преди време бях с акаунт *Shlosera, както и да е, защо да е хак след като не дава никакви повече предимства от мапхак? Какво следва сега?
JlyD
Newbie
Newbie

BadBoyatNight
Newbie
Newbie

[@6199 wrote: t_id=8520 msg_id=75516 date=1339508988]Лично UmreliqPes питах и това беше преди време бях с акаунт *Shlosera, както и да е, защо да е хак след като не дава никакви повече предимства от мапхак? Какво следва сега?
Този коментар е бил редактиран от Ивайло Георгиев на Вчера, 10:01:31
Причина за редакцията: *Hides ears on teh dirt *Hides dead traps, skeletons, golems, shadows, bonewalls/prison *Hides Hurricanes *Left click mod for all skills (LCMB) *Anti Cloak of Shadows *Added Anti NK Това не са предимства?
И какви предимства са това уважаеми господин админ. Яд ме е че разбирача в сървъра (X-treme) беше пуснал бан рекуест за някой и на негвоя лог също пишеше night light mode, точно тогава се допитах за тоя мод от други хора, и освен скиловете да са ти отляво не видях други предимства, а и разбрах че това за 200 каст и т.н. може да се добави отделно => за което баннват. Но въпросната снимка на x-treme изчезна и не мога да докажа нищо :) Кервана си върви, кучетата си лаят. Тука настана пълна анархия.
Поздрави NotAvailable :)
X-treme
Full Member
Full Member

Леко да съм репортнал някой и на лога ми да е имало такова нещо, само леко :cool: (Забравих да ти кажа, чеист бан!)
Shlosera1
Newbie
Newbie

Е какво леко... всички играете с лефт клик мод, а сега правите стойки... звучи ми смешно.. X-treme мерси, ще пия една бира и за теб, парт-а все още не е banned, за това смалявам радостта ти на 50% ;) Весо сигурен съм, че беше ти и те търсих тогава понеже цъкахме вързано, и след като поисках скрийнове видях това night light mode, за това те попитах да не е нещо нередно, и ти каза, че ако е без допълнителни модове няма проблем!
BadBoyatNight
Newbie
Newbie

[@4585 wrote: t_id=8520 msg_id=75563 date=1339605575]Леко да съм репортнал някой и на лога ми да е имало такова нещо, само леко :cool: (Забравих да ти кажа, чеист бан!)
Аз на теб ли да вярвам или на очите си :)
Много пъти си показвал, че си "над закона" и от там ми стана ясно, че няма кой админ да те банне, ако ще и да направиш клип с какви добавки си и т.н. ;)
А за лайт мода, половината неща изброени в него са пълни глупости, другата половина може да си ги оправиш от мап хака :) И то какво остана? Един лефт клик :)
intelecta
Full Member
Full Member

[@6186 wrote: t_id=8520 msg_id=75562 date=1339603010]
[@6199 wrote: t_id=8520 msg_id=75516 date=1339508988]Лично UmreliqPes питах и това беше преди време бях с акаунт *Shlosera, както и да е, защо да е хак след като не дава никакви повече предимства от мапхак? Какво следва сега?
И какви предимства са това уважаеми господин админ. Яд ме е че разбирача в сървъра (X-treme) беше пуснал бан рекуест за някой и на негвоя лог също пишеше night light mode, точно тогава се допитах за тоя мод от други хора, и освен скиловете да са ти отляво не видях други предимства, а и разбрах че това за 200 каст и т.н. може да се добави отделно => за което баннват. Но въпросната снимка на x-treme изчезна и не мога да докажа нищо :) Кервана си върви, кучетата си лаят. Тука настана пълна анархия.
Поздрави NotAvailable :)
и как се сети чак ся че е имало "такова екстра" хахахаха
Shlosera1
Newbie
Newbie

Абе интересения г-н X-treme, на предната страница от темата имаш пост, с който доказваш лефт клик мод, а да не говориме колко смешно постави SuperiorChuk пред "властта", първо се ебаваш с него убиваш го 20 пъти, които тея 20 пъти присъстват в снимките и след това ?! Вие сте по - смешни от тройната коалиция бе.. или не, всъшност те се извъдиха страшни икономисти и завъртяха страшни далавери, а Вие сте само смешни ?!? (не го поставям под въпрос, просто се чудя дали имате да кажете нещо)
X-treme
Full Member
Full Member

BadBoyatNight, далече си от истина, че се радвам. Нямам нищо общо с този бан, освен че изкоментирах в бан рекуеста. Shlosera1, колкото до тебе на снимките да си забелязал, че там където аз съм го убивал е но рлз, а той където ме убива дуелз? Явно не щом пишеш. И все пак много ми е интересно и искам да видя къде има скреенове, където съм бил с същото нещо? (Night light mode)

П.П. Също така си далеч и от това, че няма кой админ да ме банне и правилата не важат за мен. Постарай се поне в следващия ти пост да няма пак някое съчинение!
BadBoyatNight
Newbie
Newbie

Съчинения няма ти казах, просто я няма снимката вече :)
А защо не каза нищо за лефт клик мода?
Виждал съм те пред админ как влизаш убиваш 4-5 човека без го, обираш и парите и си лафите с админа ... :)
X-treme
Full Member
Full Member

Имало е снимка, но сега я нама как става тоя номер? За лефт клик мода какво да ти кажа? Позволен е има го даже в сайта, но това твоето е далеч от лефт клик мод. Ето ти линк http://pubftp.dreaming-bg.com/Misc/

Да не кажеш, че нищо не казвам. А за последното скрийн нещо, за да докажеш нещо? Май отново нямаш. Пишеш май колкото да си начешаш езика, без никакви доказателства.
BadBoyatNight
Newbie
Newbie

А моя мод да не би да има нещо друго освен лефт клик ?
Ако искат админите ще им пусна тайм вюер да видят и да се убедят?
А за снимката не искам да коментирам, това че се имаш с админите не е мой проблем, нали?
За ситуацията в играта пак нищо не казваш, админите мълчат. Успех на всички :]