Normal предметите в diablo 2

Проблеми с инсталацията на играта? Не можете да подкарате D2 Loader? Споделете мъките си, ще опитаме да помогнем.
ARco
Newbie
Newbie

Много хора подценяват значението на белите предмети, но рано или късно всеки опира до тях ( за рунически думи и прочие). Много хора ме питат например как знам точно колко дупки (sockets) ще получи даден предмет от куеста на Лазрук в акт 5. Едно от добрите неща на тази таблица е точно това. Aко се питате каква е скоростта ви с дадена броня или колко str иска тя, това е мястото. Само трябва да имате инсталиран adobe reader за да отворите линка.

П.С благодарение на Nomak от един друг форум.

ЕТО!!!

DragoN
Jr. Member
Jr. Member

хубава таблиза обаче това 3/4/5 в графа sockets какво означава като го сокваш при ларзук на normal///nm///hell колко дупки ще ти даде ли ?
Bravo0
Newbie
Newbie

Някой да отговори на въпроса на Драгон. Без отговор на него тая таблица е напълно безполезна :rage:
NeverBackDown
Newbie
Newbie

ми попринцип няма значение на хел или нормал се соква при ларзук , според мен значи предмета от каде е взет нормал найтмер или хелл и в зависимост от каде различен брой дупки се получават макар че за фалил не пише никаде 4 сока да става а от крави на нормал стават толкова но според мен в таблицата имат в предвид това :)
cocko1994
Newbie
Newbie

Bravo0 wrote:Някой да отговори на въпроса на Драгон. Без отговор на него тая таблица е напълно безполезна :rage:

Ми то си пише какво означава другия път земи прочети малко преди да ревеш.
Първото число е когато итема иска от 1 до 25 лвл,Второто от 26 до 40 и Третото от 41 нагоре.
TheBigBadBoss
Newbie
Newbie

А това търсех, мерси много..