Имам няколко идейки

Всички въпроси касаещи сайта/форума.
KarlS0n
Newbie
Newbie

Здравейте аз съм чисто нов потребител.Играя В европа.
Според мен трейд форума трябва да се раздели на там ваше сървари европа Us east US west и един класик.За да може аз играя примерно в европа и да размена итемси за фг и т.н.Според мен няма да е лоши на всяко написана мнение в форума потребителя да получава фг(3фг примерно както в д2евил 0.3фг пр.) .Също може да направите като за начало нещо като магазин.Да продавате итемси за фг и фг за итемси и т.н.И попринцип много ми харесва идеята за фг.Можеби само бг такъф сайт няма.Нз според мен така стоят нещата.Може да давате на най стъбилните users trustet tag.И медиатори за trades.
Gl & HF
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

KarlS0n wrote:Здравейте аз съм чисто нов потребител.Играя В европа.
Според мен трейд форума трябва да се раздели на там ваше сървари европа Us east US west и един класик.За да може аз играя примерно в европа и да размена итемси за фг и т.н.Според мен няма да е лоши на всяко написана мнение в форума потребителя да получава фг(3фг примерно както в д2евил 0.3фг пр.) .Също може да направите като за начало нещо като магазин.Да продавате итемси за фг и фг за итемси и т.н.И попринцип много ми харесва идеята за фг.Можеби само бг такъф сайт няма.Нз според мен така стоят нещата.Може да давате на най стъбилните users trustet tag.И медиатори за trades.
Gl & HF
Здравей,

На мен специално идеята да се дава FG за написано мнение ми допада (в стария форум беше направено). Мисля, че може да се въведе отново, но ще го обсъдим по-късно

По същество..
В сървъра има 2 Realm-а. Единия е изцяло насочен към PvP, а другия "тунингован" 1.11b..
Item <> FG за PvP царството няма как да стане, защото всеки един предмет се намира елементарно. В Ultimate е вариант да се въведе, но като цяло администрацията е твърдо против добавянето на предмети чрез hero editor, т.е. самите играчи трябва да наложат FG като разменна монета в сървъра, това админите не могат да го направят..
Смятам, че това което трябва да бъде направено от наша страна е направено вече.

ПП. Ако може да ми разясниш "trustet tag" и "медитатори", защото не съм особенно запознат
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Той има на предвид, да се въведе същатата система като тази на d2jsp.org. Според мен, може да стане, но ще трябват доста усилия и време.