Къде да ръня

Проблеми с инсталацията на играта? Не можете да подкарате D2 Loader? Споделете мъките си, ще опитаме да помогнем.
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Колеги да ви попитам кой босове да ръня които имат най-голям шанс за добри предмети и руни. В момента аз бия Андариел след което Мефисто и после Пиндел но слаба пада (така ръня 1 след друг в 1 игра и после правя друга),кажете ми кои други босове мога да ръня към тях с Колд вещица но да предопредя че ми е 1-ви герой и е слаба 2.5 на близ и е без мерк.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Туннели и Крави с 100-150 мф при 4-8 усера в гаме с около 3к дмг с мах мастери . :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Дани ще секараме, остави ги да си бият пиндел и к3ц... andy там падат ;) не ги лъжи.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Justice първо не знам за какво вкарваш някаква ирония,нито става въпрос за Dreaming сървара нито за същия дроп ... аз просто питам каде има най-голям шанс да падне нещо хубаво като предмет и руна. Разликата в дропа просто означава че или има по-голям шанс на даденото място да падне нещо хубаво или по-малак ...
Skyline GTR брат обаче на хелл с тая колд сорс много бавно ръня докато оглеждам какви основи падат и т.н. ... горе долу около 5 мин. на рън ...
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ма не има си дроп калкулатори и прочие. Гледат се - смята се.

Шанса да ти падне от Пит е - 1, а шанса да ти падне от консули е - 0,25.

Но ти ръниш пит - 5 мин., а консулите по 2 пъти в минута, следователно къде ще ти падне повече?
X-treme
Full Member
Full Member

Той може да е от бързите и да ръни пит за 2 минути? :cool:
braienita
Newbie
Newbie

Готин ли си като пишеш тази емотиконка бе балък?
Cecobg
Jr. Member
Jr. Member

Добре пичове гледам започнахте да оспамвате темата,нали няма нужда тука да си избивате комплексите и т.н. .Дайте малко по-сериозно без ненужни нападки. Просто и ясно зададах въпроса : Къде (на хел) да ръня бързо и лесно с зле облечена колд вещица за да искарам начални прилични предмети като имам предвид в 1 игра да бия по няколко боса,за мефо е ясно той е 1 от тях,другите кои са ?

Примерен отговор : Започваш от акт 1 - андариел , акт 2 - sumonner , акт 3 - консули,мефо , акт 4 - изуал , акт 5 - пиндел. Давам го като пример не знам дали тези пускат затова питам.
MarcoCarola
Newbie
Newbie

Най-подходящото място за рунене където падат почти всички предмети с голям шанс са Arcane Tunnels (Act 2) Lost City. Моят съвет е направи си мерк облечи го и ходи да ръниш там, аз лично съм вадил от TM до Ber там и адски много други хубави предмети. Но ако смяташ че там много се бавиш или облеклото ти на сорса е не достатъчно да се справяш фарми мефо докато се облечеш.
BadBoyatNight
Newbie
Newbie

[@8148 wrote: t_id=11045 msg_id=78407 date=1348326869]Най-подходящото място за рунене където падат почти всички предмети с голям шанс са Arcane Tunnels (Act 2) Lost City. Моят съвет е направи си мерк облечи го и ходи да ръниш там, аз лично съм вадил от TM до Ber там и адски много други хубави предмети. Но ако смяташ че там много се бавиш или облеклото ти на сорса е не достатъчно да се справяш фарми мефо докато се облечеш.
И как си вадил ТМ (синята ли ?), защото тя май падаше само от баал? :rolleyes:
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Tyrael's might пада от мобове с тц 87 !
Вадил съм Тм от Пит левел 1,2 ( 1 акт) , Туннели ( 2 акт ) , Чаост ( 4 акт ) . Може да падне от 12 места , баал пуска на 1;100000000000000 а при Пита , Туннелите и другите 1;10000000000 , защото има към 9-12 уникални моба следователно се едно си направил 9-12 ръна на баал .
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Дани бъркаш ариметиката.

Обеснявам:

Баал рън - 2 минути - 1 чудовище - шанс 1 към 1 милион.
Пит рън - 2 минути - 10 чудовища - шанс 1 към 1 милион.

Шанса е на чудовище! А не се води от това, че има 10 чудовища и да стане от 1 милион - 100 хиляди или там както излиза.

Това е малката подробност, числата са примерни.
MarcoCarola
Newbie
Newbie

Както каза @SkylineGTR TM Пада само от мобове с над TC 87, а това са само няколко места, а по-големият шанс да падне е в тези местности където има повече такива Rare mobs от колкото от Baal. Простия пример можеш да го видиш от @Justice