Да го очакваме ли пак?

Всичко относно най-новата разработка на екипът ни.
Nask0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Oblivion: The Evolution - най-доброто нещо в този сървър (според мен). Така се бях зарибил по този мод, че не е истина. Та въпросът ми е има ли някакъв шанс да се пусне в близките 2-3 месеца? Мисля, че сървърът доста ще светне с този мод. Гледам в Dreaming мода няма много хора, а в класика си вървят ботчетата :) Тази игра е на доста годинки и според мен и трябва нещо различно.
nonst0p
Newbie
Newbie

[@6429 wrote: t_id=11540 msg_id=80603 date=1355527708]Oblivion: The Evolution - най-доброто нещо в този сървър (според мен). Така се бях зарибил по този мод, че не е истина. Та въпросът ми е има ли някакъв шанс да се пусне в близките 2-3 месеца? Мисля, че сървърът доста ще светне с този мод. Гледам в Dreaming мода няма много хора, а в класика си вървят ботчетата :) Тази игра е на доста годинки и според мен и трябва нещо различно.
И аз съм на това мнение ! :)
DarkKiss
Administrator
Administrator

За съжаление основния разработчик на мода отдавна не е част от екипа ни, в резултат на което спряха и ъпдейтите, а останаха не малко бъгове за поправяне.

В момента имам друга идея, за чиято реализация преговорите са вече започнали. Ако успея да я реализирам, ще имаме нови realm-и със сигурност, както и нов mod maker в екипа.
EternalFear-
Full Member
Full Member

Дано да измислите нещо като Обливиона. Едно доста добро модче беше, а както казаха по горе - играта е на доста време и е хубаво да има нещо различно , а не само класик и както сега има дрийминг който също е добре , но и едно модче още както обливиона ще дойде идеално според мен :) А и не е само според мен. Имаше хора които си го цъкахме , проблема е че не бяхме доста но това не е кой знае колко голям проблем. Искрено се надявам, че ще измислите нещо.
Весело изкарване на НГ :)
sapiora
Newbie
Newbie

Само ОБЛИВОН! Просто уникален мод!! Още се сещам за него:) Не можех да стана от компа:)
Nask0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

[@1 wrote: t_id=11540 msg_id=80628 date=1355602264]За съжаление основния разработчик на мода отдавна не е част от екипа ни, в резултат на което спряха и ъпдейтите, а останаха не малко бъгове за поправяне.

В момента имам друга идея, за чиято реализация преговорите са вече започнали. Ако успея да я реализирам, ще имаме нови realm-и със сигурност, както и нов mod maker в екипа.
Какво стана с тази идея? Ще я бъдели, няма ли да я бъде? Просо да знаем дали да очакваме нещо. :)
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте ;)
Радвам се, че мода се е запомнил с добро...(Въпреки проблемите, които имахме с него)
Искам да ви зарадвам, като ви съобщя, че скоро работя по проект, който има и сходства Oblivion: The Evolution, но добавя и редица нови аспекти към играта, които се надявам също да ви харесат... :)
EternalFear-
Full Member
Full Member

Браво братле :) наистина добра новина ! дано стане по- скоро ;)