Предложение

Всички въпроси касаещи сайта/форума.
stopped
Newbie
Newbie

Добър вечер ! Забелязах новия дизайн на форума и се радвам, че сте си поиграли да го направите, но ми се струва че стария вариант беше по-добър, а и всички си бяхме свикнали с него и сичко беше 6. Лично според мен черния цвят на фона не е никак подходящ, а и днес като четох една от темите след няма и 10 минути много ме заболяха очите и си мисля, че е точно заради черния фон ... Ще се радвам ако върнете стария дизайн или поне да смените цвета на фона. :mda:

Поздрави
drek
Full Member
Full Member

И аз съм на мнение , че черният цвят привлича очите и би било добре в потребителския панел да се сложи функция да си избираме дизаина на форума (Цветовата гама "ако разбирасе е възможно).
DarkKiss
Administrator
Administrator

То и сега си има такава опция - няма проблем да изберете друга тема, ако тази не ви допада.

1. Избирате "Редактирай профила".
2. Избирате "Промени профила".
3. От падащото меню избирате "Настройки Изглед и Подредба".
4. Намирате къде пише "Текуща графична среда" - от там избирате "Промени" и правите избор каква тема желаете да използвате.

Старата тема е "SMF Default Theme - Core".
drek
Full Member
Full Member

Мерси много за бързия отговор.Уж прегледах настроиките преди да пиша поста , но явно съм го пропуснал. :)
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

При мене проблема е следния, както го описва ДаркКисс, нямам такава опция в подменюто :) на Изглед и Подредба :) ако можете автоматично да ми върнете стария вид.. с бялото и синьото ще съм ви благодарен :)
Jab4y
Full Member
Full Member

На мен също не ми го изкарва това "Текуща графична среда" ако може да го оправите искам да разгледам темите :)

// Много харесвам комбинацията от черно и жълото но просто искам да разгледам и другите :)
DarkKiss
Administrator
Administrator

В момента вече би трябвало да го виждате.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Мен пък си ми харесва, само са малко дървени иконките ( ангелчето и ненормални сте ).И малко ранговете са дървени. :)
Dani_93
Newbie
Newbie

Аз не намирам откаде мога да си го сменя цвета както аз искам !? :(
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Тази опция я имаше, докато сайтът беше със стария си дизаин. В момента няма такава опция.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.