Одобрение.. ?

Всички въпроси касаещи сайта/форума.
galen
Newbie
Newbie

Защо вече като направя ацц, и трябва да чакам админ да го одобри? тъпо е
DarkKiss
Administrator
Administrator

galen wrote:Защо вече като направя ацц, и трябва да чакам админ да го одобри? тъпо е
По-стриктен контрол над сървъра
Двата акаунта, които си регистрирал са активни вече.
Ad1dAs40
Jr. Member
Jr. Member

И според мен не е хубаво това с одобренията на ацц-тата, аз вече чакам 1 час за 1 ацц ...
Ad1dAs40
Jr. Member
Jr. Member

Вече чакам 5 часа някой админ да ми одобри ацц-то... това наистина е тъпо и фр-то чака 1 ацц да почва да играе а вместо цял ден да играе той чака за ацц-то ...
DarkKiss
Administrator
Administrator

Ad1dAs40 wrote:Вече чакам 5 часа някой админ да ми одобри ацц-то... това наистина е тъпо и фр-то чака 1 ацц да почва да играе а вместо цял ден да играе той чака за ацц-то ...
На мен също не ми харесва, но няма друг начин. Алтернативата е бан за няколко големи провайдъра, което ще доведе до спад на потребителите с поне 50% (включително админ).

Двата регистрирани акаунти от IP-то от което пишете са одобрени. Ако въпросното фр е с динамично IP, нека ми изпрати на ЛС акаунта, който иска да регистрира и ще му го оправя.
Ad1dAs40
Jr. Member
Jr. Member

DarkKiss wrote:На мен също не ми харесва, но няма друг начин. Алтернативата е бан за няколко големи провайдъра, което ще доведе до спад на потребителите с поне 50% (включително админ).

Двата регистрирани акаунти от IP-то от което пишете са одобрени. Ако въпросното фр е с динамично IP, нека ми изпрати на ЛС акаунта, който иска да регистрира и ще му го оправя.
И той е с реално Ip, благодаря за одобрението на ацц-тата