Въпрос за сайта?

Всички въпроси касаещи сайта/форума.
madekb
Newbie
Newbie

Бихте ли ми казали аз как мога да си направя подобен сайт като този.. Този е доста добър и искам да плащам колкото се може по малко пари за сайт и чрез смс да плащам всеки месец, а не чрез банков път или други подобия за плащане!! Само и единствено със смс ? Някой би ли ми обяснил подробно.. Разглеждал съм сайтовете host.bg и icn.bg... Благодаря предварително!
paladino
Newbie
Newbie

за да си направиш подобен саит то ти трябва да познаваш следните езици:
php html javascript а относно хостинга има две хостинг команпий предлагащи заплащане с смс .

ппс:немисля че тук е мястото за подобен род въпроси има си определени форуми за тази цел.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Начина, по който пишеш - олицетворява това, че май хал-хабер си нямаш от сайтове. Пък и това плащане чрез СМС, кой ли знае какво ще получиш за един СМС...
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
DarkKiss
Administrator
Administrator

paladino wrote:за да си направиш подобен саит то ти трябва да познаваш следните езици:
php html javascript а относно хостинга има две хостинг команпий предлагащи заплащане с смс .

ппс:немисля че тук е мястото за подобен род въпроси има си определени форуми за тази цел.
Не е задължително. Има достатъчно open source платформи из нета, които могат да се пригодят за почти всяка цел да се необходими особени познания в областта на програмирането, като същевременно за малък и средно голям проект са чудесни.
За администрацията на CMS като Joomla например, не е необходима бог знае каква техническа грамотност. Предимствата на това сам да си пишеш софтуера са неоспорими, но за тези които не могат, това е перфектна алтернатива.