МФ-то и всичко за него, Подробно описание.

Проблеми с инсталацията на играта? Не можете да подкарате D2 Loader? Споделете мъките си, ще опитаме да помогнем.
DieTard
Newbie
Newbie

jepeto wrote: Давам пример Многоброини рунове на Контеса с 540 Мф рядко пада над 12-та 14-та руна с 490-500 пак многоброини падат през 5-10 руна по 1 или 2 руни след 12ката
В случея според мен над 500 не ни трябва за там :)
Mf-то не оказва влияние върху drop-a на руните.
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

що се получава тъка при контеса тогава ?
netwarrior
Jr. Member
Jr. Member

jepeto wrote: що се получава тъка при контеса тогава ?
Късмет :)
Mishoncho
Newbie
Newbie

Здрасти. От Варна съм. Започнах преди 2-3 дни но искам бързо да напредвам. Ако има някой от Варна който има доста итеми колко пари би искал за да ми облече напълно сорса за много добър MF ? 500-600 ?
MinimalDmage
Full Member
Full Member

maz0 wrote: Как ще влияе? Двете са различни неща, все едно МФ да влияе на дропа на руни.
Когато имаш 200 екстра голд и 100 мф има по доста по голям шанс да ти падне много голд отколкото някои итем, с екстра голд се бие само пиндел понеже той не пуска голд.
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MinimalDmage wrote: Когато имаш 200 екстра голд и 100 мф има по доста по голям шанс да ти падне много голд отколкото някои итем, с екстра голд се бие само пиндел понеже той не пуска голд.
:nenormalniste: :nenormalniste:
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Mishoncho wrote: Здрасти. От Варна съм. Започнах преди 2-3 дни но искам бързо да напредвам. Ако има някой от Варна който има доста итеми колко пари би искал за да ми облече напълно сорса за много добър MF ? 500-600 ?
КУПУВАНЕТО И ПРОДАЖБАТА НА КАКВОТО И ДА Е В СЪРВЪРА, СЕ НАКАЗВА С ПОСТОЯНЕН БАН НА IP АДРЕСА ВИ !!!

Сами си направете сметка колко бързо искате да "напреднете" :)
....
Mishoncho
Newbie
Newbie

Опа :) Извинявам се ... незнаех ... :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да не дрънкам и аз глупости, до колкото съм запознат.
МФ-то си е едно, екстра голда не го бърка мф-то. Екстра голд е шанс в тия купчинки от злато да има повече, което не бърка МФ-то и итемите :)
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Pickles
Jr. Member
Jr. Member

Justice wrote: Да не дрънкам и аз глупости, до колкото съм запознат.
МФ-то си е едно, екстра голда не го бърка мф-то. Екстра голд е шанс в тия купчинки от злато да има повече, което не бърка МФ-то и итемите :)
Точно така е :) Престанете да спорите за купчинките, че ставали повече и нам си кви глупости. Екстра голд и Меджик Файнд не си влияят едно на друго. Това се знае от всеки добър рънър \]
se9se9
Full Member
Full Member

Я влезте в близард и проверете дали па не влияе !!! ЕГ -то ВЛИЯЕ НА МФ-ТО ! ! ! ! ! ! !! ! ! ! ! !
dr0m
Hero Member
Hero Member

Айде пък ти, дай ни линк да го видим това - черно на бяло! Смешни ставате с тия вашите "заключения"...
se9se9
Full Member
Full Member

Момче играя я тая игра от има няма 8 години .. Айде не ми обяснявай .. аз за мен си знам ,че ЕГ то пречи на МФ то па ти си мисли квото си искаш \)
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

:nenormalniste:
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Е нали казваше да влезем в близзард, аз влязах и не намерих да пише някъде, че екстра голда влияе на мф-то... Значи за тия 8 години и най-елементарните работи не си научил \).
anton87
Newbie
Newbie

мф-то влиае ли пр гембъл ?
аз постоянно пукам парите от кецовете на гембъл и когато купужам с кецожете а те имат50 мф от 3 милона голд ми дава около 2 или 3 раре корони а като купужам с сорса 600 мф някои пут поже4е и от положината са раре а и дори да не са са с мн яки статсоже 3 скилл 20 каст и тнт та имали зна4ение или е било просто кусмет засхтото тожа е жс ден по няколко пути и винаги е така???
anton87
Newbie
Newbie

а това за ЕГ .Влиае на дропа на итеми наистина аз бия мефо на рака 4е на Хард не ми се пускат ботове там.с Ег падат мн куп4ини злато и 2 итема мн 4есто а с МФ само някои пут падат 4 унияуе итемс 2 раре и тнт изпитаное с над 1000000 руна на рака
Baladesh
Jr. Member
Jr. Member

Има поне няколко сайта в които пише че ег не влияе на мф и е вярно всеки бос има вероятност да пусне няколко уникални предмета 2-3 раре и 2-3 раре като това обаче се случва само при first quest kill но след това при голямо число мф падат уникални и раре и все по малко магик с покачването на мф-то а голда който пускат е 1 до 4 купчинки което значи без еьтра голд една купчинка от 300-600 злато а със екстра голд 3-4 купчинки по 1000+ злато не спорете това са факти както беше написано за трапер асасина. Надявам се че съм бил полезен.
Baladesh
Jr. Member
Jr. Member

И понеже забравих за гамблинга или комар както е на български мф не влияе не съм сигурен но май имаше нещо за левела на героя колкото е по голям по голям шанс на мен са ми падали и уникални рингове и амулети даже други уникални предмети мисля че колан беше ми е падал от там но има едно усобеност никога не са на макс. Надявам се да съм бил полезен и със това.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Baladesh wrote: И понеже забравих за гамблинга или комар както е на български мф не влияе не съм сигурен но май имаше нещо за левела на героя колкото е по голям по голям шанс на мен са ми падали и уникални рингове и амулети даже други уникални предмети мисля че колан беше ми е падал от там но има едно усобеност никога не са на макс. Надявам се да съм бил полезен и със това.
+1
....