трябва ми помощ за развитие на сорс за баал бот

Sorceress е специализирана в използването на elemental магии, като те се делят на 3 категории: cold, lightning и fire. Притежава сериозна мощ и нанася тежки щети, които обаче изискват много mana. В меле битка като цяло се представя слабо, но би могла да се противопостави и на най-добрите в тази област, стига да разполага с подходящо облекло и умения.

forest_beast
Jr. Member
Jr. Member

Здравейте,ще пускам 3баал бота хамър колд друид и близард сорк.Другите съм ги облякъл остана само сорса.Дайте добра идея как да я облека възможност имам такаче кажете най-добрите итеми и да ги сабирам :D.Трябва ми да е максимално силна да бие яко и да не мре.Благодаря Ви предварително!
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Като за начало по-важно мисля, че ще е да си настроиш бота като хората за да не мре горката.
Чикен, с кои магии да бие, къде да "стъпва" и прочие.
За облекло бих те посъветвал да не гониш кой знае колко щети от магиите.
По-добрият вариант е да не мре но да е мааалко по-бавно бр-то. Та.... Сторм щит с жевел -15 изисквания и резисти и декс. Шако с резисти и декс. Идеята е да имаш колкото се може повече блок и демидж редюс. (фастър хит рековъри също не е за подценяване)
Помощник с инфинити също е добра оферта.
....
crzy
Jr. Member
Jr. Member

20nova
20light mastery
20blizzard
20ice blast
17telekinesis
1frozen armor
1energy shield
1cold mastery
ice bolt-останалите

Hoto,Shako+Eth,Spirit Monarch,2Sorc/10fcr Amu или Mara,Coh,Arach/TGod,Frostburn/Magefist,2xSoj или Soj+10fcr ring,Waterwalk/Crafted Mana Boots,Cta+Spirit switch

Str 156
Dex 0
Vita/Energy - след бо hp трябва да е съвсем малко повече от mana-та. (на моята бяха 2.2k hp/2.1k mp)

Merc: Infinity Tresher/ETH Andy Visage 15ias 30f.res/ETH Elite Armor Treachery
За аура съм тествал prayer,holy freeze и defiance... Най-доволен бях от hf.

Предполагам 0-5% chicken, в зависимост от инвентара.