Stack-ване на аури?

Sorceress е специализирана в използването на elemental магии, като те се делят на 3 категории: cold, lightning и fire. Притежава сериозна мощ и нанася тежки щети, които обаче изискват много mana. В меле битка като цяло се представя слабо, но би могла да се противопостави и на най-добрите в тази област, стига да разполага с подходящо облекло и умения.

Zeus
Newbie
Newbie

Искам да попитам, може ли да се стакват аури?
В този случай - Armor - Dragon, Shield - Dragon, Weapon - hand of justice или казано 44 левел holy fire аура.
Кажете може ли и дали е разрешено?

Благодаря предварително
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

aura glitch е забранен само на дуел.
Zeus
Newbie
Newbie

мерси за бързия отговор
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Извинявам се но как по-точно се стакват аурите ? Аз знам че е някакъв бъг с които аурата прави ужасен дмг. и в предишния сървар в които играх си бъгваха дрийм каската на мерковете но вапроса ми е как става или по-точно как най-лесно става защото до колкото знам става с постоянно слагане и сваляне на дадения предмет...
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Всеки, който му отговори на въпроса, ще получи директен бан от форума и сървъра.
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

maz0 wrote: Всеки, който му отговори на въпроса, ще получи директен бан от форума и сървъра.

Абе братле аз питам информативно ... в дреаминг мод-а има ли защо да бъгвам аурата при положение че няма нужда да се ръни нито да се бие за левел пак за дуели постоянно има админ и веднага ще се каже ...
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

При стакването на аурите се изпращат голямо количество пакети към съвръра и се товари повече. За това няма да позволим разпространението на начина за стакване.
chicho_mitko
Newbie
Newbie

Тогава по-добре изтрийте и темата понеже всеки може да погледне в гуугъл : )