Развитие

Sorceress е специализирана в използването на elemental магии, като те се делят на 3 категории: cold, lightning и fire. Притежава сериозна мощ и нанася тежки щети, които обаче изискват много mana. В меле битка като цяло се представя слабо, но би могла да се противопостави и на най-добрите в тази област, стига да разполага с подходящо облекло и умения.

b1ck0
Newbie
Newbie

Здравейте,
явно е че не разбирам от Диабло колкото вас, пък и не съм играл откакто версията беше 1.09b. Имам няколко въпроса за развитието. Виждам че предлагате няколко варианта за развитие, но предимно PvP. Преди 2-3 дни си регистрирах акаунт (че ми се преигра отново), гледам skills и забелязвам че магиите са "леко" променени ... Как трябва да си развия вещицата че да мога да мина Normal+Nightmare+Hell без да имам известни проблеми. Благодарен съм на един player, който ми хвърли няколко предмета (иначе сигурно вече да съм си изтрил героя)!\

Благодаря предварително
loshia
Jr. Member
Jr. Member

зависи ако е на дреаминг лесно се преква ..

ако е на класика по добре си направи близз

скиллс

blizzard - max
glacial spike - max
ice bolt - max
ice blast - max
cold mastery max
telekines - 1
teleport 1
energy shield - 1
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

Според мен енерги шиелд не ти трябва, особено за първи герой. Щит трябва да си дигнеш 100 %
b1ck0
Newbie
Newbie

На класика е ... само че трудно да се бият животните, като си малък левел и като си на Cold Skills ... Аз почнах на FIRE, но така като гледам ще е една доста трудна игра А винаги мога да си направя нов герой ...
Sobiesk1
Jr. Member
Jr. Member

как се казваш в играта мога 1 тал армор да ти дам и шако разбирасе и други работи за рънерка ...