PvP Fire sors

Sorceress е специализирана в използването на elemental магии, като те се делят на 3 категории: cold, lightning и fire. Притежава сериозна мощ и нанася тежки щети, които обаче изискват много mana. В меле битка като цяло се представя слабо, но би могла да се противопостави и на най-добрите в тази област, стига да разполага с подходящо облекло и умения.

Ad1dAs40
Jr. Member
Jr. Member

I.Статс
Strenght: 156 за Spirit
Dexterity:0
Vitality:110-120 чисто
Energy:Останалото

II.Скилс
Fire Bolt, Fire Ball, Meteor, Fire Mastery:80
Telekineza:Останалото (На 95lvl стават 16 точки)
Frozen Armor:1 Warmth:1
Inferno, Blaze, Fire Wall: 3
Charged Bolt, Lightning, Chain Lightning, Teleport, Energy Shield: 5

III.Eкипировка
Шлем: Shako (140-141 def) + Jewel 15 All Resists + (4-9)Str
Броня: COH (Archon Plate)
Колан: Spiderweb Sash (110+ Enh defens)
Оръжие: Hoto (38-40 All Resists)
Ръкавици: Magefist (Upg)
Ботуши: Sandstorm Trek - 15 str, 15 vit
Щит: Spirit (Monarch) - 112 mana
Амулет: Mara's (28-30 All Resists)
Рингове: 2 Soj
Втора Ръка: CТА */6/* + Spirit (Eth Monarch)

Чарми:
9 Fire Skillers с 20+ life
1 Fire Skiller с 12% FHR
9 смал чарми с 18-20 life + 15-17 мана
1 anihilius charm - 20 Stats/15+ All Resists

Героят е Идиален за Дуели срещу абсолютно всички герои. Има добра комбинация между количеството Life(2k+) и Mana(3k+) и стабилен Damage(22k). Хваща предпоследния 105 % Fcr Фрейм (Дори и с Минимален 25% fcr Spirit) и има над 86% Fhr. Резистите му са максимални, дори има и 30-40 Stack Resists.
X-treme
Full Member
Full Member

Нищо лично,но е малко виталитито. :rolleyes:
dr0m
Hero Member
Hero Member

Не разбирайте погрешно билда, пича е искал да каже, 156 стр да докарате, а не да вдигнете със статс :).
scream_bg
Newbie
Newbie

със същите предмети (само дето съм с фростки за мана), на същия билд 90 левел с след като се бо имам 1700 лайф и 2670 мана.. имай предвид,че съм с аникс 18статс, а инвентара ми е фс-та 24,31,33,35,37,38,40... как ги докара до 2к+ лайф и 3к+ мана? Статса ми е същия, даже 150 вита чист и другото на енерджи.. що така? :mda:
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

scream_bg wrote: със същите предмети (само дето съм с фростки за мана), на същия билд 90 левел с след като се бо имам 1700 лайф и 2670 мана.. имай предвид,че съм с аникс 18статс, а инвентара ми е фс-та 24,31,33,35,37,38,40... как ги докара до 2к+ лайф и 3к+ мана? Статса ми е същия, даже 150 вита чист и другото на енерджи.. що така? :mda:
Има как Fire sorc да се докара до 2300/3200 живот/мана (или близки до тези числа \) )
....
scream_bg
Newbie
Newbie

TheExorcist™ wrote: Има как Fire sorc да се докара до 2300/3200 живот/мана (или близки до тези числа \) )
Добре де, ама как да стане тоя номер :) имам си и 20-ки и всичко както трябва, ама уви.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

scream_bg wrote: Добре де, ама как да стане тоя номер :) имам си и 20-ки и всичко както трябва, ама уви.
Ако не следваш copy/paste билдовете които са винаги едни и същи....ще намериш начин. Съжалявам че не мога да намеря снимки на моята преди рестарта. Сорсата с енигма ...колко й се смеехааа....хахахаха
....
bluerainn
Newbie
Newbie

[quote="[@5618] t_id=281 msg_id=71568 date=1329320985][quote="TheExorcist™""]
Има как Fire sorc да се докара до 2300/3200 живот/мана (или близки до тези числа \) )
[/quote]

Добре де, ама как да стане тоя номер :) имам си и 20-ки и всичко както трябва, ама уви.
[/quote]

няма как да стане пич, билда е пресметнат грешно просто, и аз невярвам това да е така, вече съм проверявал със боне некро, в билда се очаква да стане с 4к+ лайф но това е просто невъзможно, питал съм и други некровци който всъщност бяха инвентар 40-ки, пак 3,6к лайф вадят...
опитвал сам се да го смятам и грешката им идва от там че като смятат процента лайф и мана който дава цта-то смятат лайф-ът който има сорката с пълно облекло, а то не действа така. + % към лайф мана се смята само от статовете цъкнати на тях, чармове с лайф или мана и куестите от 3-ти акт които дават по 20 лифе. като събереш вскичко това и го сметнеш по процента който ти дава цта-то и тогава добавиш лайф и мана който се получават от итеми ше ти излезне точният лайф който може да има сорката. а това което те правят е че смятам лайфа на сорката който примерно е 1,2к и го умножават по процента на цта-то и затова получават тези резултати. аз сам питал и в игри хората с ф сорки със същият билд и те твърдят че имат 2к лайф и 3к мана, но предполагам го казват защото от билдовете всички знаят (дори да не са имали опит) че такава сорка с такав билд и такива итеми трябва да има толкова лайф и мана, и затова и те казват че имат толкова въпреки че най-вероятно нямат, колкото да не ги критикуват. ако някой може да докаже че този билд с тези итеми могат наистина да докарат до толкова лайф и мана, нека направят видео или скрийнове и да го покажат, но се съмнявам че ще има кой да го направи просто защото това не е така. иначе ще се радвам да ме упроваргаят, в такъв случай почвам да събирам за ф сорка :)