Цената на предметите

Всички въпроси касаещи сайта/форума.
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Такааааа значи имам идеика да се направи под форум за ценичките на итемса във сървара защото съм сигорен че доста от хората включително и аз незнаем цените и може добре да се прецакаме.И ако може папи или мазо да направят 1 такъв под форум за да се съветваме и обсъждаме цените съм сигурен че юсарите ще са доволни
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Xercata wrote:Такааааа значи имам идеика да се направи под форум за ценичките на итемса във сървара защото съм сигорен че доста от хората включително и аз незнаем цените и може добре да се прецакаме.И ако може папи или мазо да направят 1 такъв под форум за да се съветваме и обсъждаме цените съм сигурен че юсарите ще са доволни
За мен теми с подобен характер не остават актуални повече от месец,колкото повече хора идват толкова повече премети се вадят/правят и цените падат.
Така,че за мен подобна тема е излишна освен ако перодично не се подновява спрямо тенденциите.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Вчера получих ЛС от Darkman точно с предложение тази тема да се направи важна, за да не се повтарям ще копирам това което му отговорих и на него.
topic1815.html

Според мен би било добре да бъде означено като важна тема,касаеща всички.Искам само да се допитам до твоето мнение.
Никога цените не могат да бъдат с 100% точни. Винаги ще има две мнения по въпроса, някой ще иска повече, някой по-малко
Не става въпрос само за играта, така е на всякъде където има търговия. Все едно някъде да е казано "КИЛО ДОМАТИ СТРУВА ТОЧНО 2 ЛЕВА!" Е да, ама не, все ще има някой, който да иска 1.50, за да може да ги продаде по-бързо, друг пък ще иска 2.50, защото е алчен и така..

Мисълта ми е, че дори и да има такава тема никога информацията в нея няма да бъде 100% точна.
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Не съм казвал да е точна а точно това за да се обсъдят самите цени и като някой попита да получи 2-3 мнения и след това да може да прецени на колко да го продаде цените разбира се че немогат да бъдат 100% но би трябвало да има тема в която да се запитваме за цени и да ги обсъждаме
DarkKiss
Administrator
Administrator

Xercata wrote:Не съм казвал да е точна а точно това за да се обсъдят самите цени и като някой попита да получи 2-3 мнения и след това да може да прецени на колко да го продаде цените разбира се че немогат да бъдат 100% но би трябвало да има тема в която да се запитваме за цени и да ги обсъждаме
Нямам нищо против, трябва ти предмет и не знаеш колко струва, ами направи си тема и питай, така съм съгласен, но да има такава в която да се пише Shako струва еди колко си лично аз съм против.
Xercata
Jr. Member
Jr. Member

Просто искам темата да е от важните там до мф то и всеки който иска да пита да драска там според мен ще е по подредено и по изрядно
DarkKiss
Administrator
Administrator

OK, направи я темата и ми дай линк в скайп да я прикача към важните, тази я затварям.