Незаслужени банове

LineOfLive
Newbie
Newbie

Искам да попитам поради каква причината сум бан защото сега се опитвам да влеза и нестава .Според мен няма причина да съм бан моля ако може да ми махнете бана,мeрси предварително
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ето ти причината и наказанието следователно :) -
post26667.html#p26667 & post26671.html#p26671
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
LineOfLive
Newbie
Newbie

е продавам си итемс и тва ли е забранено ебати ??? аз нелужа хората давам си им итемите неим казвам прати и после бб питаите acc xxxl-team.Невидях някъде в правилата да пише че е забранено да си продам итемите
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1.9. Абсолютно забранено е търсенето/предлагането на предмети/герой/акаунти за реални пари!
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
LineOfLive
Newbie
Newbie

добре но това него знаех.Защото никъде него пишеше това.Извинявам се за което.Няма да правя повече тази грешка.Има ли шанс да ми се махне бана :(
xxxl-team
Newbie
Newbie

наистина момчето не е направил нещо лошо поне според мен и не е знаел :) "мое мнение"
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

LineOfLive wrote: добре но това него знаех.Защото никъде него пишеше това.Извинявам се за което.Няма да правя повече тази грешка.Има ли шанс да ми се махне бана :(
Такива на нас не ни минават...и как така "не го пишеше"?Винаги го е имало написано черно на бяло,и винаги ще го има написано черно на бяло.
....
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

pandev wrote: Еи Мазо на никъв не се правя И """""""""""""""""""""""""НЕЗНАМ ЗА КВО МИ Е БАНА"""" Лек Кво се правите всички на най най най най най еее хора успокойте се малко кви перманентни Банове е ОМФГ бахти сървъта чесно ти преказвам остават ми 5 дена бан и изведнаж Перманентен > Мазо да не би случай но да сам си влязал в Ацц и да сам играл ли кво омфг... ИМАМ БАН и ся е перманентен.Хора правете си сметка за какво става вапрос напваво незнам.Големи админи голяма нещо. И ся знам кво ще стане " ЗНАМ ЧЕ ЩЕ МЕ БАННЕТЕ И ОТ ФОРУМА" Моля ви знам го това ми е прекалено ясно баннете ме от сякаде поне да не се ядосвам. Единия Админ нему се пишело романи тос ми вика да не се правя а Истинската пречина за Банна е ЗАООБИКАЛЯНЕ НА БАН Омфг ..... Банвайте ме да не се ядосвам :@:@ Направо сам болен чесно.
Да си мислил, когато си давал достъп на баннати потребители до сървъра. Ще горите и двамата \)
blajo
Newbie
Newbie

gfury, CrowsZero, Eternity, ScaredFaces-, ScarabHusk, NextPlease, OngBak, PlevenMafia, DeadAngel, ScaredFaces, 0utlawstyl3, dis4steR, SymbianOS, HolyShits, Blocked, outlawstyle, OutlawStyleZ, otherwise, blazho-2

Постоянен бан за неплатен вързак.

А защо имам ЛОК на Всичките .. !? Пък като играя от 2 Ацц-та? До сега чаках да се откл. някой от тях ся пак всичките или ми баннете и локнете ацц-тата с който съм играл вързак .. или ми ги откл. щото не искам да горя с 25 лева зарад няква игра дет я играх 1 месец и кво !?
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Относно изказването ви, ще си позволя да цитирам:
щото не искам да горя с 25 лева зарад няква игра дет я играх 1 месец и кво !?

"Каквото си надробиш, такова ще сърбаш." Щом не можеш да играеш вързак и след това да си плащаш, с което влизаш в разрез с правилата на игра в сървърът ние сме длъжни да ти наложим съответното наказание.
Извадка от тема "Правила за игра в сървъра".
DarkKiss wrote: От този момент, всеки бан ще бъде придружаван с Lock на акаунта за същия период от време.
Надявам се, че съм ти отговорил на въпросите ти.
blajo
Newbie
Newbie

От този момент, всеки бан ще бъде придружаван с Lock на акаунта за същия период от време.
Kaто ще е от този момент си държа да ми се ЪНЛОКНАТ другите акаунти..
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не става само с йедене.Требе и акЪл!!!
....
AmnesiaIbiza
Newbie
Newbie

DarkKiss искам да се оплача от maz0, вчера играх дрийм мода от дома на мойта приятелка там играх единствено Duelz no rlz и имам банн за 5 дни за биене без Go и сега го питам защо немога да си влезна от удома в това ацц b0tt i b0ttt и тои ме банна и удома ... и за какво ... моля ти се направи нещо ... аз незнам в Duel No Rlz да трябва да се бие с Go а и да ти кажа вчера като влязох в Duel No Rlz аз се биех с един пич и то двамата с Go а другите ми налитаха така че искам да направиш нещо и защо maz0 ме банна и удома ??? ип-то от което съм баннат вчера е 88.80.1xx.13x а сега маz0 ме банна удома ип е 88.80.9x.12x тои вика че имам динамично ип нищо такова просто е съвпадение ... на ип-тата ...
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Банът ти е жест, който ти явно не цениш. Ако искаш да ти лепна 30 дена бан и от двете места, да ти заключа всички акаунти завинаги(заобикаляне на бан), само кажи, защото само това чакам. А относно защо имаш бан, нека колегата Infection отговори, след като той е наложил наказанието.
AmnesiaIbiza
Newbie
Newbie

добре приемам бана дето играх вчера но защо ме банна и сега ??? какво съм направил сега ???
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

BehindYou wrote: http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 87970d.jpg
Бои Без Го !
[admin]Баннат.[/admin]
b0tt, b0ttt, Fre6ko [88.80.100.134] 5 дена за бой без "Go".
С какво основание ни държиш сметка ?
AmnesiaIbiza
Newbie
Newbie

Infection за тоя банн не държа сметка ами ония ден питах maz0 защо немога да си влезна в ацц б0тт и б0ттт т0и ми вика баннат си и ме банна и удома без причина ... това искам за знам защо ме банна и удома ??
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По-добре си замълчи и както по горе е споменато
maz0 wrote: Банът ти е жест, който ти явно не цениш. Ако искаш да ти лепна 30 дена бан и от двете места, да ти заключа всички акаунти завинаги(заобикаляне на бан), само кажи, защото само това чакам.
това искам за знам защо ме банна и удома ??
Знам, че не е етично на въпрос да се отговаря с въпрос, но ще ти задам един риторичен въпрос. Един и същи човек ли сте?
AmnesiaIbiza
Newbie
Newbie

Infection герой са такова name - YouCantSeeMe нямам в ацц-то вижте пак !!!!!!!!!!!!
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мисля, че се разбрахме по нататъшното ти оспорване може да ти довлече само отрицателни за теб неща.