Проблеми със сайта

Всички въпроси касаещи сайта/форума.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Уважаеми потребители,

Преди около 5 минути беше качен на хоста новия ни сайт. Искренно се надявам да ви хареса
Отварям темата, за да можете да споделите ако сте намерили някой бъг, за да се оправи.

Функциите Забравена парола и реклама за момента не са достъпни, по тях се работа в момента и ще се пуснат в най-скоро време.
evil-force
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Функцията забравена парола вече е активна.

Системата е максимално опростена, ще обясня как точно да си смените паролата в няколко стъпки:

1 - Трябва да знаете точно с кой мейл адрес е регистриран акаунта, за който ще изисквате нова парола.
2 - В формата разположена на адрес app.php/pvpgn/accountslist въвеждатe името на акаунта и точния мейл адрес.
3 - При правилно направена заявка ще Ви изпратим писмо съдържащо линк за активация. Обикновенно пристига веднага, но е в рамките на допустимото да се забави с 10-15 минути.
4 - След като отворите линка, който се съдържа в получения мейл, трябва да въведете нова парола за акаунта.
5 - След като въведете новата парола, тя се обновява веднага в база данните и ще трябва единствено да изчакате сървъра да обнови записите си. Обикновенно става веднага, но е в рамките на допустимото да се забави до 5-10 минути.

Забележка: Можете да заявите само веднъж нова парола за акаунт в рамките на 1 час, т.е. ако пуснете заявка за нова парола за account1, следващия път когато ще можете да пуснете заявка за същия акаунт е след 1 час.

Забележка2: Активационния линк, който Ви се изпраща на мейла е с валидност 24 часа, т.е. ако не го използвате в рамките до 24 часа след подаването на заявката, линка става невалиден и ще трябва попълване на формата повторно.

В много сайтове с опция за забравена парола съм виждал потребители нарочно да изискват нова парола за чужд акаунт само и само да бъде сменена и истинските собственици не могат да се логнат с него, защото първо трябва да се логнат в мейла си, да видят сегашната си парола и чак тогава да си я сменят, камоли пък ако заявката е пусната повече от веднъж. Забележете, че тук това няма как да стане, след като заявите смяна на паролата, първо трябва да кликнете на линка, който ще получите на мейла си преди паролата да бъде променена, освен това линка е с валидност 24 часа. Иначе казано дори и на всеки 1 час трето лице да пуска заявка за Вашия акаунт ще можете да влизате в сървъра без никакъв проблем, тъй като паролата Ви няма да се променя
DarkKiss
Administrator
Administrator

Временно се спират функциите Регистрация и Забравена парола за преконфигурация. По всяка вероятност до края на деня ще бъдат активни отново, като за краен срок определяме 21.11.09 (утре).
DarkKiss
Administrator
Administrator

Функцията Регистрация вече е активна. Проблеми поне за момента не се наблюдават. Ако забележите бъг, моля да ни информирате в темата, чрез нашата контакт форма или на e-mail адрес [email protected].

Работата по системата за забравена парола продължава.

Edit: Системата за забравена парола също е активна вече.
Datee1
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Системата за забравена парола не работи (зарежда ми вече 30ми.) и където пише Forum Statistic има грешка
Общ Брой Членове: 1630
Обш Брой Публикации: 7660
Общ Брой Теми: 718
Общ Брой Категории: 3
Общ Брой Раздели: 23
asd
Lord
Newbie
Newbie

Здравей те ! Незнам дали тук е правилната секция до която трябаше да пиша...
Имам проблем със сърварът ви Може те ли да ми помогнете ? :secret: :secret: Благодаря ! Предварително на този който ми пи6е !И извинете повторно !
root
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Datee1 wrote: Системата за забравена парола не работи (зарежда ми вече 30ми.)
Тази за сървъра или тази за форума?
Lord wrote: Здравей те ! Незнам дали тук е правилната секция до която трябаше да пиша...
Имам проблем със сърварът ви Може те ли да ми помогнете ? :secret: :secret: Благодаря ! Предварително на този който ми пи6е !И извинете повторно !
Какъв е проблема?
bEbo
Newbie
Newbie

Здравейте! При няколкократни опита да се регистрирам във форума, имах проблеми при Визуалното потвърждение. Около 10 пъти давах refresh на страницата и не ми зареди буквите, които трябва да напиша. Показваше ми само първата, другите липсваха. Помислих си - Дали не е от браузъра ми?(google chrome ползвам и съм имал проблем в друг сайт, макар и не от такъв вид) но... уви не е от това, защото пробвах с друг браузър - същия проблем. Може причината да е била в мен, поради факта, че не виждам друг да се е оплакал от подобно нещо. :) И да.. знам, че има аудио звук, който ти продиктува буквите една по една, но ми стана чудно, защо не ми излязоха буквичките и затова реших да пиша \(
Dragoq
Newbie
Newbie

Здравейте.Има проблем със сайта.Опитвам се да влезна в него,а ме прехварля в форума.Как ли е опитах...не става и не става
FeHoMeH;[
Full Member
Full Member

При всички е така.Скоро би трябвало да оправят началната страница :)
Godes
Newbie
Newbie

Може да влезнете като напишете www.dreaming-bg.com а не само dreaming-bg.com при мен така става
Dragoq
Newbie
Newbie

Така става но след това каквото и да натиснеш те връща в форума :(
Dragoq
Newbie
Newbie

Проблема със сайта все още ли е при всички?
ShaShnAt
Newbie
Newbie

извинявам се знам че тука е не е мястото на въпроса ама ако ми кажете къде мога да си направя регистрация за нов акаунт за да мога да играя ще съм ви много благодарен
KaHa5uC
Newbie
Newbie

Вички линкове дето сте ги дали за регистрация като ги цъкна и ми излиза главната страница на форума ??? Къде мога да си направя регистрация за играта ?
Dragoq
Newbie
Newbie

Още ли не е оправен проблема със сайта?пуснете го за 1-2 часа поне да си направим акаунти,много хора чакаме.Поне за малко го пуснете да се регнем,а после го правете.
zalman1
Newbie
Newbie

http://sc.dreaming-bg.com/page:register
Ето.От тук си направи акаунт.

:like_linux:
ShaShnAt
Newbie
Newbie

zalman1 wrote: http://sc.dreaming-bg.com/page:register
Ето.От тук си направи акаунт.

:like_linux:
Мерси много за линкчето :)
DarkKiss
Administrator
Administrator

Регистрация - http://d2.dreaming-bg.com/register/
Забравена парола - http://d2.dreaming-bg.com/forgot/

Докато не пуснем сайта в действие, можете да използвате тези линкове.
GyRbAkA
Newbie
Newbie

А за промяна на парола?