DBoard

Всички въпроси касаещи сайта/форума.
DarkKiss
Administrator
Administrator

[@2868 wrote: t_id=10334 msg_id=79026 date=1350400702]http://prikachi.com/images/829/5384829H.jpg
Какъвто и фон да сложа е пълна скръб, виждат се само някакви изрезки.

Какво е това модериране горе в дясно което не работи?
По фона ще поработя малко по-късно.
По-рано днес почти изцяло промених модула, който определя потребителските групи с какви права разполагат. Модерирането е резултат от малък пропуск от моя страна. Изчистих го, благодаря за report-а.
[@3833 wrote: t_id=10334 msg_id=79027 date=1350401043]/off

Извинявам се понеже не е по темата но може ли някой да ме напъти от къде мога да си напиша подписа или по точно това което е след всеки мой коментар (просто мисля че това означава подпис) извинявам се пак и приятен ден :)
Когато отвориш профила си, имаш поле с "Подпис" - от там се редактира.

Edit: (16.10.2012, 22:54:49)
--------------------------------------------------
Промених малко профилните страници, за да се вижда по-добре фона при преглед.
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Някъде се изгубиха аватарите на потребителите?
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
DarkKiss
Administrator
Administrator

[@7111 wrote: t_id=10334 msg_id=79039 date=1350453447]Някъде се изгубиха аватарите на потребителите?
Готово. Thanks;)
DarkKiss
Administrator
Administrator

Към личните съобщения е добавено поле, което известява подателя на съобщението дали е било прочетено от получателя.
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Форума е страхотен добра работа :cool:
dns_divak
Jr. Member
Jr. Member

Да, Страхотен е форума и на мен ми допада...
А DarkKiss Форумните ацц-та от предния форум изтрити ли са, защото не мога да вляза с аццто от преди ... ? :(
Сополът ти е каталог на дрогата !
DarkKiss
Administrator
Administrator

Не, всичко е запазено и прехвърлено. Ако не можеш да влезеш, опитай с забравена парола да вземеш нова.

Радвам се, че ви харесва форума :) Ако има нещо друго, което да ви липсва, свиркайте да го добавяме :) Ако сте видели някоя готина функциика някъде или нещо друго.. :)
dns_divak
Jr. Member
Jr. Member

DarkKiss wrote:Не, всичко е запазено и прехвърлено. Ако не можеш да влезеш, опитай с забравена парола да вземеш нова.

Проблема е там че този емайл е стар и съм забравил и неговата парола... има ли начин да сменя емайла.... :(
Извинявам се за ненужния спам
Сополът ти е каталог на дрогата !
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Искам да попитам как мога да си видя всичките публикации/мения и теми създадени от мен, в момента мисля че ми показва само последните 5мнения.
DarkKiss
Administrator
Administrator

[@3833 wrote: t_id=10334 msg_id=79049 date=1350486462]Не, всичко е запазено и прехвърлено. Ако не можеш да влезеш, опитай с забравена парола да вземеш нова.

Проблема е там че този емайл е стар и съм забравил и неговата парола... има ли начин да сменя емайла.... :(
Извинявам се за ненужния спам
Трябва или парола или E-Mail. Щом няма нито едното от двете, няма и акаунт :)

Edit: (18.10.2012, 01:45:27)
[@3508 wrote: t_id=10334 msg_id=79050 date=1350489408]Искам да попитам как мога да си видя всичките публикации/мения и теми създадени от мен, в момента мисля че ми показва само последните 5мнения.
До преди малко не можеше. Току що пуснах такава опция. Когато преглеждаш профила си, в ляво в менюто се намира.
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Благодаря стана перфектно.
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Предлагам рестрикция за новите потребители - да не могат да пишат на латиница, а останлите да имат това право и да го ползват само по необходимост!
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
DarkKiss
Administrator
Administrator

[@2868 wrote: t_id=10334 msg_id=79110 date=1350926262]Предлагам рестрикция за новите потребители - да не могат да пишат на латиница, а останлите да имат това право и да го ползват само по необходимост!
Не ми допада особено като идея, но ми подсказа друго - може да го направим базирано на % предупреждение. Ако потребителя има 0 Warn, да пропуска ограничението. Ако има повече, влиза в правилото.

Edit: (01.11.2012, 16:29:07)
Въведох и малка промяна в личните съобщения. При отваряне на кореспонденцията с даден потребител сортирането на съобщенията вече е във низходящ ред.
xkp
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Имам един въпрос, работи ли функцията [Mark all forums Read / Mark Forum Read] понеже никъде не я виждам и се налага на ръка да преглеждам всяка една тема.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Все още не. Има я налична, но няма изградена функционалност. Когато имам повече време ще я пусна и нея.
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако може да се ресне темата за " скивай какво изкарах" и тая за цените, след рестарта, да няма обърквания. Също така и ако може там за търговията да се разчисти.
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
DarkKiss
Administrator
Administrator

dyxless wrote:Ако може да се ресне темата за " скивай какво изкарах" и тая за цените, след рестарта, да няма обърквания. Също така и ако може там за търговията да се разчисти.
Ще го направим.
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Оценка на постовете /*мотивирана, да се измисли някаква форма колкото за едно две изречения/ +/-1 след което печелиш карма и при определен брой ставаш автоматично модератор и в последствие било то администратор, а не както е сега паднали от Марс 15-18годинишни пиклиовци които хал хабер си нямат.

п.с. голяма част от съфорумците ще харесат моето предложение, защото те ще имат своето право на избор.
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
DarkKiss
Administrator
Administrator

RootsRagga wrote:Оценка на постовете /*мотивирана, да се измисли някаква форма колкото за едно две изречения/ +/-1 след което печелиш карма и при определен брой ставаш автоматично модератор и в последствие било то администратор, а не както е сега паднали от Марс 15-18годинишни пиклиовци които хал хабер си нямат.

п.с. голяма част от съфорумците ще харесат моето предложение, защото те ще имат своето право на избор.
Добавена е възможност за оценка на коментарите, но на базата на потребителски оценки да се определя колектива, който да ръководи форума/сървъра няма как да се случи. Оценките на коментарите ще бъдат взимани под внимание при избора ни, но няма да бъдат решаващи.

Въпреки това, предложението е хубаво - благодаря.
DarkKiss
Administrator
Administrator

От доста време забелязвах проблем с визуализацията на емотиконите, който ме дразнеше невероятно много.
Става въпрос за бъга, при който дори и да цитирате нещо, ако форума открие съвпадение на ":)" например, директно го преобразува като емотикона. Най-накрая ми остана малко повече време и го поправих. Функцията в момента е доста по-интелигентна и би трябвало да успява да разграничава емотиконите от чистия текст :)

За нагледен пример може да ползвате този коментар. Когато ":)" е в кавички не го образува като картинка, докато без кавичките го прави.