Относно командата !killme

Lucian
Jr. Member
Jr. Member

Командата килл ме не работи ?Оказа се че много хора не знаят как да изполват въпросната команда та реших да светна неуките и сега ще споделя моя опит натрупан в следствие на проведени експерименти.
Да кажем че сте конектнати към сървара с 3 акаунта: Hiena1, Hiena2 и Hiena3. Когато да кажем Hiena3 лагне ти влизаш в чата на диаблото с ацц Hiena1 и пишеш !killme по този начин киллваш Hiena2 и Hiena3 => ако Hiena1 ти лагне трябва да го киллнеш с някои от другите 2 акаунта. Какъв е извода - ако ти лагне Hiena2 и киллнеш от Hiena2 няма как да се киллнеш !!!

П.С. В следствие на проведени експерименти също разбрах че ! ако киллнеш малко след като забие почти винаги работи. Ако бота е забил в 10:00 сутринта а ти го киллнеш в 14:00 може би няма да проработи и по добре да изчакаш автоматичния рестарт.
Надявам се да съм бил полезен :)
pacorabanne
Jr. Member
Jr. Member

:)
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Браво, че имаш търпение да пишеш, ако знаеш колко пъти съм го обяснявал преди...
zashto
Lucian
Jr. Member
Jr. Member

Жалко че няма кой да направи темата важна ...
Doping
Sr. Member
Sr. Member

Дано някои админ да се сети.. :secret:
pa3pyxa
Jr. Member
Jr. Member

Много полезна тема. Браво
fuckandrun
Newbie
Newbie

е аз сам се киллвал и от ацц който е забил примерно нешо забие и се киллвам с същия герои и не сам имал проблем
ArmadaMusic
Newbie
Newbie

Не съм клиент на vivatel и пак немога да се кънекна "Connect to faster survar". Може ли някакъв отговор да знам какво да правя? Преди много време играх доста често тук и нямах проблем... Прегледах отново gateway editora си и всичко направих същото както сте го дали вие! Малко обарках темите моля да бъда извинен!